Попътен вятър на порасналите ни деца - 2

  • 27 284
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 410
Мили мами на пораснали деца, заповядайте в новата ни магнетична тема  Hug

                                              

Все така да са ни здрави, хубави и успешни дечицата и само хубави емоции да имаме покрай тях!

Старата тема

# 1
  • Мнения: 608
Първа се записвам  Grinning

Заповядайте, заповядайте-настанявайте се удобно!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 16 120
Мама Тин, благодаря за новата тема.
Пожелавам да я изпишем само с хубави вести за децата и за нас. Така де, нали и ние сме хора.
Замислих се, че скоро и студентски празник ще имат. По мое време се празнуваше яко.
Как ли е сега, те нали често са по заведения, дали ще им се празнува?  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 371
Честита ни нова тема !  bouquet Мама Тин , Честит Имен ден ! Да си жива и здрава , благодаря за новата тема! Hug
Айша ,  Hug разбира се , че за децата и за нас ! Peace Нали това си говорихме - децата вече пораснаха , всеки по пътя си , време е и ние да поживеем вече! Wink  А щом децата са добре и ние сме ок !
Не сме се и съмнявали , че сте си изкарали добре - чакаме снимкииии!

# 4
  • Мнения: 3 540
Ето и снимките от нас Варненки! Simple Smile



Мама Тин дегустира биричката Peace



Наздраве приятели - от Рилл, мама Тин и Бистра  Simple Smile



Тази вечер обслужването беше на ниво Peace



Тук ни фотнаха от заведението Heart Eyes



Прекарахме си чудесно, ето поредното доказателство Joy



Това не е фотоколаж Grinning



Наздраве и от мен, звездният репортер на Нова тв за тази вечер - Ваня Hug

# 5
  • Мнения: 208
Здравейте и от мен в новата темичка! Hug Изкарахме си чудесно, макар и в по-камерен състав. Елица, оздравявай бързо, че ни липсваше! Очаквахме и Флаш и КоМар и още всички които се разписват в темата, а и не само те! Дали пък този грип не повали народа или лошото време им попречи да дойдат? Заредих се със страхотно настроение! А пък и най-неочаквано в заведението срещнах и братовчед ми, който от повече от година е в Япония и си е дошъл само преди броени дни и още на никой не се беше обадил! Аз го разконспирирах! Та така - много хубава и зареждаща вечер! Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 444
Да се разпиша и аз в новата тема Laughing
Първо да пожелая на мама Тин да ти е живо името и ти да си здрава да го носиш! Hug
Радвам се че сте прекарали добре, добре и весели изглеждате, което е чудесно  bouquet

Аз чак сега се надигам след ужасна мигренозна криза Отдавна не ми се беше случвало да ме държи така дълго
Сутринта не можех да стана, болки, ужас, изпих сто хапа и никакъв ефект Чак сега по нощите се окопитих и надигнах
Толкова неща имах да върша, но уви Сега съм като замаяна, не зная къде съм все още  Явно от насъбраните нерви и притеснения напоследък и ме удари ooooh!
Майка ми милата се притесни много, защото всяка неделя ходя при нея Звъня цял ден да пита как съм, много я разтревожих, та чак мислех да се кача някак в колата и да отида късния следобед, но не можах Като станах и направо се строполих
Да не ви занимавам с бабешките си изцепки Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 1 762
Добро утро, момичета  Hug Успешна и усмихната седмица ви пожелавам.
На Мама Тин честит празник със закъснение. Да си жива и здрава, само радости да те гонят.
Варненки, много сте ми сладки, усмихнати чаровници. Кога ли ще се умешаме  newsm78 Аз пък все за мария 4 си мисля. И за другите , дето не могат да дойдат на нито една от срещите................... засега де  Wink

Мери, така ми стана мъчно, като разбрах колко дълго те е боляло. Знам какво е, добре, че вече е отминало. Дано повече не се повтаря. Аман от тия нерви. Не правят ли операции за премахване на нервите, тия нервозните  Close

А пък Фиско какъв анализ ни е праснала  ooooh! , направо онемях  Hug Което ме подсети, че така и не разбрах какво работи. Дали толкова точна преценка и така добре описана е свързана с професията и  Peace
Айша, прибра ли се Ани?
Госпожо- другарко мила, направила си страхотни снимки, подбор де. Другия път преди да качим нещо ще му направим малко фото- шоп, че съм като маймунско дупе червена. А бе, преди години не излизах толкова червена. Сега що така  newsm78 Ша са белосвам вече преди рандевута.
Нали тази седмица сте канени в Ротари. Да разкажеш, ей  Hug

Хубав ден, момичета. Обичам ви всички, пишете повече   bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 884
Мен ме е срам да пиша сега... Embarassed Имахме събрание на входа и нали съм касиерка, трябва да съм там. Големи караници заради това безумие за регистрация на етажната собственост. Въобще ми беше натоварен ден, съжалявам и се извинявам, че дори не се сетих да предупредя.
И пак с въпрос към София... как ви засичат електроенергията? В смисъл сега октомври сметките за кой месец плащате за битовите домакинства? Че нашите одисеи квартирни продължават. ooooh!

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет и от мен в новата темичка!
Мама Тин, страхотно оформление, благодаря ти!  newsm51 Искрено благодаря и за почерпката за имения ден!
Варненки, страхотни сте наистина! Личи си, че сте изкарали прекрасно. Ама аз почувствах настроението и по телефона, като се обадих на Ваня.  Не издържах и реших да се наместя между вас, да се почерпя виртуално! Замислям се вече за следващата ви среща, особено, ако е в събота, за да мога по-късно да пътувам към Ямбол   Hug Peace
Мерипопинс, искрено съжалявам за кризата. Съчувствам ти най-искрено, защото знам какво е. Дано вече си по-добре!
Моето момиче пак замина за София, много ми липсва!

# 10
  • Мнения: 608
Мама Тин, Ваня, Рил, Бистра - мислено бях с вас  Hug От тук се чуваше смеха ви  Grinning Чудесни снимки и такова настроение лъха от тях! Днес и аз съм с мигрена,така че напълно те разбирам Мери Попинс..направо е убийствено. Hug Не знам на теб, но на мен никакви хапове не ми помагат-само тишина, тъмнина, хлад и време . По едно време солпадеина помагаше, сега и той вече не ще. Да помрънкам и аз малко по бабешки. Wink Изчезвам да се възстановявам, а на всички вас-много прегръдки!  Hug Hug

# 11
  • Мнения: 681
Здравейте майчета и от мен! Още ме държи ведрото и весело настроение от снощи. Бяхме само четири, но за сметка на това цялото заведение оглушихме със смеха си  Joy Жалко, че другите не успяха да дойдат  Sad
Много мислехме дали да не се метнем на нощния влак и право в Ямбол на гости на Мария4  Thinking. Но се надявам и с нея, а и със останалите да се видим някой слънчев ден (то снощната вечер беше дъждовна де, ама това е друг въпрос  Mr. Green)

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте майчета и от мен! Още ме държи ведрото и весело настроение от снощи. Бяхме само четири, но за сметка на това цялото заведение оглушихме със смеха си  Joy Жалко, че другите не успяха да дойдат  Sad
Много мислехме дали да не се метнем на нощния влак и право в Ямбол на гости на Мария4  Thinking. Но се надявам и с нея, а и със останалите да се видим някой слънчев ден (то снощната вечер беше дъждовна де, ама това е друг въпрос  Mr. Green)
И чак сега го казвате ... снощи защо замълчахте  Joy  Laughing Joy

# 13
  • Мнения: 3 371
Варна ,   bouquet големи сте куклички - сладурки !  HugЛичи как ви греят очичките !Наистина ще е много хубаво , ако успеем да се съберем всички заедно и аз искрено вярвам , че ще го направим! Praynig
Милото ми адашче ,  Hug много ми е мъчно - и аз знам какво е !От нищо не минава , временно ме облекчава само след като повърна , ужасно е  Sick! Дано вече си добре и повече няма да се ядосваш , чу ли ! В крайна сметка всичко се нарежда , особено , ако и като мислим позитивно , нали знаеш ! Praynig
Абет , приятелко ,   Hugс теб освен , че сме си "плюли в устата " , явно и мислим еднакво - като прочетох разбора на Фиско и аз се замислих - дъл пък не ми е колега ? newsm78 И аз не разбрах с какво се занимава , но е голяма сладурана ! Peace
Тази седмица е мероприятието , да , в четвъртък , та малко ми и понапрегнато , ама и това ще мине , няма да се излагаме пред чужденците , я ! WinkА вие ще ми стискате палци , нали ? Praynig!
Стефаниш ,  Hug предай на Калина , че показах рисунката и на моите деца и те много я харесаха и я сложихме в къта за "специални " неща !
Милички , отивам да сготвя нещо , че напоследък все мъжът ми ме отменя , та малко да се отсрамя! Embarassed
На всички  -  спорна и по- топла седмица желая ! Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 16 120
Тук съм вече.
Разгледах снимките. Много сте хубави, варненки. Личи си колко добре се разбирате.
А уж интернета разделял. Да, да ..
Мери, Елица - много лошо с мигрена. Да не би да е от очите, нужда от очила.
Аз за дългия си живот не знам как боли глава. Баща ми казваше 0 то нещо празно не може да боли.
Абет, прибра се диваненцето Ани. Сутринта в НБУ, после работа, сега пак излезе.
Аз нямам нищо против да излиза, знам къде и с кого е. Свестни са и приятелите, но ми се иска да си почива малко повече. От много време мърмори - иска нови кубинки, нови дънки. Като не намира време да отидем по магазините как да ги има. От половин година я моля да си разчисти шкафа с дрехи - има неща от 6 клас, не и стават. Искам сама да си ги разчисти, да не ми се блещи после, но време няма. Сега няма място и като купя нова зимна блуза - къде ще я тъпче.
Оплаках се, извинете.
Флаш - за отчитането на тока. Аз съм в Дианабад - срещу Студ. град. В София се отчита на 3 месеца. 2 та плащаме прогнозно - средно аритметично от потреблението ни за предното тримесечие. Третия - изравнителната вноска. Плащанията също разделени на части, някои квартали/като Дианабад/ плащаме до 12 дата на месеца за предния, други - до 21, трети до 30. http://www.cez.bg/bg/za-klienta/bitovi-i-stopanski-klenti/proverka-na-smetka.html
На сайта на Чез електро има функция - проверка на сметка. Само трябва да се знае или абонатния № или някакъв ИТН №. Тях ги пише на писмото от ЧЕЗ със сметката. Но раздавачите обикновенно ги хвърлят пред входа/нали повечето са заключени/ и младежите може и да не ги намерят. Та да отидат в пощата в Студ. град и там по адрес и име на абоната може да си изяснят какво дължат.
Госпожата, успех на представянето.
Голям роман сътворих, извинете.

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 21:08 от Aisha

Общи условия

Активация на акаунт