Дългокърмещи майки, да пообщуваме! - част 33

  • 27 478
  • 788
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


Успех на всички кърмещи и отбиващи в новата темичка!
И Весели празници!   Hug

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пу първа!  Mr. Green

Ние май вървим към отбиване, вече се случва и да пропусне ден ако аз не го подсетя или дори след подсещане да не суче, а само да лапа гърдата. Оставам с впечатлението, че не се е отбил напълно само от чиста ревност към сестра си.

# 2
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Втора  Grinning
Маме, мерси за темата, ех, че красива снимка си сложила  Heart Eyes  bouquet

# 3
  • Мнения: 125
Здравейте и от мен, влизам да се похваля с първата ми непробудна нощ  Party снощи заспа късно, чак към полунощ, но за сметка на това се събуди чак в 7.30ч. Доволна съм, дано продължи така. От няколко дни забелязвам големи ласки от дребното към гърдите ми. До като преди ги ползваше само за сучене, сега вече им дава да пият водичка от шишето й, храни ги с лъжичка като куклите си, дава им кафенце  Crazy Crazy цунка ги и им вика, че много ги обича  Heart Eyes
Надявам се лека полека да премине и този период и да ги остави най-после и баща й да им се порадва малко  Joy Почти мечтая за деня, в който вече няма да суче, но само почти  Wink

Весели празници малки и големи сукалчета и мами  Hug

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Да не ви изпусна  Wink!
Весело посрещане на Новата Година!

# 5
  • Мнения: 1 365
Снощи не можах да пиша, защото малкия се събуди и последва едно кърмене.... Но положението при нас е следното: Заспиваме на гърда, обикновено към 22,00-23,00часа, събужда се задължително 1 час след това и се нацоква, после може и да поспи 2 часа, ама може и да се събуди след 15 минути... И така до към 3 часа, после заспива  и спо до към 6, когато му обяснявам, че няма ТУТА /той така им вика/, заспива и се събужда към 9-10. Тази сутрин му дадох да тута в 9 часа и после спа до 10,45. Гледам на обяд да не давам, но напоследък е много трудно. Днес бяхме навън и заспа в количката. В момента спи... ПУ ПУ ПУ... И довечера пак цокане... Не мога да го оставя на никой за през нощта, защото плаче, изпада в нещо като нервни кризи и пищи и се дави и накрая от напъване започва да повръща... Много е гадно...
Сега да се оплача от още нещо - не иска да яде от два дни. Днес на обяд е изял към 200 гр. маслини и няколко солетки. Много се замислям за отбиване, защото непрекъснатото цокане нощно време ме убива направо. Сега пия калмацин, че иначе нямам никакви сили. Взех си и бирена мая. Обаче не сме готови и двамата за отбиване, а роднините няма да казвам на какво ме правят, че това било извращение, да ми бърка по блузата и да суче... Както и да е, казах, че след като не искат да четат за ползите и не могат да ми кажат за вредите, не искам да говоря на тази тема и ще си правя каквото си искам... ТОва май не беше за тази тема  Embarassed Както и да е. Оплаках ви се, сега отивам да седя при малкия, че той не може да спи, ако не усеща присъствието ми в стаята...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 343
Благодаря за новата тема! Снимката е страхотна!
Заспивам се и да кажа по темата с нощното неспане - все пак забелязах в периода, когато нямаше подути венци, че се буди по-рядко. Будеше се по 2 до 3 пъти нощем, обикновено за да пишка и често после сам заспиваше. Така че надеждата ми е като излезнат всички зъби, да почнем да спим. Което значи някъде след втората година, но това е друг въпрос...
Весело посрещане на Нова година, кърмещи мамчета! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 735
Понеже и ние сме си още в кърмаческите редици, да не ви изпусна (надявам се, все пак, в скоро време да се похваля, че се е отбила  Mr. Green ) Благодаря за новата темичка   bouquet Hug

Бях ви споменала, че имаме само 3 кърмения, май вече са 2. От близо седмица-10 дни не се буди нощем.
Вчера вдигна висока Т, каквато тя си прави, но реално сука само преди да заспи. Очаквах да се буди през нощта, а то не. На всичкото отгоре пропусна и сутрешното цокане. Надали ще остане само вечерното, не мисля, че е готова.
Обаче, не знам егоистично ли е, какво е, но ми е добре като пропуска Blush И сега, макар да е болничка, не се натискам - не си иска, не й предлагам. Но хапва, пийва по малко водичка.. та така.

# 8
  • Мнения: 433
  bouquet

Последна редакция: нд, 30 дек 2012, 19:01 от didanka

# 9
  • Мнения: 433
айде и аз  Tired малката суче по веднъж на седмица...бавно и славно вървим към отбиване  Praynig

# 10
  • Мнения: 8
И аз да се запиша в новата тема та да ви следя   bouquet  Моята сладурана си суче неуморно, единственото ми постижение, с което се гордея е, че заспива без да суче и до там. Опитах да откажа нощното кърмене, цял месец се мъчихме и двете, предадох се и поне се наспиваме. Да кажа тихичко, че взе да хапва малко повече и разнообразно, дано да не е временно.
Весело посрещане на 2013 година, пожелавам здраве и късмет на всичко кърмачета и мами  Hug

# 11
  • Мнения: 11 607
  bouquetКолко съм щастлива, че през новата година ще има отбиващи и ще споделяме чувства и емоции.......Ние сме на прага на отбиването.....

Снимката е на Веси Попова - изиграла Деси в Столичани в повече...Имаше тяхна фотосесия в темата Звездни компромати......

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 6 115
Благодаря и аз за красивата тема!     bouquet Бързо оздравяване на болните и весело посрещане на Новата година!, Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 365
Мами, добре, че ви има!!! Нещо много се изнервям с това постоянно сучене през нощта. Малкия суче по 20 минути, после спи 10 и наново вече от час и половина... Пия валериан за нервите, защото това ми се отразява и през деня. Днес го шляпнах през дупето, а после ми беше толкова гадно, ама като не слуша и пипа навсякъде... Дайте съвети за овладяване на нервите... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт