Четки за грим

  • 88 741
  • 730
  •   2
Отговори
# 15
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 992
И аз търсих дълго такива четки... купих си от Сандански, но за съжаление само една и при това последната. Днес намерих една гримьорка, която от зор (преди години съвсем не е имало такива неща, а и Интеренет поръчки също) си е направила собствена марка. Поръчва си ги от Южна Корея  Simple Smile Това стана днес, утре след работа ще отида да видя какво има. Някъде в Ем. Марков е магазина й. Peace

# 16
  • Мнения: X
Момичета, четох някъде, професионална гримьорка ползва четки за рисуване от естествен косъм.Някой друг да ползва такива?

# 17
  • Мнения: 15
Момичета,в магазина на Гош на Плиска продават ли четките им за грим?Аз онзи ден ходих до магазина им в Пловдив,но там ги нямаха. Rolling EyesСъщо така,някой ползвал ли е четките на Артдеко?

# 18
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 992
Аз ползвам Артдеко и съм много доволна  Peace

Имам въпрос - знаете ли откъде мога да се сдобия с четка за грим за насищане на цвета във външния ъгъл на окото, но с капачка. Имам 2 четки с капачки, но са обикновени, не такава, каквато търся   Rolling Eyes Не знам дали го обяснявам правилно, имам предвид тези, които са скосени отгоре.

# 19
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета,в магазина на Гош на Плиска продават ли четките им за грим?Аз онзи ден ходих до магазина им в Пловдив,но там ги нямаха. Rolling EyesСъщо така,някой ползвал ли е четките на Артдеко?

Да, продават.

# 20
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета,в магазина на Гош на Плиска продават ли четките им за грим?Аз онзи ден ходих до магазина им в Пловдив,но там ги нямаха. Rolling EyesСъщо така,някой ползвал ли е четките на Артдеко?

Да, продават.

Съжалявам, че мнението ми до има 2 пъти, но компютърът блокира и стана грешка.

# 21
  • Мнения: 170
Petinkata, za tezi chetki koito pitash gi ima v magazina na Slunchogled, te sa ot estestven kosum i sa si za grim.No ednata takava chetka okolko 30-45lv v zavisimost ot vida i.Az lichno sum si kupuvala i sa mnogo dobri.

# 22
  • Мнения: 11
За момичетата от Бургас - освен в Бонжура има и още 2 магазина в които открих хубави четки. Единият е като застанеш с лице към входа на Безистена, магазина се пада вдясно (на витрината има изложени лосиони за тяло на Yves Rocher). Оттам си взех много хубава blending brush за 25 лв, много ми е удобна. Второто магазинче е точно като излезеш от Александровска, преди да стъпиш на площада на Тройката, Триата ти се пада вляво, а магазинчето е вдясно. До него има магазин за чанти, магазин за детски обувки и т.н. То е единственото магазинче за козметика, продават разни евтини неща от типа на FlorMar, Gabrini и т.н. та имат и щанд с четки. Повечето са боклуци, но има и от по-скъп клас и се намират добри попадения. Вчера прибрах една страхотна четка за ФДТ с бамбукова дръжка и много приятен косъм, като докопам отнякъде фотоапарат ще ги снимам.

# 23
  • Мнения: 1 416
Искам да питам за четката за пудра от пудрата Loreal True match minerals. Става дума за самата четка на пудрата дали мога да я изпера се чудя? Някой прал ли си е неговата да кажа после става ли за нещо четката Laughing?

# 24
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Четките се мият, има специален продукт за това,но не съм много добре запозната с него ,а и май е скъп. Знам,че могат да се мият с лек(бебешки) шампоан измиваш и изплакваш добре ,и оставяш да изсъхне върху салфетка(това е много важно,заетото ,ако я оставиш изправено после става рошава ,аз така хвърлих една) Преди да я оставиш да съхне я приглаждаш с ръка . Имаше и клипчета ,Ще потърся .

П.П ето и нагледно http://www.youtube.com/watch?v=voTO41RXqQM&feature=response_watch

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 10:43 от estrella-bg

# 25
  • Мнения: 1 387
Моите са такива

Това е минимума , които ми трябва.

# 26
  • Мнения: X
Моите са такива

Това е минимума , които ми трябва.
Страхотни са, от къде са?

# 27
  • Мнения: 1 387
От Браун Томас. Подарък са ако купиш два продукта на Шанел.

# 28
  • Мнения: 702
Искам да питам за четката за пудра от пудрата Loreal True match minerals. Става дума за самата четка на пудрата дали мога да я изпера се чудя? Някой прал ли си е неговата да кажа после става ли за нещо четката Laughing?
Аз моята си я пера редовно с топла вода и течен сапун,изсъхва за една нощ и след това си е същата даже и по хубава,когато си купих пудрата момичето в магазина ме посъветва да си я пера по този начин,така процедирам и с всичките си четки!

Sienna четките на Chanel са супер,но сигурно са скъпи,кажи от къде са и колко струват!
Оф чак сега видях,че си писала!
Напоследък и аз искам да си взема четки,защото имам точно две хубави,гледах на Арт деко,хубави са,а някой знае от къде мога да си взема хубав комплект на приемлива цена да пише!

# 29
  • Мнения: 1 416
Искам да питам за четката за пудра от пудрата Loreal True match minerals. Става дума за самата четка на пудрата дали мога да я изпера се чудя? Някой прал ли си е неговата да кажа после става ли за нещо четката Laughing?
Аз моята си я пера редовно с топла вода и течен сапун,изсъхва за една нощ и след това си е същата даже и по хубава,когато си купих пудрата момичето в магазина ме посъветва да си я пера по този начин,така процедирам и с всичките си четки!

Sienna четките на Chanel са супер,но сигурно са скъпи,кажи от къде са и колко струват!
Оф чак сега видях,че си писала!
Напоследък и аз искам да си взема четки,защото имам точно две хубави,гледах на Арт деко,хубави са,а някой знае от къде мога да си взема хубав комплект на приемлива цена да пише!
Мерси Grinning Ще я пера смело тогава Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт