Как тренирах-12

  • 25 372
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
A как е правилно да се диша при интервално кардио на пътечката? Thinking
Аз за момента гледам да вляза отново във форма и ходя в залата 5 дни в седмица, като правя 20 мин колело на 5 степен (интервално кардио, ползвам готовите програми на уреда), и 35 мин на пътека, от които 5 мин нормално ходене, и останалите редувам 4 пъти х (2 мин крос + 4 мин бързо ходене). Изпивам около литър вода за това време.
Губя съвсем малко на тегло, но на обиколка е видимо. И определено не дишам вече като парен локомотив  Laughing, по време на кроса пулсът ми стига до 166-8 и после за половин минута пак е 125, това добре ли е?
Смятам още 1-2 седмици да бъда на този режим и после да включа и останалите уреди. Как ще ме посъветвате да разпределя уредите по дни? Кой ден какво да тренирам?
..дишай дълбоко Peace
..колко дни в седмицата ще тренираш Peace

5 дни - понеделник-петък.

# 2
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Запис   bouquet

# 3
  • Мнения: 409
Здравейте, искам да ви попитам дали е възможно да ми бие много силно сърцето от Л карнитин, купих си на Адифарм и ми се струва че е от него, до преди това пиех течен и нямах подобни проблеми...???

# 4
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Запис в новата тема  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 20
Ще се класирам ли на 1ва страница?
От утре - 01.11.2009, подновявам тренировките си.... чака ме едно дъъълго вработванеее.... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 678
Здравейте, искам да ви попитам дали е възможно да ми бие много силно сърцето от Л карнитин, купих си на Адифарм и ми се струва че е от него, до преди това пиех течен и нямах подобни проблеми...???
Възможно е..но не е фатално Mr. Green

Чернокоске...браво Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 678
A как е правилно да се диша при интервално кардио на пътечката? Thinking
Аз за момента гледам да вляза отново във форма и ходя в залата 5 дни в седмица, като правя 20 мин колело на 5 степен (интервално кардио, ползвам готовите програми на уреда), и 35 мин на пътека, от които 5 мин нормално ходене, и останалите редувам 4 пъти х (2 мин крос + 4 мин бързо ходене). Изпивам около литър вода за това време.
Губя съвсем малко на тегло, но на обиколка е видимо. И определено не дишам вече като парен локомотив  Laughing, по време на кроса пулсът ми стига до 166-8 и после за половин минута пак е 125, това добре ли е?
Смятам още 1-2 седмици да бъда на този режим и после да включа и останалите уреди. Как ще ме посъветвате да разпределя уредите по дни? Кой ден какво да тренирам?
..дишай дълбоко Peace
..колко дни в седмицата ще тренираш Peace

5 дни - понеделник-петък.
До сега правила ли си силова тренировка...освен кардио Peace

# 8
  • Мнения: 1 560
Ами аз да попитам - преди 40 дни си счупих пръст на крака и понеже съм решила да свалям килограми от бременността започнах в началото на седмицата да бягам на кростренажор. Тренирала съм и друг път, знам как трябва да протича бягане за сваляне на мазнини, но проблемът е, че след второто бягане започна да ме боли счупеното. Някой има ли представя колко време трябва да си щадя крака?

# 9
  • Мнения: 2 751
Юху, нова тема  Mr. Green

Аз да се оплача...  Rolling Eyes Търся си ново място да съм инструктор, че на старото останах само с два часа в седмицата по стечение на обстоятелствата.
И в тоя ред на мисли да ви питам отново да помагате:
Бихте ли тренирали в обедната почивка, ако фитнесът ви е съвсем наблизо? става въпрос за аеробика/тае бо
Благодаря за отговорите предварително  Hug

# 10
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 665
Запис , Поци, мерси за темичката.

И да отговоря на Кали:
Аз лично не бих тренирала в обедната почивка- тя никога не е повече от 1ч, а на мене той за нищо не ми стига. Все пак след тренировка трябва да взема душ, да се оправя и да се върна отново на работа, което в обедната почивка няма как да стане!

# 11
  • Мнения: 4 678
Ами аз да попитам - преди 40 дни си счупих пръст на крака и понеже съм решила да свалям килограми от бременността започнах в началото на седмицата да бягам на кростренажор. Тренирала съм и друг път, знам как трябва да протича бягане за сваляне на мазнини, но проблемът е, че след второто бягане започна да ме боли счупеното. Някой има ли представя колко време трябва да си щадя крака?
..пробвай с вело Peace

# 12
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
..колко дни в седмицата ще тренираш Peace
5 дни - понеделник-петък.
До сега правила ли си силова тренировка...освен кардио Peace

Да, преди 3 години  Rolling Eyes, и сега първите дни по малко, да видя дали съм във форма. В самия фитнес всеки си има картон за тренировките, с групите мускули и уредите, с който да се тренират. Въпроса е само кой ден какво да тренирам  Thinking

# 13
  • Мнения: 4 678
..колко дни в седмицата ще тренираш Peace
5 дни - понеделник-петък.
До сега правила ли си силова тренировка...освен кардио Peace

Да, преди 3 години  Rolling Eyes, и сега първите дни по малко, да видя дали съм във форма. В самия фитнес всеки си има картон за тренировките, с групите мускули и уредите, с който да се тренират. Въпроса е само кой ден какво да тренирам  Thinking
..тренирай още няколко дни на всички уреди..за да ти свикне тялото на натоварването..после ще ги разделим по групи Peace

# 14
  • Мнения: 15
Днес-само Синди. WhistlingИмам въпрос-мога ли да взимам л-карнитин,преди да изпълнявам нейната програма? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт