Каква пяна за коса при начупване с дифузер????

  • 20 072
  • 79
  •   1
Отговори
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Каква пяна за коса или друг стилизиращ продукт използвате при начупване с дифузер? И дали трябва да е специално за къдрици, за да има по-добър ефект.... не знам стилизиращите продукти за къдрици дали са за естествено къдрави коси или за фиксиране на "изкустветни" къдрици  Embarassed  Embarassed

# 1
  • Мнения: 183
Аз използвах черната пяна на Тафт и бях доволна, но откакто я  направиха с кашмирени частици минах на синята, защото въпросните частици/ не знам дали е само при мен/ седят като пърхот по косата ми. Иначе черната ми вършеше страхотна работа преди това. Синята също не е лоша, но е с по-слаба фиксация и трудно ми докарва обема в корените и съответно стилизирането на самите къдрици.
Може да се каже, че все още търся " моя продукт".

# 2
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Значи е добре да е с по-силна фиксация  newsm78

А дали да е за къдрици?

Имам 4-5 стилизиращи продукти но с никой не ми се получава хубаво. Но нямам нищо специално за къдрици.

Знам, че е малко субективно препоръчването на такива продукти и зависи от косата, но ако има още идеи  Hug

# 3
  • Мнения: 79
и аз съм с Тафт, преди черната беше страхотна, но откакто стана с кашмир, една такава с лилавко и аз като Vasilina хич не съм доволна, не стои толкова начупена самата коса,а  със черната ставаше страхотна, та и аз търся своята пяна за коса (не съм пробвала синята)...

# 4
  • Мнения: 11
Гел-пяна на SERI  Peace

# 5
  • Мнения: 121
Ползвам на Intesa styling, доволна съм.
 Препоръчвали са ми и пяната на SERI, но като свърши моята ще я пробвам.

# 6
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Ползвам на Intesa styling, доволна съм.
 Препоръчвали са ми и пяната на SERI, но като свърши моята ще я пробвам.


Имам на SERI с невероятно силна фиксация е... направо става на клечки.

Днес си купих пяна на Нивеа за къдрици и се получи доста добре, но още не знам колко ще е трайно.

# 7
  • Мнения: 121
А като преспиш и на другия ден ли е на клечки?

# 8
  • Мнения: 13
Аз ползвам черната на Тафт - доволна съм..Върши работа Wink

# 9
  • Мнения: 89
аз на нивея изобщо не съм доволна Sad

# 10
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
А като преспиш и на другия ден ли е на клечки?

Да  Peace На по-силен фиксатор не съм попадала, даж лакът ми не е толкова силен  Wink  То става с виждане  Grinning

# 11
  • Мнения: 128
Ачи аз ползвам на Тафт за къдрици от години и съм доволна.

# 12
  • Мнения: 121
А като преспиш и на другия ден ли е на клечки?

Да  Peace На по-силен фиксатор не съм попадала, даж лакът ми не е толкова силен  Wink  То става с виждане  Grinning

Ще я пробвам определено. Благодаря!

# 13
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Venisss само да ти кажа, че това за което говоря е "SERI GEL MOUSSE"  Wink Да не те  подведа да си купиш нещо друго, не знам дали има друга обикновена пяна  newsm78.

Никакви снимки не откривам на тези продукти в нета да приложа.

# 14
  • Мнения: 1 621
Ох аз откарй време имам проблем с пяната. Косата ми не е нито много права нито много чуплива. Колкото и пъти да съм се опитвала да я направя на дифузер става на клечки, особено в краищата като телени са. Пробвала съм и на почти суха коса и пак така става. Незнам нещо дали не бъркам, изпробвах всякакви пяни и силни и слаби ама не и не. Тоест на 2-3 пъти доста добре се получи с една пянан на лореал за къдрици. Станаха много естествени меки и въздушни обаче как точно стане и аз незнам  явно някаква точна влажност на косата съм уцелила, не успях да повторя и затвърдя резултата та пак съм в търсене и експериментиране.  Точно с черна тафт и сери гел ми става като циментирана, отврат.

Общи условия

Активация на акаунт