Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 746
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 011
Милк, честит  празник ...ама МНОГОООООООООООООООо щастие , много  здраве  ....всичко  най - ама от  хубавото!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Ей, момичета, още не мога да се ориентирам коя коя е във фейса.
по този повод в офиса съм си сложила едно листче с имената  във фейса и никовете .... Rolling Eyes И аз не мога да се ориентирам още кой коя е  ooooh!
Аз днес съм на работа , макар че  малкия имаше извинителна  бележка и за днес - но  е добре и го  заведох на училище!
Ох, не мога, трябва да се изсипя.
Току що в писмен разговор по скайп, БНД ми постави диагноза - "психопат", а също така ме осведоми, че съм развалила семейството си, че съм оставила детето си без баща, за да ми бъдело добре на мен.
Много отдавна не ми беше ставало така тежко.
Ама Ели ,  не се шашкай ...моя  като  ми се разврещя един  ден за същотите  неща ... и как съм щяла да  обяснявам на  детето че е без баща / тогава  го попитах да не би да  иска да се самоубива че детето му да остане без баща  newsm78 щото то  баща си има и че дори да не бяхме разведени  детенце  пак щеше да  го вижда на годината   веднъж  за по 1-2 месеца  newsm78
Не ги мисли тези работи. Гадно  е но ... пък и децата  усещат - поне моето прекрасно знае защо  мама и тати не са  заедно , че не се обичат и че само се карат и мама плаче .... Но пък знае че и двамата  си го обичаме  безкрайно и  винаги ще е така !  Peace

# 286
  • Мнения: 2 660
Милк, честит ти рожден ден и честито ти порастнало братче  Mr. Green Да ти е усмихнато и безметежно днес и още дъълго време напред!   bouquet

Стелс, не можеш ли да ми пуснеш това листче на лични, за да се ориентирам и аз.

# 287
  • София
  • Мнения: 4 884
Милк, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Бъди весела, щастлива и обичана!
И моят малък мъж е болен от днес-кашля, отпаднал е, хремав..... Водих го на лекар, изпихме и първата доза антибиотик. Взех си три дни болнични, дано оздравее до сряда, че в четвъртък е моят голям ден-датата на развода. Стискайте палци жененият за мен господина да се яви на делото и да положи подпис където трябва. Ще черпя после. Simple Smile

Искам да попитам-вие организирате ли си срещи периодично някъде?

# 288
  • Мнения: 589
Искам да попитам-вие организирате ли си срещи периодично някъде?
Преди време- още лятото, се продума за срещичка, ама нещо организацията ли куца, желанието ли е малко-нищо не стана.Има ли мераклия да организира нещо?

# 289
  • Мнения: 2 011
Милк, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Бъди весела, щастлива и обичана!
И моят малък мъж е болен от днес-кашля, отпаднал е, хремав..... Водих го на лекар, изпихме и първата доза антибиотик. Взех си три дни болнични, дано оздравее до сряда, че в четвъртък е моят голям ден-датата на развода. Стискайте палци жененият за мен господина да се яви на делото и да положи подпис където трябва. Ще черпя после. Simple Smile

Искам да попитам-вие организирате ли си срещи периодично някъде?
дано се появи ... Peace По взаимно съгласие ли щ е е?
Срещи из форума се правят ама тука от  нашия  клюкарски още не съм разбрала...ама доста  мами са от София  newsm78
А аз съм решила , че когато имам намерение да  ходя  към Софето ( брат ми живее там) да се обадя  на мамите и  с която ( които) можем да се  видим на кафе! Peace Rolling Eyes

# 290
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз забравих да ви кажа най-важното...Simple Smile
Днес имам годишнина от сватбата, а на 15-ти ни е делото за развода. Който иска, може да се почерпи послучай годишнината с някой кисел бонбон. Simple Smile

# 291
  • Мнения: 2 011
Искам да попитам-вие организирате ли си срещи периодично някъде?
Преди време- още лятото, се продума за срещичка, ама нещо организацията ли куца, желанието ли е малко-нищо не стана.Има ли мераклия да организира нещо?
Ами организирайте се софиянките ...и аз ще дойда  Simple Smile)) Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 700
Моята госпожица също е болна. Цяла нощ "спахме" седнали в леглото, че се дави от сополи и кашлица и повръща. Добре, че майка ми е тук за 1 седмица, та не ми се налага да взимам болнични.
Габи, моят развод стана точно 9 месеца след като съпружеството се изнесе да живее при колежката ми и 9 дни преди 14-годишнината от запознанството ни. Sunglasses
Олимпия, мен можеш да ме броиш, но нека да е по-ранна организацията, че всички тук сме с усложнени графици.  Simple Smile
Мацки, имам един особен гъдел  Embarassed, ама е много рано да споделям конкретно, но е хубаво да усетиш, че нещо / някой те вълнува.

# 293
  • Мнения: 6 441
Здравейте!!!   Hug
Имам едно похвал, взех си листовките!  newsm44 Този път официалните! И в петък ми е кормуването. Simple Smile

Милк, честит рожден ден!!!    bouquet

Ели, съвсем нормално за БНД да обвинява теб.Даже и неговата вина да вади очи  Tired

Не съм си виждала детето от петък вечерта и вече броя минутите  Cry Наложи се и неделя вчерта да остане при баба си, защото още не му е минало както трябва и вече много ми липсва.

А за разделите и за реакциите на околните.
И на мен ми беше сконфузно в началото, но пък реакциите на хората ме учудваха още повече.Браво  Shocked Най-накрая  Shocked Осъзна се и такива истории.
Още има хора, които не знаят, че сме разделени.Даже веднъж един приятел на БНД ме видя в колата с настоящият ми приятел и веднага тръгна да му звъни и да ме заплашва  Mr. Green

# 294
  • Мнения: 589
 Стелси, за кафе на мен винаги можеш да разчиташ- работата ми е такава, че съм на "свободен" режим:)))

# 295

Общи условия

Активация на акаунт