PAY PAL

  • 12 180
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
МОЛЯ ДА МИ РАЗЯСНИТЕ ПОДРОБНО ПЛАЩАНЕТО ЧРЕЗ ПЕЙ ПАЛ.
КАК СТАВА?
ИМА ЛИ ТАКСИ?
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ!!!

# 1
  • Мнения: 4 916
Танче, има теми по всички въпроси, които си поставила. Просто ги потърси.

# 2
  • Мнения: 3 727
Няма такси

# 3
  • Мнения: 2 375
Регистрираш се. Когато искаш да купиш нещо от някой сайт, следваш стъпките и избираш плащане с Пай пал. Въвеждаш си емайла и кода /избран от теб при регистрацията в ПП/ и така потвърждаваш плащането. Такси няма.

# 4
  • Мнения: 3
Много Ви благодаря!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 1
Момичета,моля някой за помощ!Регистрирала съм се в PayPal , но от интернет банкирането не мога да разбера кои 4 цифри трябва да напиша за да активирам сметката .Има само след 1.50 където се одържа 3 цифри ,а другото са номерата на картата и много цифри .Моля някой да ми помогне!Благодаря! Praynig

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Тези цифри се вземат от банката когато поискаш справка за плащанията ти чрез картата  Peace

# 7
  • Мнения: 594
Момичета,моля някой за помощ!Регистрирала съм се в PayPal , но от интернет банкирането не мога да разбера кои 4 цифри трябва да напиша за да активирам сметката .Има само след 1.50 където се одържа 3 цифри ,а другото са номерата на картата и много цифри .Моля някой да ми помогне!Благодаря! Praynig
ЦветиБла , кода трябва да представлява следното 1234EXPUSE PAYPAL - 1234 ти е кода,  който трябва да въведеш.  Peace
Ако ти е излязла транзакцията в онлайн банкирането - можеш да го видиш там.

# 8
  • София
  • Мнения: 1
Ира на моята транзакция пише  ( 1.50 978) 35314369001 826 0383PAYPAL--*EXPUSE / 980200115999 Тип Плащане на POS CMS ref. 101685000179 Orig.Tr.Ref.: 000000000000 това ми е цялото извлечение, кои числа да пиша ,ако знаеш моля те кажи! Praynig

# 9
  • Мнения: 9
а за колко време излиза този код и задължително в банката ли трябва да се ходи или мога да го видя и в интернет банкирането

# 10
  • София
  • Мнения: 1
излиза след 2-3 дни след регистрацията,аз го извадих от интернет банкиране,но като не разбрах кои цифри да пиша ходих до банката и там ми дадоха същото извлечение и те не знаеха кой е кода #Crazy

# 11
  • Мнения: 111
Ира на моята транзакция пише  ( 1.50 978) 35314369001 826 0383PAYPAL--*EXPUSE / 980200115999 Тип Плащане на POS CMS ref. 101685000179 Orig.Tr.Ref.: 000000000000 това ми е цялото извлечение, кои числа да пиша ,ако знаеш моля те кажи! Praynig
0383Тез трябва да са Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1
да това е кода !Благодаря Ви! Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Извинявам се че повдигам пак въпроса обаче обяснете на непросветените моля  Praynig
Не мога да платя през ПейПал-а. В акаунта ми пише че тази карта е: This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form.
 Разбирам какво пише, и че съм пропуснала стъпката с въвеждането на този 4 цифрен код  Embarassed (грешката е моя), но сега как мога същата тази карта да я регистрирам отново. Дали ако се регистрирам отново ще стане?   Tired

Благодаря на отзовалите се  Hug

# 14
  • Мнения: 30
Опитах да платя през Pay Pal с дебитна карта Visa electron, издадена от Райфайзенбанк, /с която не съм имала проблем да пазарувам напр. от La Redoute/ и не ми се получи. Някой може ли да ми отговори дали Pay Pal приема дебитни карти или проблемът е друг! Благодаря предварително за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт