подсъзнанието може всичко 17

  • 226 679
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 10 687
dessy2008 , в такива случаи много добре работи направата и "пускането" на сигили   Peace
Поне при мен е давало резултат в случаите, когато съм искала нещо да се случи, но не съм била прекалено обвързана с резултата - т.е. все ми е едно дали ще стане  Wink
Май за по-големите и съществени неща имам още да надобрявам в хаос-магическите техники  Crazy

Ето тук има повече инфо за сигилите: http://www.inchaos.org/2009/08/howtosigil/

# 301
  • Мнения: 3 674
Здравейте, търся съвет относно зациклянето. Моля напишете ми първото, което ви дойде на ум. Simple Smile

От близо 1 година се опитвам да си продам колата, и досега нищо.


Ето и от мен нещо  Sunglasses

Dessy 2008, ето ти едно ритуалче, опитай го, нищо не губиш , освен че наистина може да продадеш колата си! Laughing

Ритуал за продажба на голям предмет

Този ритуал се прави при намаляваща луна Peace

Ако трябва да продадете къщата, апартамента, кола-
та си или нещо друго, а не успявате, извършете този
ритуал. Предметът или недвижимото имущество ще си
„иде" за една седмица. Ритуалът е на една моя ученичка,
която отдавна вече ми е колежка -Лена от Магнитогорск.
Купете или сами си направете играчка, която да пред-
ставлява нещото, което трябва да продадете: къщичка,
мебел или количка.
Сутринта, без да се поглеждате в огледалото, без да
се миете, без да се решите и без да разговаряте с когото
и да било, излезте от къщи и подарете играчката на
първото срещнато дете. Тогава първите ви думи трябва
да са: „Детенце, ето ти една много хубава играчка. Нека
тя те зарадва!" Или нещо подобно.
После вдигнете глава нагоре и помолете Висшите
сили да ви помогнат да продадете нещото.
И всичко ще е наред.




от книгата на  Наина Владиморова Peace

Може и друго да направиш: Сложи снимка на колата и я залепи на Таблото/Картата с Желанията , като под нея с големи ярки букви напишеш"Продадена!!!" Съпруга на някое от момичетат в темата беше направил нещо подобно, само че  на десктопа на компа си...и мисля, че беше дало резултат! Peace

Успех и като я продадеш, да се похвалиш! Hug Grinning

# 302
  • Мнения: 1 652
мили момичета, искам да ви предложа нещо във връзка с въпросите на новодошлите.
Нека си задават въпросите, а който иска  и има време ще им отговаря или ще им пуска по някой линк за да ги ориентира!  Hug Hug Hug
Нека не се чувстват прогонени, нито пък атмосферата тук негостоприемна. Наистина за нас е лесно да се ориентираме в началната страница- защото сме част от процеса на създаването й, но за хора които сега влизат в темата това не е чак датам лесно струва ми се. Има само един проблем - темата ще се затрупа с въпроси. Затова моля и момичетата , които за първи път попадат на темата - моля ви прочетете доколкото можете да се ориентирате и може би ако задавате въпроси , задайте ги на някоя от нас на лични .  Hug Hug Hug

Моля ви нека никой не се обижда. Каквото и да се случи . Обичам ви всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 303
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много благодаря, Винце и lenny_pld!!!

Дали от умора или от късния час снощи не видях нищо за новолуние около този прекрасно описан ритуал с 25те желания в поста на mijjjka, който ЧервеноВинце ми е посочила и в който не пише за нова луна ...  Четох и препрочитах и него и линковете в почти цялата първа странца  няколко пъти, макар форума редовно да забиваше...и  реших, че той не е за новолуние, и не мога да намеря новолунския.

Сега знам че е той!
Още веднъж благодаря! И съжалявам, че ви разстроих!

Хубав, спорен и щастлив ден!

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
darena ,благодаря ти за материала за Новолуние във Везни. Hug Днес го прочетох ,но целия уикенд вниманието ми беше насочено точно в посока взаимоотношения .

# 305
  • Мнения: 3 674
Арт мама, не си ни разстроила изобщо  Hug Беше молба към тези, които не са чели 1-та страница и  задават едни и същи въпроси, и темата се пълни с повтарящи се постове. За да се избегне това, помолихме най-учтиво, първо да се мине през 1-та страница.  Peace

Учудих се, че не си намерила новолунския календар...  newsm78Точно под : Техника на 25-те желания. Пишат се на Новолуние.има един линк: А кога е следващото Новолуние вижте ТУК Laughing

Надявам се, че не си се засегнала от нашата откровенност. Peace

Дарена, предложението  ти е чудесно...за въпроси на ЛС! Hug  За да се избегне затрупването на темата с повтарящи се въпроси...  Peace

Не искам в никакъв случай  "новите" да се почувстват засегнати, от това , че ги насочваме към 1-та страница. Между другото, аз когато търся линк  ,за да им отговоря, точно това правя...отивам и почвам да ровя в 1-вата страница... Laughing

И като гледам,  не се делим на "нови и стари", а на "чели" и "не чели" темата... Joy Шегувам се... Mr. Green

Приятен ден на всички! Hug





# 306
  • Мнения: 125
ЧервеноВинце,а тази играчка,която трябва да се подари на детето ,при ритуала който си описала -може ли да е твоето собствено дете или не?

# 307
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197

Леле, точно така е на първа страница! А аз гледах гледах... и явно не съм го дочела докрай... Голям срам!

Сега започвам да наваквам, че цяло лято не съм ви чела!
Спрях да чета преди време и литература така активно както преди. Полека ме заляха ежедневни проблеми и проблемчета и понеже често се налага да вдъхвам вяра и кураж на други, а на мен рядко се намира кой и кога... явно повредих баланса... Далеч съм от рождения си ден и дори като се замисля тази година не съм имала проблеми покрай него. Но от вчера започнах да излизам от това малко сиво състояние... При мен фокусът винаги е от основно значение. Загубя ли го - концентрирам ли се не където трябва... почти всичко излиза от контрол и тогава като ясно съзнавам какво бъркам, въпреки, че съм имала знанията и уменията да не го направя, но не и вниманието... и ако се обвинява за минало нещо... знаете какво следва...

Някъде в летните теми четох за книгите и хората, които идват или се разкриват за нас когато му е времето и имаме нужда от тях. Често ми се случва. Една от най- хубавите и полезни книги си купих така - влязох в книжарница и видях само нея. Сега чета друга дадена ми от близък човек. И ден след като я започнах, мисленето и деня ми започнаха да си и дват по местата.

# 308
  • Мнения: 719
Момичета, аз ви обичам всичките и макар да съм от "новите" не се чувствам изолирана и не се сърдя на никой, старая се да чета повече и по-малко да питам.  Wink  Hug

Аз това Новолуние го пропуснах, някакси не ми дойде желание за желания, а нали това е най-важно  Laughing, но сега в четвъртък, /на растяща Луна/ съм намислила да си направя талисман с руната Феху. Мижж, твоя блог много ми помага.  Wink  Hug

# 309
  • София
  • Мнения: 6 798
Ооо, руните и аз ще ги правя, вече съм си набелязала две плоски камъчета, които даже седят в портомонето/заредено  Mr. Green/ от вчера...нищо, че нямат още символи.

# 310
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Шушони, с риск пак да не съм дочела... новолунието не е ли 1-2 дни?
Това последно четох май... С други думи, може би можеш да си напишеш списъка днес ако ти дойде муза...

# 311
  • Мнения: 719
арт мама,  Hug
Точно така е, 1-2 дена е, но някои от момичетата тук бяха писали, че ритуала е най-силен до осем часа след Новолунието....За себе си реших да го прпусна, макар че и другото е правилно.
Който както го усеща/желае.  Hug

# 312
  • Мнения: 10 687
Шушони, радвам се, че блогът ми ти помага. Надявам се скоро да ми остане време да пусна и нови неща  Simple Smile
Имам няколко идеи, включително и да преведа и една страхотна медитация, изпратена ми от Амитола  Heart Eyes  Но пустото време все не стига и все трябва да "крада" (като в онази реклама  Wink )
И нека наистина да престанем с това деление нови-стари. Намирам го за напълно ненужно и предизвикващо излишни дрязги и недоразумения помежду ни  Hug
Ето че може да се стигне до компромисно решение, както предложи darena.

Всеки е добре дошъл в нашата тема! И това го казвам с чисто сърце и съм убедена, че и другите "стари динозавърки"  Wink в темата мислят така! 
Дори на срещата си говорихме с Деси - колко е хубаво, че се включват и нови хора     bouquet

# 313
  • Мнения: 3 674
ЧервеноВинце,а тази играчка,която трябва да се подари на детето ,при ритуала който си описала -може ли да е твоето собствено дете или не?

Според моята  интуиция, детето трябва да е чуждо, не наше.  Peace Защото трябва да дадем нещо извън нашата къща и нашето семейство, за да се задейства Вселенската енергия. Иначе ако се дарява вътре в къщата, то движението ще е като  в "затворен кръг" така бих го нарекла.   Аз бих дала подаръчето  на някое комшийско детенце  Sunglasses

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 17:52 от ЧервеноВинце

# 314
  • Мнения: 3 674
Арт мама, дай Боже  да излезеш от това състояние в най-скоро време! Hug Всички сме минали през това Peace

Аз напоследък много се "разпилявах" да помагам на всеки "закъсал"... и се оказа, че това не винаги е  най-доброто решение.  Rolling Eyes Сега вече почнах да прилагам "Закона за непоисканото добро" , за който доста писахме тука. Реших да помагам само тогава, когато човека не само ми поиска помощ, но и  наистина е готов да  я ПРИЕМЕ. Иначе ще е пилеене на лична ценна енергия, която би могла да се даде   на някой истински нуждаещ се. Peace След като вече спазвам  този закон, ми е много по-лесно  и не се изтощавам така, а и  нещата  се подредиха някак си от "самосебе"си.  Laughing

Шушони, и аз това Новолуние го подминах. Нищо не си пожелах...защото нищо не можах да измисля  Mr. Green А за талисманче с  руната Феху, много хубава идея. Тези талисманчета са наистина вълшебни! Heart Eyes

Момичета ,а в моята чанта има само такива неща... ooooh! :талисманчета, иконки, черна кадифена торбичка с кристали, които ползвам в зависимост от ситуацията, фън шуйско красиво , лачено червено портмоненце, с три китайски монетки вързани с червена лентичка, една банкнота сгъната в станиол, която съм скрила на дъното на чантата, която никога не се харчи, светена вода в малка пластмасово шишенце, джобен формат библийка ....просто съм една  малка подвижна сергийка за какви ли не магически  атрибути... hahaha Обаче настава  голяма веселба всеки път когато се разровя в нея.... Grinning

На всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт