подсъзнанието може всичко 17

  • 226 686
  • 753
  •   1
Отговори
# 270
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не, по-скоро съм те подвела - залата е голяма. Тъкмо го прегледах.
Мен ме ми беше странно как са ме намерили - никак не уважавам непоисканите търговски съобщения и така си и остана.
Има ли дами от форума, които ще го посетят? На мен ми е много далеч във времето...

# 271
  • Universe
  • Мнения: 1 556
   Обобщавам личния си теоретико-практичен опит по въпроса- "Искам, а защо не получавам?" Wink

1. Съмненията и нетърпението блокират изпълненията на желанията - желанието е описано, но вибрацията не е правилна. Резонираме на честота "съмнение", "страх","колебание", "как точно ще стане" - а Вселената изпълнява последната поръчка, освен ако не успееш да си промениш бързо вибрацията /според Абрахам за това са нужни 68 секунди/ Спомнете си във филма "Тайната" как точно преди цветето да прободе земята и да се покаже, мисълта "Това няма да стане" го прибираха надолу, а Вселената отговаряше: "Вашите заповеди са закон за мен, Господарю!"
Техниката за противодействие  - при появата на горните - веднага включете подходящите утвърждения.
И много е важно /по Зеланд/ да се намали важността на желанието, да се осъзнае, че ти не зависиш от сбъдването му.
2.  Понякога се получава блокиране на подсъзнателно ниво /"Аз искам тази работа", но на подсъзнателно ниво е закодирано  "Не съм достойна, не заслужавам тази работа" - справка Луиз Хей/
Техника на противодействие - работете за изчистване на подсъзнанието си , според предпочитания от Вас начин.
3. Искаш нещо, а друг го получава, или го забелязваш около теб ,но не е твое  - не си се визуализирал/или каквато техника е използвана/  като притежател на исканото /съзнателно или несъзнателно/.
Техника на противодействие - опитай отново /и пак не забравяй, че не зависиш от сбъдването му- животът ,така или иначе, продължава/ и се визуализирай /опиши, слайдирай, пускай картинки в магическата кутия/ във всичките възможни детайли, свързани с това нещо.
4. Понякога описаните желания са взаимоизключващи се, прекалено общо и абстрактно формулирани
Техника на противодействие - работете по конкретиката и детайлизирайте.
5. Най-лесно става както го правят децата - играейки - те имат всичко  в този момент и пътуват навсякъде, седейки на килима в детската стая

Желая  сбъдване на всички желания!


Бабини секрети Heart Eyes
1. На праг не се седи.
2. Не се сбогувай през прага /това и Дънов го казва - намираме се в различни светове/
3. Ако сънуваш "лош" сън - хвърли си сол през рамото, или счупи 3 клечки кибрит.
4. Ако продължително време сънуваш кошмари, сложи си нож под възглавницата.
5. Против уроки на къщата - над касата на вратата - сложи скилидка чесън.
6. Ако вземеш друга филия, преди да си изял твоята - някой мъртвец е гладен - мислено му остави парчето и го покани да си хапне.
7. Не работи на големи църковни празници /особено на Задушница/
8. На Задушница на гробищата  се ходи до обяд /имаше обяснение, ама Rolling Eyes/
9. Ако "хванеш очи" - налей вода и чукни яйце в глинена чиния /гювече/, погледни образувалите се мехурчета /очите на завистника/, запали една след друга 3 кибритени клечки. Като изгори първата /до край/ я постави във водата с думите "От къдете дошло, там да се върне!", втората, третата -пак със същите думи.
После отпий 3 малки глътки от водата, начертай си кръст на челото, измий си бузките и остатъкът /заедно водата, яйцето и клечките/ хвърли на течаща вода /в тоалетната /.
 Peace Може да го правите и на друг човек - особено на детето  Ви.
10. Като си купиш нещо ново, преди да го ползваш  - дреха, уред, домашен любимец, дори крем - помоли го да ти служи вярно /"наречи" каквото си искаш , свързано с него и ползата му за теб/
11. Прави всяко ядене с любов, иначе гощаваш с отрова.
12. Като ти дойде човек в къщата, нахрани  го /сетих се за поста на Винцето и майсторите hahaha/
13. Винаги носи у себи си бонбони - давай ги на децата, които ще срещнеш.
13. Не ходи на гости с празни ръце, няма да имаш берекет у дома/ и ние го пишем тук същото/



    П.П. Иска ми се да посетя семинара, но времето е все още далеч и аз също не зная  какво ще ми  поднесе Вселената Wink Всъщност - зная - само прекрасни неща, защото такъв ми е късметът Praynig Peace, за което сърдечно й Благо-Даря!    bouquet

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 20:55 от lenny_pld

# 272
  • Мнения: 125
Тук имало доста интересни неща за четене newsm10 БРАВО

# 273
  • Мнения: 3 674
Привет на всички! Hug

Аз тези дни  мислих, мислих, за желания ... ама нищо не измислих да си напиша ...  newsm78 тоест се оказа, че за сега нямам мечти и желания за  определено нещо.  Thinking  Май, за сега всичко си имам!  Grinning

Аngela Go, да , трудно е да избягваш  въпросната дама , понеже ти е съседка.Не се плаши от думата "енергиен вампир" , защото такива хора не е задължително да са лоши хора. Повечето го правят несъзнателно, и не знаят че са "вампирчета" Laughing Казват, че доста  често в семейството има по един "енергиен" вампир. Човек, който най-често се сърди в къщата, прави скандалчета от нищо, с две думи : вдига ви кръвното...е най-вероятно да е енергиен вампир.  Mr. Green

Иначе и аз мисля като момичетата...че ако не и кажеш директно, че не искаш да имаш контакт с нея... тя няма да те "остави на мира" . Ти и трябваш  за да дърпа от твоята енергийка. Така тя се зарежда. Тя се чувства прекрасно около теб, а ти не. Това за мен е показателен знак, че при теб става изтичане на енергия. За да не е толкова рязко, можа да кажеш, че за "известно" време не искаш да се виждате, а в последствие тя ще забрави за теб, защото ще си е  намерила друг"донор".  Mr. Green. Наистина  е трудно да отрежеш от раз, но затова пък е най-бързо и безболезнено за теб!   Peace

Мише, в новата къща се чувствам прекрасно, все едно цял живот съм живяла  в нея  Heart Eyes  Мечтаех си за къщичка с камина с изглед към морето...а тя се оказа чак с две камини. И наистина има изглед към фьорда... Laughing  Останалите членове на семейството също се чувства чудесно в нея!  Като се започне от моя викинг, децата му, моя син, златните рибки и костенурчето ми Кали Hug  

Вече наполовина е феншуйната...има още малко детайли за оправяне, но ще искам малка консултация от Фен Шуй специалистка по въпроса за кухнята и нейното разположение. А моя си беше сложил компютъра, че и моя, точно в най-неблагоприятните посоки за нас по Гуа.  hahaha Та се наложи да ги поразместим, ама поне ме слуша в това отношение и не спори. Веднага се съгласи и ги сложи там, където му казах. За Фън Шуя, моя викинг  вече се е убедил 100%, че работи безотказно!  Grinning Входната ни врата сочи ЮЗ, което е най-хубавата посока, за нашата група. А ние всичките сме в Западната група. Така че всичко е чудесно!  Hug

 Иначе като споменах за костенурката, искам да ви споделя нещо интересно! Flutter

Когато продавахме стария апартамент...на огледа бяха дошли няколко семейства. Всички влизаха излизаха, гледаха...суетяха се наоколо, а  Кали/костенурката ни/ се чудеше какви ли не номера да прави във водата, само и само да привлече вниманието им  Joy , но хорицата бяха ангажирани повече с огледа на апартамента, и не я забелязваха.
Един ден едно младо семейство дойде на оглед. Симпатични студенти. Simple Smile като влезнаха в хола, момичета веднага забеляза Кали и отиде до аквариума и взе да я гледа. Аз и казвам ,че това е нашата малка любимка -Кали и тя е много любопитна  и знаеща и че тя носи голям късмет на семейството ни! И момичета взе да и приказва, като и правеше комплименти, колко е красива. Тя има едни червени лентички от двете страни на шията, и наистина е красива! Също  каза, че за първи път виждала жива водна костенурка. Laughing Наша Кали пък, беше на върха на щастието, че тази " какичка" и обърнала внимание, за разлика от всички други посетители, които само сновяха напред назад.

