подсъзнанието може всичко 15

  • 48 053
  • 469
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 364
ре Fresh нато Gale,

книгата е лека, приятна и разбираемо написана, което може би я отличава от повечето книги за "чиста" астрология.

Ето тук в  с а й т а  й, за всяка зодия дава различни препоръки за 18.IX  


Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 10:24 от Amitola

# 121
  • Мнения: 113
Здравейте!Не съм прекъснала връзката с вас-чета ви редовно. Simple SmileИмаше въпрос във връзка с обновлението на желанията-какво правим стария списък?Отговора ми е убягнал ,а ме интересува.А с листите на които пишем 21 дена по 21 пъти едно желание какво ги правим?Благодаря ви!  bouquetЛека и спокойна нощ изпълнена с сънища,които да ви водят и откриват това,което ви се изплъзва!

# 122
  • Мнения: 641
А дали можем да направим водата, която плисваме за изпит например или за ученик "по-късметлийска" Simple Smile - например като престои в нея някой камък цяла нощ или сребърно кръстче, или да пожелаем нещо на водата? Бях чела ,че водата има памет и се зарежда с това, което сме казали преди да я изпием.

# 123
  • Мнения: 3 674
Момичета, гледали ли сте този филм- ДОМ-Home/на английски/ и същия на български . newsm78
Много въздействащ... Дано повече хора го гледат!

Лека нощ, да спите в кош и да сънувате грош!  Heart Eyes

И утре нов ден, ново начало...  bouquet


 


# 124
  • Мнения: 1 652
Добра вечер , момичета!

Утре е Първият Учебен Ден! Може би водата ,която плисваме пред децата си е заредена с енергията на нашите пожелания за техните успехи! Но е добра идея Dojh  да нашепнем нещо на тази вода и аз ще го направя за моя първокланик!

Амитола, благодаря за "Астрологияна новата луна". Мислих дали да я купя, ама след последните ти постове- вече съм сигурна, че ще я взема.  bouquet

Десс, може би само аз не съм ти казвала, че съм ти много благодарна за притчите!   bouquetТолкова ми помагат! Grinning

Ей, винце смях се от сърце на това рижаво коте! Party

Лени, обърках се с твоя багу. Аз знам квадрати на багуа, които се разполагат , като на входната врата застава кариерата , а тук са съобразно посоките на света. newsm78- кое е вярното?

Амитола с а й т а - не се отваря.

Лека и спокойна нощ на всички !

И весел празник утре! Спорна у спешна нова учебна година на децата ни и на тези, които все още се учат!  bouquet



# 125
  • Португалия
  • Мнения: 3 962
  HugБлагодаря ви ,че пишете неуморно   bouquet
Едвам сварвам да ви изчета  Laughing

Момичета, гледали ли сте този филм- ДОМ-Home/на английски/ и същия на български . newsm78
Много въздействащ... Дано повече хора го гледат!

Лека нощ, да спите в кош и да сънувате грош!  Heart Eyes

И утре нов ден, ново начало...  bouquet


 




Гледала съм го и го пускам и го пращам и пускам на всичките ми познати-чак почнаха да ме бъзикат  Mr. Green

# 126
  • Португалия
  • Мнения: 3 962
Аз да си кажа ,че нищо,ама нищо не разбирам от астрология   Peace   Embarassed  , нооо... поогледах малко   линковете ,които сте дали, и !!!!
аз съм дева, със северен възел дева, и сега на 17ти луната влиза в дева!!!!!

мноого малко ми трябва сега ,за да се доподкова с инфо и да се наточа,че това е моят час- за ...
  - работата
 - творческата организация
 - разграничаването
 - служенето
 - синтеза
 - прекаления перфекционизъм

 дайте ми насоки ,ако може ,плиййз  Heart Eyes   bouquet

# 127
  • Мнения: 3 674
Mamagemelar...  Hug ама и аз ще взема да го пусна на приятелите си.. Wink  нека ме бъзикат  Mr. Green

Дарена...и аз се смях с котето, като го получих на майла...  Grinning


Лени, обърках се с твоя багу. Аз знам квадрати на багуа, които се разполагат , като на входната врата застава кариерата , а тук са съобразно посоките на света. newsm78- кое е вярното?

Амитола с а й т а - не се отваря.


Дарена  Hug Не съм Лени, но ще споделя  Sunglasses   Багуа, на места го изобразяват като квадрат,  всъщност е осмоъгълник, както на фигурата на Лени.  Много лесен  е за ориентиране, защото показва освен 4-ите основни посоки, и тхените 4-ри допълнителни. Бързо ще му свикнеш. Hug

Иначе, за да се ориентираш в къщата,  първо го наложи го върху компаса си, за се ориентираш къде е север, и след това вече секторите ще си ги разпознаваш и без компас...само с Багуа. Принципно , Багуа се  налага върху центъра на къщата..но може и в хола...в центъра на хола и да се аранжира само хола. Пак работи. После вече си  гледаш, кой сектор се налага да се хармонизира  енергийно със символи на Фън Шуй, за да балансираш енергията.

Всяка посока си има различни символи за балансиране на енергията. Към изчерпателния  пост на Лени, бих искала да допълня с това, кои  символи, може   да се сложат в определените сектори/посоки. Peace

Аз сега обикалям апартамента и гледам, къде и какво съм нареждала и може да се нарежда... Joyзабравила съм  Crazy Ама че съм шемет... Mr. Green

Деветте сектора на Багуа са:

Слава- ЮГ  в този сектор е за подсилване  на развитие на репутацията в работата, бизнеса и т.н. Там могат да се разположат символи като разни награди, които сте спечелили, медали, дипломи от всякакви курсове. Също много е хубаво да имате пирамидка. Острия връх  показва стремление и израстване нагоре!

Брак-ЮЗ
, тук че чудесно да се сложат...две червени свещи, две керамични вази, две кварцови сърчица, въобще, всичко което е свързано с любовта. Ако искате да си намерите партньор, изрежете снимка на мъж, който ви харесва като тип от някакво списание и го сложете в рамка, заедно с ваша снимка. Това е ясен сигнал към Вселената, да ви изпрати любовта, след като сте балансирали енергията в този сектор, с символите...то очаквайте чудо! Wink


Деца-З , тук може да се сложат всякакви символи, които да подсилят творческите качества у вашите деца.  Може да сложите детски рисунки, играчки, книжки...и всякакви статуетки от порцелан, дърво или пък метал.

Полезни хора, Пътуване-СЗ... ако искате  да имате връзки с повече полезни хора и , точно тук е местото да си сложите вашия телефон  Laughing Също може да закачите малко звънче, което от време на време да разклащате  и да искате помощ... Тя ще дойде от съвсем неочаквани посоки.  Wink

Кариера-С -Тази зона е, зоната  на Успеха  и е хубаво да се сложат фонтанчета. Или снимки с водопадчета аи вода... А най-силния символ е костенурка. Ако я  имате  в къщи, в аквариум, то  тя  ви гарантира успех в работата,  кариерата! Grinning Аз си имам истинска костенурка, Кали...много си я обичаме! Heart Eyes Тя ни защитава и ни носи късмет и здраве.

Мъдрост и знание-СИ- задължително да присъства глобус. Ние има три! Един кристален...в хола. Един от онези , големите дето се въртят..и един дървен, стои на бюрото на мъжа ми. Сигурно за това толкова много пътуваме и двамата!  Laughing

Здраве и семейство -И -  Тук е хубаво да се сложат живи растения, които ще растат и заздравяват вашето семейство. Подходящи са също и семейни снимки с вас и децата...

Пари-ЮИ -И ето че стигнахме до зоната на ...Богатството!  Тук много хубаво действат аквариум със златни рибки   Wink Никъде другаде поставен аквариум в къщата, няма да даде такъв резултат, както в този сектор. Може и статуетки на рибки, ако нямате възможност за аквариумче, е разбира се , много по-добре живи.  Още съм  си купила дървото на парите , окичено със скъпоценни камъни.Видях го в един английски сайт, и много ми хареса и си го поръчах с няколко други неща .  Също много силен символ.  Peace И познайте какво...точно това е най-точното  място, за нашата "Карта на Съкровищата или Мечтите!"   Wink

Центъра или Чи../Някъде казат- Ци / Ин и Ян – тази област хармонизира и балансира всички останали.

Иначе , може да си купите от всеки Фън Шуй магазин г, китайски буди, звънчета, монетки, дракони, рибки, трикраки жаби,  и какво ли още не... Hug
Също така  пеещи чанове/ от тях имам във всяка стая /, и едни бамбукови на терасата... като духа ветрец, ги разлюлява и така хубаво свирят...  Heart Eyes






Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 17:59 от ЧервеноВинце

# 128
  • Мнения: 3 674
Момичета, Багуато е само една част за хармонизиране на енергиите в къщата. Помага, но още по-силно ще работи Фън Шуя , ако знаете вашето и на всички членове в семейството число Гуа. Това са много важни числа, които определят на всеки 4-рите благоприятни и 40те неблагоприятни посоки на човека. Нямах си на представа, колко са важни, докато не взех да се съобразявам с тях....и  се случиха много събития и за много кратко време. Grinning

Всъщност, след като научих, кои са нашите числа Гуа, се оказа, че всички сме в една група/ Западната/, което беше вече по-лесно за всички... и почнахме да променяме посоките в които се храним , спим и ядем. Нямата се на представа, как нещата тръгнаха стремглаво нагоре! Пу-пу да не ми е уроки...  baduu Joy Имахме  страхотни резултати още на 3-ия месец! Вече писах преди много време  в тази тема, че аз след 3 месеца  подредба на Фън Шуй в къщи , изчисления на Гуа...аз спечелих огромна сума от Тотото.  Party Това никога не бяхме очаквали! Абсолютно съм убедена ,че е от Фън Шуя....с други неща не съм се занимавала тогава. Спомням си как преди това, всичко в къщата взе да се разваля,моя мъж го обзе паника...понеже   не знаехме, откъде ще вземе пари за ремонти и за купуване...и Тотото беше голямата изненада-подарък! Дойде толкова навреме, че не е за вярване! Grinning Тогава за първи път, моя викинг се позамисли малко за Фън Шуя... и вече не ме бъзикаше така...ааааа,  Naughty Grinning

 След още два месеца, пък него  го повишиха на работа. Аз бях обърнала посоката на компютъра в офиса му,  и главата да гледа така, че да се пада в една от  4-те  най-балгоприятните му посоки.    А след още 3 месеца ни дойде друга изненада...заминахме  на дългоочакваната и мечтана  екскурзия в две много далечни страни.Щатите и Канада.   За мен беше трудно и си беше чудо , защото аз... за разлика от моя мъж, тогава имах нужда от визи и за двете места , а по онова време хич  на  даваха така лесно  визи ... Stop

После като видях, че Фън Шуя  направо ни изстреля нагоре, ептен се зарибих... Mr. Green... и се захванах да изучавам различни школи....исках да навлезна по-навътре... Sunglasses  Ама от мерак, си  накупих сума книги, с курсове на основни школи, на класическия Фън Шуй". "Летящите Звезди“...Школата Ба Джай , за изучаване на осемте триграми...и Идзин. .После се захванах с  Школата на Летящите звезди на Сан Юан..и там вече стана страшно  #Crazy Изчисляване на фасадата на сградата, пък кога е строена, пък кога е ремонтирана...и всичко  точно по градусчета... бях луднала на тази тема. Вече нищо не помня от това... ooooh! Нямах постоянство, а в последствие  и време за по сериозно изучаване на Фън Шуя...

Ако ви е интересно, утре ще ви постна  за Гуа и как да си изчислите посоките , за вас и за семейството ви! Много силно влияние оказва Гуа-то. Ама утре де, че стана много дълго...пак  от мен ..за кой ли път... Crazy

Ето отново сайта, в който има много точна и интересна информация! Peace С благодарности към авторката!   bouquet


Лека и сладки сънища!  Hug Май вече ви го пожелах един път... newsm78  ама нищо де... Joy  няма лошо...  Laughing

# 129
  • Мнения: 2 028
добрутро  Hug

на всички, чиито дечица днес тръгват на училище, пожелавам спорен първи учебен ден и успешна учебна година    bouquet на нас още ни е рано, най-много на градина да тръгне големия, вчера най-неочаквано изникна възможност да го вземат в една полудневна градина от 1 ноември, условието е детето да е навършило 4.5 и когато говорихме с директорката първия път ни каза, че преди януари догодина не могат да ни приемат... обаче за щастие вчера ни одобриха за по-ранна дата... ние сме се напатили от градини, но този път имам добро усещане...

ейй, кога сварихте да изпишете толкова за един ден Crazy днес ще ви чета, особено инфото за фън шуй

аз вчера изринах 2 чувала вехтории от "сектора на децата"  Crazy ама как звучи  Joy трябва да ви кажа, че усещането да се отървеш от вехтории с възраст поне 10 години е прекрасно.... днес ми остана още малко боклук да поизрина и си чакам новолунието Sunglasses  то, ако не друго, поне къщата ш'си пооправя  Laughing

хубав и усмихнат ден  Hug

# 130
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Добро утро  Hug

Да са ни живи и здрави децата и успех на тези които днес тръгват на училище  Hug


Всичко, с което разполагаш е :
Днешният ден и може би следващата седмица.
Но само днешния ден ти е сигурен.




Усмихнат ден smile3503

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 07:33 от Desss

# 131
  • Мнения: 3 376
Благодаря за ЧервеноВинце за изчерпателната информация Hug

Имам един въпрос-ако сектора на кариерата се пада в тоалетната и баня какво се прави за лечение?

Прекрасен ден на всички!!!!!!!!!!!!!!!! Hug

# 132
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
EASpirit
нищо не се прави  Mr. Green (е може и да се направи но така или иначе кариера -тоалетна  Crazy не вървят)

Ако разположението на жилището ни не съвпада с идеалните  посоки и т.н. спокойно може да си подредите само една от стаите, примерно хола по фън шуй. А другите помещения просто ги поддържайте чисти, приветливи и да има достатъчно ци  Wink

Както е споменала Винцето ако задълбаем във Фън шуЯ и всичките му школи ще станем така  #Crazy Фън Шуй е не само подредба но и вътрешно усещане за нещата т.е. хармония  Wink

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 08:00 от Desss

# 133
  • Мнения: 3 376
Desss мила,лееекичко ме  отчая. Mr. GreenТо не стига,че работата ми е срещу това запустяло и миризливо езеро за което съм ви разказвала неведнъж преди,ами сега и кариера се пада в тоалетната Crossing Arms

Ще гледам да подредя едната стая тогава,следвайки писанията на ЧервеноВинце по-нагоре Peace

Момичета аз пак да запитам Sunglasses-споделете за картата на желанията си-на видно място ли си я слагате или само я гледате от време на време..или я правите и забравяте за нея?

Така се разделя помещението на 9 квадрата нали?

# 134
  • Мнения: 3 118
Ако ви е интересно, утре ще ви постна  за Гуа и как да си изчислите посоките , за вас и за семейството ви! Много силно влияние оказва Гуа-то. Ама утре де, че стана много дълго...пак  от мен ..за кой ли път... Crazy

Голяма зарибявка! Как да не ни е интересно! Ще чакам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт