Къде във Варна- 6

  • 61 591
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Къде има разнообразие от бакугани....? ooooh!

# 752
  • Варна
  • Мнения: 2 125
В Рая преди Сима срещу изхода на КАТ

# 753
  • Мнения: 1 902
Къде има разнообразие от бакугани....? ooooh!

В Пъблик.Играчките са на втория етаж.

# 754
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
благодаря   bouquet

# 755
  • Мнения: 1 167
Някой знае ли дали и в коя аптека приготвят ГРАНОФОРИН?

# 756
  • Мнения: 737
Някой да пусне моля нова тема, че аз незнам как  Joy bowuu

# 757
  • Мнения: 17 414
Преди това, кажете, държите ли на линковете към старите теми?
Ужасно ме мързи да копипействам, а и, така, като гледам, си се пита едно и също във всяка тема. В смисъл, че кой каквото го интересува- пита направо, без да ровичка из темите назад,  че дори и страниците на настоящата Mr. Green

ЗА гранофорина- мисля, че отдавна не с еправи, провери във Валя Дечева. За какво ти трябва?

# 758
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Някой знае ли дали и в коя аптека приготвят ГРАНОФОРИН?
Мисля, че може да намериш във ветеринарните аптеки  Rolling Eyes.

# 759
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Преди това, кажете, държите ли на линковете към старите теми?
Ужасно ме мързи да копипействам, а и, така, като гледам, си се пита едно и също във всяка тема. В смисъл, че кой каквото го интересува- пита направо, без да ровичка из темите назад,  че дори и страниците на настоящата Mr. Green

ЗА гранофорина- мисля, че отдавна не с еправи, провери във Валя Дечева. За какво ти трябва?
Лично аз следя настоящата тема и не ръчкам в старите  Blush.

# 760
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Мами я кажете няко добър кожен/дерматолог/ по ЗК, без Бакарджиев,Томов и Друмева/последните не работят по ЗК/? newsm78 newsm78 newsm78

Бях питала тук и една мама ме насочи към д-р Теодора Йорданова - доволна съм от лечението, което направихме, излекувах (надявам се завинаги Praynig) един  дългогодишен проблем. Препоръчвам я!  Peace Работи по ЗК (аз ходих, когато  имаше приемни дни в МЦ Санита в Младост)

# 761
  • Мнения: 759
Аз не държа на старите теми, хем и някъде инфото остарява  Mr. Green

# 762
# 763
  • Мнения: 431
Някой знае ли къде се е преместил магазинът за кожени шапки ,пантофи и др.подобни ,който се намираше в началото на Пискюлиев ?
Днес реших да купя топли домашни обувки от там ,а на негово място имаше м-н за дънки  Confused .

Общи условия

Активация на акаунт