Станаха ни много симпатични, тези млади хора и  след като си тръгнаха, с мъжа ми си казахме, че много бихме искали апартамента да се купи от тях. А и Кали си ги хареса, защото тя привлече момичето към аквариума. След два дена брокера се обади, че младото семейство искат още веднъж да дойдат на оглед. Това беше хубав знак! Значи проявяват интерес. Дойдоха и пак оглеждаха апартамента, и момичето пак отиде до Калито и я гледаш и и се радваше...а Кали плуваше доста бързо напред назад, беше много развълнувана от факта, че и се обръща внимание от гостите  Laughing Познайте како стана на другия ден!  Whistling

Брокера се обади и ни каза, че младото семейство искат да купят апартамента! Много бяхме щастливи, че точно те, са тези, които ще го купят! Защото и ние, от всички други, които идваха на огледа, си ги бяхме харесали най-много..а и Кали също! Тя си ги избра! Laughing

Като продадохме апартамента, мъжа ми каза: "Мисля , че Кали направи така, че точно тези хора да купят апартамента! " И аз напълно се съгласих с него!  Наистина си беше малко чудо!  Heart Eyes


Честито Новолуние на всички с пожелание за скорошно сбъдване на мечтите! Hug   bouquet

# 274
  • Мнения: 3 674
Дарена, ехе, вие пък на 6-ти октомври ...  Hug

Относно майсторите в БГ, аз явно все още  живея със спомените от комунистическо време hahaha

lenny_pld
...благодаря за инфо за" Бабините секрети"!  Чудесни са!   bouquet Аз лично не съм много суеверна....но малко съм Sunglasses Някои момичета бяха писали, че черната котка, не им носи нещастие. Така и при мен! Напротив, мисля че ми носи  късмет.
 Като вървя нанякъде, и като видя котка или куче и се засилвам към тях...искам да ги погаля и почвам да   им говоря....  Blush  Сигурно отстрани ме мислят за "леко мръднала" hahaha ама на кой му пука...  Whistling

А пък с цифрата  13  имам интересен случай. Имах интересно съвпадение, за което не се бях замислила. Миналата година беше ... Наложи се да пътувам, имах работа с договор, и той започваше от  14-ти март. Но на самата дата билетите за самолета бяха много скъпи и се наложи да купя билет за 13-ти март, като се обадих на работата,  че пристигам с един ден по-рано, което не беше проблем за тях.  Когато си поръчах билета и ми го пратиха на майла в електронен вариант...видях тези факти: Излитане на 13. 03 в 13.30 часа от Трондхеим. Място  на седалката : номер 13.  Grinning  Явно 13-ката не е фатално число за мен...а напротив   Laughing






# 275
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Винце, кутията ти е пълна. Местенце за едно съобщение, моля?

# 276
  • Мнения: 3 674
Аталанта, разчистих  си кутията... newsm75  Hug

# 277
  • Мнения: 1 652
винце, имам много хубав спомен с едно черно коте! Hug Радвам се ,че се чувстваш добре в новия дом.  А за фън шуй и аз пооправих нещата и май има резултат. От това ли е, отзареденото портмоне ли, от посетите пари ли не знам, но има допълнителни финансови постъпления. И трудното финансово лято се превърна в по-спокойна есен.  Grinning
Освен това да ви се похваля, че едно желание, което не съм писала, нито утвърждавала е на път да се сбъдне.  Grinning Просто когато нещата тръгнаха да се провалят и беше ясно, че няма да стане  си казах - не се знае, нищо не е окончателно /т.е. не ме напусна оптимизма/ и помолих да стане така, както е най-добре за всички. Готова бях да приема  и отказ т.е . волята Божия. При мен това много работи. Кажа ли:" Да бъде волята Ти Господи!" и да се помоля да стане така, както е най-добре за всички, нещата се развиват по невероятен начин, понякога дори самата аз се изненадвам от себе си- настъпват невероятни промени дори с мен, но всичко се развива наистина в най-добрата за всички посока. когато кажа тези думи обаче- те са съпроводени с една увереност, че всичко ще е за добро инито за миг не се усъмнявам в това. И освен това не чертая планове, не визуализирам, нищо нищичко повече не правя. Точно по този начин станах майка, и когато всички ме бяха отписали аз се "записах" с тази молитва .

Иначе си написах на лист желанията днес и беше много хубав ден. Нищо особено не се случи- просто денят беше зареден с хубава енергия. Бяхме си у дома с детенце и си прекарахме супер и двамата. Дай Боже повече такива дни! Praynig

хубавото потътря крак както и лошото....

Много ми допаднаха бабините съвети. Някои знам и прилагам,  за другите благодаря на Лени.  bouquet

Анжела, , знай че нищо изключително не ти се е  случило- в смисъл- лошо. Почти всяка една от нас има или е имала  такъв човек до себе си. Mr. Green Аз също.  със сигурност контактите ти с нея даже в мислите трябва да бъдет сведени до нула. Нищо, че е съседка. За всеки един проблем има поне 3 решения.  Peace 

# 278
  • София
  • Мнения: 212
svetlina 8, бладгодаря за ценните съвети, които си ми дала.
Знаеш ли накара ме много дълбоко да се замисля, аз наистина не умея да отказвам, по една или друга причина. Било за да не нараня човека, било заради друго, но извода от това е, че аз буквално се разкъсвам и моите неща остават на заден план. Не веднъж съм поставяла себе си или семейството си на заден план, за да угодя на някой друг, което разбира се много ме е изнервяло, ама...

 "Ще онеме като го чуе ))))))) "- само аз да не онемея на телефона след дълги тренировки Mr. Green  Въпреки всичко незная дали ще успея така категорично. Много си права не става само с избягване - опитвам се от както се усетих, че нещо не е наред, но тя като че ли ме дебне. Направо /само не ми се смейте за израза/ става доста настървена и досадна, само като се сетя как ме гонеше онзи ден с колата Mr. Green

"Може да призовеш Архангел Михаел на помощ. Да пускам ли как?"- Да ако обичаш!  bouquet Hug
Момичета благодаря за подкрепата ви Hug

# 279
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Може ли линк или кратко обяснение за желанията и новолунието моля?

# 280
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Може ли линк или кратко обяснение за желанията и новолунието моля?

 Заповядай - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302894.msg8301174#msg8301174                 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412790.msg12073048#msg12073048   bouquet

  Разгледай  първата страница на темата, има и други ритуали по новолуние Peace

# 281
  • Мнения: 3 674
Дарена, честото за желанието! Всички да ти се сбъднат! Hug

Арт мама...всичко  относно желанията, новолунието и техниките за ритуалите е на първата страница на темата. Но ето ти линка,за да не ровиш сега по нощите  Peace

Момичета, нали няколко пъти вече помолихме, първо да се прочете началната страница на темата, преди да се задават едни и същи въпроси постоянно.  Ако го направите, ще се избегне това излишно  повторение  и обяснение. Peace Мишето е положила много труд, като е поставила в началната страница всички възможни линкове за нещата, които се обсъждат тука. Това е направено за ВАШЕ улеснение, така че , моля ви, не се  скъпете да отделите 15 минутки от времето си да намерите търсената от вас информация в началната страница. Ако не я откриете там, чак тогава може да се  попита  тука...и с удоволствие ще ви  се помогне! Hug По този начин показвате уважението си!  Peace   bouquet  Моля, да не се обиждате, това не е забележка...а молба!  Peace

