Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 406
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 500
ЯЯ разкажи наистина..Не съм останала с такова впечатление от него ,а също ходя при него..Нито пък е от тия които изказват отрицателно мнение за колеги.
Мдааам, и аз ходя при него, предпоследния път влязох разревана, а излязох спокойна и усмихната!

# 196
  • Мнения: 72
Здравейте, изчетох целия форум,но никъде не срещнах мнение за д-р Кирчева. Работи в Манус вита. Аз съм регистрирана за бременост при нея и съм доволна, също и от акушерката. Някой има ли други впечатления? И искам да попитам за д-р Николов от АГ препоръчаха ми го горещо за раждане като добър специалист.

# 197
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Да ви кажа ходих в4ера при д-р Яков във Майчин дом и сум дълбоко разочарована от него. Вместо да ми помогне той се скъса от смях като взех да му разказвам проблемите си. Ужас!!!
После ще ви разказвам, сега нямам много време.
Съмнявам се , че е така , и че си ходила. Защото е природно интелигентен и не би се смял на чиито и проблеми да е !  ЗАЩО НЕ СЕ РЕГИСТРИРАШ НАЙ- ПОСЛЕ !!!!!!

# 198
  • Мнения: 4 422
Аз  пак се включвам за д-р Яков: и аз така като АФРОДИТА ..имах проблем влязох ревешком даже изкарах акъла на една сестра, а излязох спокойна,че ми е обърнато внимание от компетентен и спокоен специалист..Сега пак по време на бремеността ми се появи кървене в 28 г.с. отидох дотам толкова паникьосана...За 1-2 часа положението беше овладяно и аз се успокоих..Сега каквото ми каже това правя...
Никога не си позволява да коментира лечението на колегите си дори да не е правилно.А е пълно с лекари ,които като чуят,че някой вече ти е изписъл нещо и казват :-Какво е това,леле как може ,коя е тоя и т.н.??!!!!
И на мен не ми се вярва да се е смял... newsm78Просто не мога да си го представя ..такъв възпитан човек.. Така,че я  кажи конкретно и точно..

# 199
  • Мнения: 174
Аз съм много доволна от д-р Евгения Георгиева, кабинета и е до Пикадили-Чаталджа, мисля, че е също и в МД. Работи и със Здравната каса, само че доколкото знам не изражда.

# 200
  • Мнения: 5 500
Аз съм много доволна от д-р Евгения Георгиева, кабинета и е до Пикадили-Чаталджа, мисля, че е също и в МД. Работи и със Здравната каса, само че доколкото знам не изражда.
Ако е тази д-р Евгения Георгиева, която работи в Майчин дом, изражда. Тя и съпруга й са в дежурните екипи на МД.
http://www.maichindom-varna.com/zdravna_kasa_bg.html

# 201
  • Мнения: 174
Аз съм много доволна от д-р Евгения Георгиева, кабинета и е до Пикадили-Чаталджа, мисля, че е също и в МД. Работи и със Здравната каса, само че доколкото знам не изражда.
Ако е тази д-р Евгения Георгиева, която работи в Майчин дом, изражда. Тя и съпруга й са в дежурните екипи на МД.
http://www.maichindom-varna.com/zdravna_kasa_bg.html
Или снимката и на сайта е от доста отдавна, или аз не съм разбрала правилно. Най-вероятно е второто Embarassed

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 11:46 от sabotage

# 202
Здравейте на всички  Hug
Някой чувал ли е някакви отзиви за д-р Желязко Сотиров - работи в поликлиниката в Аспарухово.Ще бъда благодарна за мнения.

# 203
Аз съм много доволна от д-р Евгения Георгиева, кабинета и е до Пикадили-Чаталджа, мисля, че е също и в МД. Работи и със Здравната каса, само че доколкото знам не изражда.
Ако е тази д-р Евгения Георгиева, която работи в Майчин дом, изражда. Тя и съпруга й са в дежурните екипи на МД.
http://www.maichindom-varna.com/zdravna_kasa_bg.html
Или снимката и на сайта е от доста отдавна, или аз не съм разбрала правилно. Най-вероятно е второто Embarassed





Д-р Георгиева,която работи до Пикадили-Чаталджа,не е тази,която работи в Майчин Дом.

# 204
  • Мнения: 174
Да, изказах се пак неподготвена  Embarassed

# 205
  • Мнения: 1 581
Здравейте, изчетох целия форум,но никъде не срещнах мнение за д-р Кирчева. Работи в Манус вита. Аз съм регистрирана за бременост при нея и съм доволна, също и от акушерката. Някой има ли други впечатления? И искам да попитам за д-р Николов от АГ препоръчаха ми го горещо за раждане като добър специалист.
Аз бях при д-р Кирчева. Много съм доволна от нея, винаги много внимание са ми обръщали и никога не съм чакала при тях, спазваха си часовете.

# 206
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Здравейте варненки   Wink               
Искам да попитам нещо. Тъй като вече се ориентирах за женска консултация при д-р Евгения Георгиева в Майчин дом и мисля там и да раждам, мога ли да избера друг лекар за самото раждане или трябва да родя при нея. Някой има ли отзиви за нея като специалист ? Тъй като ползвам направление по Здравната каса , когато се обадих в Майчин дом ми изброиха няколко имена на лекари и аз си я избрах  като на тото. Ще ходя да се регистрирам след 2 седмици , така че мога все още да си променя избора. Надявам се на някакви мнения за нея, защото на първия преглед / когато ми регистрира бременността /  не можах да си съставя мнение относно професионализма и. Иначе като човек ми се стори слънчева и приятна, ама това в случая не е най-важното. 
Е тъй де имам доста въпросчета. Какви точно са изследванията , които правят в Майчин дом при бременност. Можете да ми пуснете и линк към някоя от старите теми , ако вече има такава информация някъде из форума. Опитвам се сама да се ориентирам във темите, но информацията е страшно много и не успявам .
Е благодаря предварително. Весела срещичка за 8- ми март.  Hug Wink

# 207
  • Мнения: 318
Присила, не мисля че би било проблем да ходиш при някой на ЖК, а друг да ти води раждането. Аз също ще се запиша на консултации в Майчин дом, но на 17.03. Нямам идея какви изследвания пускат , но аз понеже съм рискова бременност мисля да се запиша на интензивните консултации, по-скъпи са, но в крайна сметка за бебко е всичко. Колко ще ти струва за цялата бременност ЖК, по здравната каса при Георгиева???

# 208
  • Мнения: 5 500
Д-р Е. Георгиева я познавам като човек, докато бях там 4 дни и докато беше детето ми 15 дни. Мила, любезна и внимателна. За повече инфо относно нея прати ЛС на Буба или й пиши на кюто, защото знам, че тя е раждала при нея и съпруга на д-р Георгиева, д-р Георгиев.
Относно ЖК аз се регистрирах на 01.03. и съм на интензивен план, но не съм по здравната каса и си плащам. Така реших този път изобщо да не се занимавам със ЗК, парен каша духа!
Така, че ми правят абсолютно всичко, за което можеш да се сетиш - ПКК, урина, Спин (то е пожелание), токсоплазмоза, кр. група, РХ, антитела - аз съм отриц. РХ. Като наближи време за раждане ще ми направят и тест за алергии към упойките. Претеглиха, премериха ме от всякъде направо на кръст ме обърнаха, чуха на бебето всичко, което може да се чуе Grinning, кръвно.
Това се сещам може да има още неща към изследванията, защото акушерката ми написа много бележки и ми взеха кръв, но на следващата консултация ще ги обсъждаме. Но, аз ще звъня в понеделник да ми кажат резултатите по телефона, да си ги знам.
Относно раждането д-р Георгиева изражда, но ти защо искаш да раждаш при друг, както и да е не мисля, че ще е проблем.

# 209
Zdraveite mili mami,nadiavam se vsi4ki ste dobre,iskam da vi popitam za dr. Hala4eva ot Mai4in dom,az hodia pri neia,za sega sam dovolna,6te se radvam ako niakoi ima info. za neia da spodeli!!!4ao za sega   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт