Четки за грим

  • 88 720
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета   bouquet
Изгледах доста клипчета с т.нар. "tutorials" за грим и все ползват мацките четки за грим. Аз съм си свикнала с апликаторите, но ми стана интересно, още повече като се разчетох и в темите тук, че доста от вас си поръчват и палитри със сенки от иБей, например. Въпросните четки за грим с относително добро качество могат ли да се намерят някъде из по-елитните магазини за козметика? От Бургас съм, на повечето места където съм питала - все отрицателни отговори получавам  Sad Ще се радвам ако някой от Бургас е намирал нещо подобно и даде инфо от къде, как и колко струва  Peace
P.S. Извинете ме, ако има подобна тема, на търсене не открих...
P.S2. Имам предвид нещо такова: http://www.coastalscents.com/cfwebstore/images/products/Brushes/13pcbrushset.jpg

# 1
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз от скоро се замислям да си взема четки за грим. Ще следя темата.
Прилагам едно клипче,което се надявам да ти е от помоЩ http://www.youtube.com/watch?v=XabDBgGFcdg&feature=channel

# 2
  • Мнения: 3
estrella-bg, благодаря ти, мила...
Дано да има из козметичните магазини, че съм малк предубедена относно интернет поръчките и най-вече с чуждестранните доставки. Не знам и дали ще се оправя с тях Simple Smile

# 3
  • Мнения: 13 624
От България съм си купувала само четки на Гош. Незнам дали вече ги има в Бургас.
Иначе харесвам най-много четките на MAC. Качеството им наистина е уникално. Ако имаш възможност да правиш поръчки от чужбина препоръчвам ги горещо.
Грима нанесен с четки няма сравнение с този нанесен с ръце или апликатори Peace

# 4
  • Мнения: 3
Jackie, благодаря ти! А можеш ли да кажеш ориентировъчно цена, комплект ли си ги купи или на единички (тези на Гош имам предвид) ...   bouquet
За поръчка от нета за сега май няма да се навия - още съм босичка на тази тема, не съм купувала нищо он-лайн. Но пък ако няма начин - ще изчета темите за ибей, тъкмо 31 на брой са  Shocked Laughing

# 5
  • Мнения: 11
В Бургас съм си купувала четки за грим от Бонжур - имат един мъничък въртящ се щендер с единични бройки четки, всяка си е поединично опакована в калъфче с цип, косъма е приятен, различните видове варират от 17 до 25 лв доколкото си спомням. Не спомням обаче марката, като се прибера вкъщи ще погледна и ще пиша пак. Има магазин който продава продукти на Gosh - намира се на Богориди, над него в същата сграда има един хотел, обаче не знам точно как се казва. Като тръгнеш по Богориди в посока морската магазина се пада от лявата страна, на витрината има 2 големи постера на Gosh и Lumene. Не знам обаче дали продават само декоративната им козметика или и четките, но може да попиташ, със сигурност ако има интерес могат да ти поръчат четките от дистрибутора.

# 6
  • Мнения: 3
Skin, благодаря ти! За Бонжура не бях се сещала, още по-малко за това под хотела... Мисля, че Плаза се казва хотела, а на козметичния магазин, който е под него пише Бюти нещо си или от сорта... Тези дни ще намина да разгледам за какво става дума и може да похарча някой лев. Дано не си взема нещо неподходящо като качество, защото не съм виждала такива четки и е лесно да ме замагьоса продавачката  Laughing

# 7
  • Мнения: 11
Skin, благодаря ти! За Бонжура не бях се сещала, още по-малко за това под хотела... Мисля, че Плаза се казва хотела, а на козметичния магазин, който е под него пише Бюти нещо си или от сорта...


Същия. На Гош не съм ползвала четки, но всички много ги хвалят, явно са добри.

# 8
  • Мнения: 13 624
Jackie, благодаря ти! А можеш ли да кажеш ориентировъчно цена, комплект ли си ги купи или на единички (тези на Гош имам предвид) ...   bouquet
За поръчка от нета за сега май няма да се навия - още съм босичка на тази тема, не съм купувала нищо он-лайн. Но пък ако няма начин - ще изчета темите за ибей, тъкмо 31 на брой са  Shocked Laughing
По единично се продават. Не са скъпи...най скъпата, е към 17-18 лв. Но като качество са доста добри.  Peace

# 9
Здравейте, момичета   bouquet
Изгледах доста клипчета с т.нар. "tutorials" за грим и все ползват мацките четки за грим. Аз съм си свикнала с апликаторите, но ми стана интересно, още повече като се разчетох и в темите тук, че доста от вас си поръчват и палитри със сенки от иБей, например. Въпросните четки за грим с относително добро качество могат ли да се намерят някъде из по-елитните магазини за козметика? От Бургас съм, на повечето места където съм питала - все отрицателни отговори получавам  Sad Ще се радвам ако някой от Бургас е намирал нещо подобно и даде инфо от къде, как и колко струва  Peace
P.S. Извинете ме, ако има подобна тема, на търсене не открих...
P.S2. Имам предвид нещо такова: http://www.coastalscents.com/cfwebstore/images/products/Brushes/13pcbrushset.jpg
Ето от ТУК може да си купиш хубави професионални четки, като този комплект.  
Има ги и по единично!

# 10
  • Мнения: 3
korina1967 страшно ти благодаря! Ще разгледам обстойно, за сега само хвърлих око, че нямам време   bouquet

# 11
  • Мнения: 5
И аз благодаря, темата ми беше от полза Simple Smile

# 12
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
korina1967 страшно ти благодаря! Ще разгледам обстойно, за сега само хвърлих око, че нямам време   bouquet

Хареса ли си вече?
Аз се сдобих вече с 4 броя  Heart Eyes ,една за пудра,една за руж и две за сенки,за сега ми са напълно достатъчни. По нататък ,ако видя ,че имам нужда може да си взема още някой.
Ето ги http://bg.fotoalbum.eu/estrella/a351062/00000002
Сега остава само да се науча да ги ползвам ,защото до сега не съм правила кой знае какви гримове,ползвала съм само един цвят и то доста лек,почти незабележим. Сдобих се и с палитра със сенки,Ще пада гримиране,само да мога да намеря време  Laughing

# 13
# 14
  • Мнения: 89
охх как и аз искам да си взема един такъв комплект 100 лева са много но ще си ги ползвам дълго време

Общи условия

Активация на акаунт