В темата си имаме няколко бизнес дами, и макар и да съм  сигурна, че бизнеса им се развива добре, Laughing  ще предложа малко магическо ритуалче, за зареждана на Визитните Картчики /от книгата на  Наина Владимирова"365 магически ритуала"/ Аз лично  съм го пробвала, преди време, и работи страхотно!Затова и го предлагам, защото е изпитано... Peace

Зареждане на визитните

Ритуалът е за деловите хора, които не излизат от къщи,
без да си вземат визитките. Не иронизирам, опазил ме
Бог! Просто не всички имат такива. Аз имам и съм пра-
вила този ритуал. Дава чудесен резултат!
Целта е да се привлече успехът в сферата на вашия
бизнес.
Изпълнява се по следния начин: в единия от ъглите на
визитката с много малки букви напишете магическата
дума на латиница - уепшаЬ. Купчинката визитки с напи-
саната дума сложете на бюрото, седнете пред него в по-
лутъмната стая, като може да запалите свещ. Гледайте ги
40 минути с мисълта как ще се озоват в ръцете на необ-
ходимите хора, колко пари ще ви помогнат да спечелите,
сак ще харчите тези пари, как всичко се подрежда възмож-
ю най-добре и щастието ви се усмихва. Представяйте си
солко много пари ще спечелите благодарение на своите
жзитки. Предайте им своята енергия, вземете ги в ръце-
ге си и мислете за тях като за приятели и помощници.
После три пъти духнете купчинката. Сложете визит-
гите настрана. Правете това в продължение на 28 дни.
Ритуалът продължава дълго време, но пък си струва!
После визитките могат да се сложат в портмонето и
при необходимост да се раздават. Най-добре е ритуалът
да започне в сряда.

Успехът ви е сигурен!



Лека нощ и вълшебни сънища! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 00:49 от ЧервеноВинце

# 282
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
...........................
Зареждане на визитните
........................
Изпълнява се по следния начин: в единия от ъглите на
визитката с много малки букви напишете магическата
дума на латиница - уепшаЬ
.........

Успехът ви е сигурен!
[/b]
Лека нощ и вълшебни сънища! Heart Eyes
Извинявай, но това не ми изглежда много на латиница  newsm78

# 283
  • Мнения: 10 687
Винце, благодаря за тактичното напомняне Simple Smile И аз, и Вени, и други потребителки бяхме помолили да се поглежда първо началната страница и след това да се задават въпроси, което е общоприетата практика във всички теми с продължения във форумите на БГ Мама и не виждам причина защо и в тази тема да не е така?  Но беше казано, че тук не било "класна стая" и че ще се толерира повтарянето до припадък едни и същи въпроси и едни и същи отговори  Rolling Eyes

Затова аз вече няма да отправям подобни молби, защото не искам да влизаме в спорове и излишни конфронтации.  Нека всеки да прави така, както счита за редно.

lenny_pld , благодаря ти за труда, който си положила да резюмираш книгата на Бербел Мор, една от любимите ми книги впрочем  Heart Eyes
Но пред вид факта, че след след не повече от 1-2 страници ПАК ще се зададе някой въпрос, отговорът на който се съдържа в резюметата ти, малко ми се губи смисълът да го правиш занапред...  Confused

Успешна и усмихната седмица на всички!      bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 10:47 от mijjjka

# 284
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
...........................
Зареждане на визитните
........................
Изпълнява се по следния начин: в единия от ъглите на
визитката с много малки букви напишете магическата
дума на латиница - уепшаЬ.  

.........

Успехът ви е сигурен!
[/b]
Лека нощ и вълшебни сънища! Heart Eyes
Извинявай, но това не ми изглежда много на латиница  newsm78

И аз искам да питам как се изписват на латиница Ш  и Ь - ако допуснем, че другите букви имат еквивалент.....

Общи условия

Активация на акаунт