подсъзнанието може всичко 18

  • 107 476
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 689
Това, което исках да кажа е, че всичко трябва да бъде с мярка, а не човек да губи време като чете няколко страници с поздрави, които биха могли да се изпратят и на лични. Не е ли така?  Hug

Всички сме достатъчно заети и крадем от времето си - я в офиса, я в къщи - за сметка на друго -  за да пишем и четем тук, както и да поднасяме и нова информация или да споделим опита си  Grinning

Това имах пред вид, а не да всявам раздор в любимата ни тема  Hug

....Пък и в крайна сметка има ли смисъл от цикленето на един и същи теми, когато можем да вървим напред  Hug

# 691
  • Мнения: 619
Здравейте,
След години работа над себе си , изпробвайки различни техники, аз установих най-сериозния си проблем, което ме прави щастлива. Аз не ценя себе си!!! Колкото и да не го вярвам, установих че изпитвам някако притеснение за себе си.."Не разбирам, няма да успея, не съм достатъчно способна, не съм достатъчно красива...едва ли ще ме забележи..."..
За първи път истински го осъзнах ...което е 1-вата стъпка към промяната ....
Няма да се отказвам - сега започва моето истинско изцеление.
Аз съм важна сама за себе си !!!!
Много ви благодаря за всичко

# 692
  • Мнения: 591
Здравейте,момичета  Hug И аз изпуснах Леонидите, но пък знам, че са ме заредили с положителна енергия и без да съм ги видяла Wink
zoh, аз в момента чета Подсъзнанието може всичко на Джон Кехоу и там има неща, които може да ти помогнат за твоето "истинско изцеление", което ти вече си започнала   bouquet На мен лично тази книга страшно много ми помага, лошото е че нямам много време за четене, но все за сметка на нещо друго чета  Peace
Желая ви прекрасен и изпълнен с положителна енергия ден  Hug Бъдете щастливи и усмихнати  Party

# 693
  • Мнения: 258
Добавям, че точно разводняването стана причина преди една година темата да се разцепи, а не че някои сме се имали за по-напреднали, както бяхме атакувани тогава. Нищо подобно, просто ни писна от безкрайни снимки на торти и поздрави по 5страници. Аз участвах и в двете теми доста време, имаше разлика. Сега пък другата тема е в творческа криза, но какво да се прави, такъв е живота - полоса белая, полоса черная. Дессс, винаги се усмихвам като се сетя за зебрата Wink благодаря ти  bouquet
Мише, и аз това искам да кажа, че е добре всичко да е с мярка HugZoh, поздравления за откритието ти newsm10

# 694
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, дано съм в правилната тема. Ако не, моля за извинение.....Та въпросчето ми е: Може ли някой да ми каже, къде в Бургас мога да си намеря "клиноптилолит"- минералът, който прочиства водата. Благодаря ви!

# 695
  • Мнения: 73
Здравейте,чародейки Heart Eyes
от 1-2 седмици минавам през най-черния си период досега,но започнах да се съвземам и отново ви чета редовно.Аз пък открих нещо епохално за себе си - има периоди,в които просто трябва да оставя мозъка си да почива,да се рее.Без никакви мисли,никакви цели и ангажименти!Това е най-трудното за мен.Сега го направих по неволя и осъзнах колко е целебно...Сигурно и вие сте минавали през това...Никакви мисли-дори творчески или позитивни,пълна почивка.
Изчетох почти всички книги на Крион от спиралата.Прекрасни са.Говорих с Висшия си Аз за това какво ми се случва и той ми помогна да го осъзная-ползвах писане с дясната ръка,защото съм левичарка.При мен написаното е с изрази,не само думи.
Радвам се,че сме заедно по пътя на щастието и израстването HugПожелавам на всички ни сили за успех Heart Eyes

# 696
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Здравейте момичета, дано съм в правилната тема. Ако не, моля за извинение.....Та въпросчето ми е: Може ли някой да ми каже, къде в Бургас мога да си намеря "клиноптилолит"- минералът, който прочиства водата. Благодаря ви!


веси 70, Сайтът на Иван и Гергана Митеви   -  callme позвъни и ще ти кажат кой го разпространява в Бургас  Wink

 Praynig За  evil Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 12:30 от lenny_pld

# 697
  • Мнения: 42
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО! smile3525

# 698
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
koral   с аватара ти си правя асоциации за живота ... пролет, лято , есен , зима  Hug

веси 70 , не знаех за този минелал  Blush благодаря за поста ти  Peace Сега чета в гугЪля пише невероятни неща за клиноптилолита  Hug Hug

# 699
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Момичета, преди време бяхме засегнали темата за скандалите и дали има нещо положително в тях. Точно сега чета в книгата на Свияш за това и честно да ви кажа никога сама не бих се сетила, за това което изтъква той като положителна черта на скандала, а именно, че по този начин можеш да откриеш някаква дълбоко скрита идеализация и в последствие да работиш за отстраняването й.

Миш,   bouquet
Точно и за това зададох по- горе въпроса си, не съм запозната с темата в началото, нямам идея как и защо се е получило разделение, радвам се, че не пренебрегна въпроса ми.

# 700
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За софиянките  Hug - в Музея на Земята и хората - клиноптилолитът е с цена 9 лв - стига за 3 месеца  Peace

Аз го пия от няколко години  Peace

# 701
  • Мнения: 52
...аз установих най-сериозния си проблем, което ме прави щастлива. Аз не ценя себе си!!! Колкото и да не го вярвам, установих че изпитвам някако притеснение за себе си.."Не разбирам, няма да успея, не съм достатъчно способна, не съм достатъчно красива...едва ли ще ме забележи..."..
Същото осъзнах и за себе си и каква огромна грешка е било да мисля така,но....нещата вече ще се преобърнат,защото тази тема ми помогна да тръгна по правилния път.Още съм в самото начало,но виждам как мисленето ми се променя,възприемането на околните и на проблемите,чувствам се по- уверена и по-щастлива.

# 702
  • Мнения: 42
Благодаря на lenni pld, току що се свързах. В Бургас го предлага книжарница "Нова епоха" на ул. Патриарх Евтимий"83.  bouquet Peace

# 703
# 704
  • Мнения: 5
Благодаря на всички пишещи в темата Hug
Открих ви преди три месеца, и прочетох много от препоръчаните на 1-ва стр. книги и материали. Експериментирах много техники. И аз с вас сеех пари. Много странно се чувствах когато ги харчех-като в унес. Реших, че това не е стихията ми. Визуализирах удоволствието да шофирам нов автомобил(от това имах нужда). Със съпруга ми обиколихме автокъщите на няколко града, търсехме конкретен модел и все попадахме на коли с проблеми и толкова време ни отнемаха тези огледи. Прибирайки се от такъв оглед аз систематизирах на глас какво търсим: не по-стара от.......,не по-скъпа от..... некатастрофирала, технически изправна и ако може по-близо до дома и визуализирах. Точно за една седмица се материализира всичко изречено на глас. И вече е моя.
Изречено на глас:  ЗНАМ ЧЕ .........+ ВИЗУАЛИЗАЦИЯ - май това е моята вълшебна пръчица. 
Пробвах  при  важни за мен и семейството ми неща и резултата е: РАБОТИ !!! Като се замислих - добавям още една вибрация- тази на гласът ми. Не се напъвам да пиша желания. Толкова много неща искам да ми се случат и тичам след мечтите си, но вече ги изричам на глас(тичешком). Давам си сметка че така или иначе щях да имам нова кола, имам прекрасно семейство, но дали всичко щеше да бъде така обляно в светлина ако не бях попаднала тук. Благодадя за всичко споделено в темата.

Най-трудно превъзмогнах това никога да не се връщам към вече простени неща. С ваша помощ успях.

Лени  Hug винаги ми напомняш да обичам себе си.

Общи условия

Активация на акаунт