Коледни инициативи на ДБМ

  • 62 307
  • 892
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 195
Здравейте и от мен  Hug
Най-накрая да се включа и аз в темичката  Laughing
Ето и първите коледни чашки /още не са лакирани, ама от зор да се включа  ooooh!

 http://picasaweb.google.bg/vstlis/200903#5392164601184983298

Тази година за огромно мое съжаление ще се включа по скромно, защото съм с ограничен бюджет и време  Embarassed Embarassed Embarassed За сега ще правя каквото мога за София, пък ако ми се открие възможност ще пращам изненадки и по другите градове  Hug
Мисля си да се захвана с чашки, макаронените ангелчета и метлички, какво ще кажете?

ама момичета, моля ви, казвайте от какви материали имате нужда. Време не мога да ви осигуря, но материали - няма проблем. Макарони, чаши, каквото има нужда Hug

# 181
  • Мнения: 1 523
 Ей ги най- новите плетени играчки кукли за пръсти.

# 182
  • Мнения: 4 195
мацки, я вижте тези гипсови фигурки, отлях ги от това пластмасовото от бонбони, в което ги слагат, и са все коледни мотиви, обаче с какво да ги оцветя - имам само обикновенни водни бои, с тях не са хубави цветовете. После ще им сложа магнити и мисля да са магнити, въобще добра ли е идеята newsm78

# 183
  • Мнения: 4 195
ето какво стана като ги нарисувах


Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 17:41 от Moon Walk

# 184
  • София
  • Мнения: 240
Боядисай ги с темперни бои и после ги лакирай.

# 185
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Moon Walk  аз съм доволна от лака на Сократес - за паркет, Movi Pur - този е безцветен, на картинката има жена седнала на футьойл. Другия вариант е, ако се претесняваш да не се размажат докато лакираш - в големите магазини като Баумакс, Бриколадж.. при лаковете има спрей- лак за джанти, само гледай да е безцветен  Peace

Момичета много красота, много нещо сте сътворили, ще ми се да ви изредя поименно, но времето нещо не ми достига  Crossing Arms , затова ще си позволя само да ви
Страхотни сте!

# 186
  • Мнения: 1 523

Новата ми играчка зайче * .

# 187
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Дидка,страОтно е зайчето....,мммммммного ми хареса.Да си го запазя ли,или можеш да оплетеш повече от 1 бр в същия цвят? Laughing

# 188
  • Мнения: 1 523
Имам малко прежда останала, може и да стигне за 1 зайче.За тебе ще пробвам. Hug

# 189
  • Мнения: 4 369
Чудесни нещица правите,момичета   bouquet
Ето каква идея за фибички имам


# 190
  • Мнения: 5 228
Здравейте и от мен! Мисля и тази година да направя традиционните гипсови играчки и картички.

kalaza, от какво ги правиш тези красоти? Филц ли е това или нещо друго и къде се продава?

# 191
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Здравейте и от мен! Мисля и тази година да направя традиционните гипсови играчки и картички.

kalaza, от какво ги правиш тези красоти? Филц ли е това или нещо друго и къде се продава?

Някои са от филц, има и от полар (елхичките), и от трико, и от нещо подобно на филц, от което се правят кухненските кърпи. Филц има в Джъмбо при пластилините и картоните. Трикото са ненужни изрезки, които ми подариха в едно шивашко ателие.  Grinning Честно казано, поларът ми е най-удобен за работа, тъй като е хем е плътен, хем еластичен. Филцът е твърд и трудно заема желаната форма. Питай, ако нещо друго те интересува Simple Smile

# 192
  • Мнения: 71
  bouquetЗдравейте, много прекрасни неща сте сътворили, аз за първи път участвам и се надявам да ме ориентирате дали да правя още картички(защото четох че не вървели) или пък да ми пишете какъв вид би вървял повече.  newsm78
Снимките не са хубави, на места картичките са с 3Д ефект.  Blush Друг ден ще ги снимам пак и ще ги кача на блога си.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

# 193
  • София
  • Мнения: 796
Wow.....! ooooh!
Ако аз съм там като купувач, ще вървят и още как!!! Wink Супер са!!

# 194
  • Мнения: 5 228
Питай, ако нещо друго те интересува Simple Smile

Благодаря! Ще се пробвам да направя нещо, но шивачешките умения не са ми най-силната страна.  Simple Smile

laguna, страхотни картички!

Общи условия

Активация на акаунт