Цветолечението на д-р Бах- 3

  • 66 042
  • 816
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 10:16 от monda

# 1
  • Мнения: 2 282
Да поясня към поръчките от Веридия - ако до няколко дена не ви отговорят по електронната поща, звъннете по телефона, защото много рядко я проверяват. За да сте сигурни, най-добре говорете направо по телефона.
И да споделя - информацията за пътечките ми звучи много интересно, сериозно се замислям за курс. Ако има за Варна, свиркайте, може да се включа.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 09:29 от Сребърен облак

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
аз пък за запис ще дам мейла, който казаха, че проверяват всеки дан  Peace
dpashkulev@yahoo.com
Аз така си ги поръчах

# 3
  • Мнения: 127
ако има мераклии за курс нека се запишат ,колкото по-бързо събереме бройката -толкова по-скоро ще има курс

# 4
  • Мнения: 49
Запис ,да не изпускам страхотната тема.  bouquet

# 5
# 6
  • Мнения: 1 111
feyaa курса в София ли е?

# 7
  • Мнения: 2 818
Аз съм навита за курс, стига да е в почивни дни или вечер.

# 8
  • Мнения: 957
Банален запис Blush

# 9
  • Мнения: 3 376
monda, дали ще може да добавиш и линковете към пътеките на Крамер и астро-цветотерапията горе? Очевидно много хора се зарибихме и по тях  Laughing Всъщност това е линкът към таблицата за пътеки, есенции и астрологични знаци.

# 10
  • Португалия
  • Мнения: 3 964
Вместо запис-да питам ...
Това предписание за Агримония ,като първо цвете- за колко време да се прилага- 21 дни,както в някои източници или по собствена преценка ?

# 11
  • Мнения: 2 282
Току-що огледах подробно есенциите, които би трябвало да пия според астрологичната карта. Лунния ми знак е доста далеч от това, което ми отговаря, другите видове също, хем някои се повтарят. И нито една от есенциите, които ми се струват жизнено необходими, не е в списъка. Нито една! На какво може да се дължи - непознаване на себе си, или това, че вследствие преживени неща съм се отдалечила от себе си?

Направо да конкретизирам, и ще се радвам, ако някой ме насочи.
Есенциите, които най-много ми пасват са: Larch, Wild Oat, Sclerantus, Vine, Impatience, Hornbeam, Cerato, евентуално Gentian, Holly, Wild rose. Тях обаче съм ги пила досега в различни комбинации, не мога да кажа, че има поразителен ефект върху мен. В смисъл - има, но е временно и не особено осезаемо. Особено Impatience - никакъв ефект не виждам върху себе си, напротив. Затова се замислям, че не може да няма нещо повече в системата с пътеките.

Според хороскопа, имам 2 Gentian, 2 Agrimony, Centaury (Луната ми е в дева), Clematis, Rock rose. От тях само Gentian що-годе ми пасва, добрата душичка, каквато предполага Centaury, e твърде далеч от мен, макар че спомените ми са, че съм била такова дете. Определено симптомите на налагане, нетърпение, липса на енергия са типични са мен от преди не повече от 10 години, но колебанието, съмнението и незнанието кой съм аз винаги са били актуални.
Ей, имало полза от тази работа. Като се върнах назад, май с годините съм загубила увереността и самочувствието си, като ученичка не беше така. Е, сега съвсем се обърках Simple Smile Ще съм благодарна за малко помощ или насочващи въпроси за самоанализ!
След като изписах толкова нещо, клоня към Ларч, Гарвански лук и пътечката на Gentian. Просто ми е странно, защото трудно бих се спряла точно на тези видове. И не ми е ясно как това ще реши проблема с колебанието, трудното поемане на рискове, нетърпението...

# 12
  • Мнения: 13 512
Вместо запис-да питам ...
Това предписание за Агримония ,като първо цвете- за колко време да се прилага- 21 дни,както в някои източници или по собствена преценка ?
2 седмици, може и 3. Сама ще почувстваш,че си свалила голяма част от напрежението .

# 13
  • Мнения: 13 512
Сребърен облак:
Един от начините на диагностициране  е точно такъв: да се дават именно есенциите, които категорично не приемаме. Моят съвет е да започнеш 2-3 седмици с Агримония, да свалиш маската и тогава пак да пробваш.
Това, че отхвърляш Cwntaury i СЕ чувстваш като Impat i Holly, ме навежда на мислълта, че това е защитната реакция на именно Centaury, затова и препоръчвам да започнеш с Агримонията.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
И аз съм в изседване на това,кеото ми показва наталната карта.
До сега се определях като Цикория, Върбинка, Слабонога и Лоза, а сега ми излизат няколко съвпадения по натала - Върбинка, Агримони, Склерантус и Кантарион. Интересното е, че за мен тези неща са леко присъщи за мен, но ги усещам някак туширани с времето. Доста от нещата съм променила волево в себе си... Но си мисля да ги пробвам. Притеснявам се само да не доведат отново до нужда от предната комбинация, която е за накак по експресивни състояния.
А отделно пътеката по слънчев знак ми излиза Vervain     Horn Beam     White Chestnut, което пък вече съвсем не знам как да вмъкна в цялата ситуация  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт