Fragancedirect.co.uk- 4

  • 36 370
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122


Доставка за Европа

Въздушна поща 2.49 + 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири.
С тракинг номер 6.50, за всеки следващ продукт +2.50 /таксите са в британски лири/

При регистрация над полето Postcode има следния надпис : натискате го, за да се регистрирате в сайта и продължавате със указаните стъпки

Кодчета за отстъпки

тема 1 тема 2 тема 3


# 1
  • до морето
  • Мнения: 2 284
 moresmile запис

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 87
Браво, Мини  Hug  bouquet

# 3
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
препоръчайте ми някакъв парфюм за младо момиче/16 год./,нещо с аромат на цветя и плодове!

# 4
  • Мнения: 162
И аз тук рано рано  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 081
записче  Laughing

# 6
  • Мнения: 135
и аз да ви следя  Laughing

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
http://www.fragrancedirect.co.uk/Jade-Goody/Jade-Goody-Controver … 00ml/invt/0019134
интересно като описание и много добра оферта за подарък, обаче никаква представа нямам що за чудо е. Дали изобщо някой може да изкаже мнение по въпроса. newsm78
момичета стига с тия простотии, парфюм не се избира по цената, а пък подарък  Sick като че тук си няма евтини парфюми /не ментета, а от типа на Франк, Перголезе/. Купувайте скъпи парфюми, които излизат на сметка, но разни евтинджоси  Stop пък за подарък  Rolling Eyes

Нел, само ми кажи дали някой ще се зарадва на аромат на световно безизвестна английска "съквартирантка"  Rolling Eyes аз бих си помислила, че подаръка е по-евтин дори и от парите, които реално ще си "броила" за него.

# 8
  • Мнения: X
ga_aMa_He, напълно съм съгласна с теб. Аз винаги много се старая, когато купувам подаръци, дори и за хора, които не са ми близки или почти непознати. Варианта “отбиване на номер“ не важи при мен, предпочитам нищо да не подаря, отколкото някакъв боклук  Peace

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 200
ga_aMa_He, напълно съм съгласна с теб. Аз винаги много се старая, когато купувам подаръци, дори и за хора, които не са ми близки или почти непознати. Варианта “отбиване на номер“ не важи при мен, предпочитам нищо да не подаря, отколкото някакъв боклук  Peace
Момичета грешно съм се изразила. Подарък за себе си имах предвид.Пък и изобщо търсех информация за парфюма. Има го във всички английски сайтове и описанието е добро. Вие сигурни ли сте ,че е боклук? Нека даде мнение някой, който го е тествал.

# 11
  • Хасково
  • Мнения: 592
препоръчайте ми някакъв парфюм за младо момиче/16 год./,нещо с аромат на цветя и плодове!

Дъщеря ми е на 14 и много харесва Black XS - Paco Rabanne

# 12
  • Мнения: 87
записче и от мен  Grinning

# 13
  • Мнения: 239
Записче и от мен.
  bouquet

# 14
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Купувайте скъпи парфюми, които излизат на сметка, но разни евтинджоси  Stop пък за подарък  Rolling Eyes


Да,и аз на този девиз залагам... Иначе ненужни евтинийки и тук има...

Общи условия

Активация на акаунт