Юнски бебчета - Тема № 94 !

  • 21 666
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 69
mgamisheva, много хубави снимки  Heart Eyes

Благодаря за подкрепата! Нини (аз така още по-галено наричам Ники) вече има съмнително ниска Т - 36, 1. Тия термометри са за чупене до един и наистина само живачните отчитат добре, но като си спомня колко съм счупила и каква паника наставаше после... Не ми се рискува! Как не можаха да измислят живачен и добре защитен newsm78 (а педката така и не си вдигна телефона днес...  #2gunfire Сигурно има 15 пропуснати позвъняванания от мен. Как пък не реши тя да ми звънне веднъж  hahaha)

Иначе съм съгласна със somebody за химиите и затова хич не обичам да давам Панадол. А имам чувството, че и не действа! Нурофенът бил по-ефикасен за висока Т.

И да ви се похваля - в другия брой на сп. Мама ще има мой разказ и наши снимки. Писах за котешко-бебешката идилия у нас  и се надявам да се е получило добре smile3531


Анито, благодаря за информацията за конкурса!!!  Hug Hug Hug Макар че кенгурата са неизползваеми, аз съм щастлива, че спечелихме. Те са за бебета до 9 кг, а нашите са по 8 вече Simple Smile Аз не знам и дали има за по-големи дупета де. Те после ще тежат много за кенгуру.


Видяхте ли хубавите новини от тази кампания http://www.help-polly.info/index.php?option=com_content&view … id=57&lang=bg   newsm44
Надявам се всички ние да помогнем и на 5-годишната Анджи  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 17:58 от KaterinkaM

# 736

Общи условия

Активация на акаунт