Размяна на парфюми ХХVІІ

  • 57 813
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 20
20ml
25 ml


РАЗМЕНЯМ

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 22:39 от esi

# 226
  • Мнения: 1 572
Стига де вече 4 стр.само спам
и за да не съм капо-като си самоцитирате постовете с 10 изброени парфюма поне махайте тези които сте обещали а не от 10 един да е за размяна а на другите да пише обещан  Peace

# 227
  • Мнения: 17 546
Ох, мили момичета, това не е дървено табло за обяви, на което да забодеш с кабърчета какъвто и да е лист с обява, която е написана просто някак си. Нужно е човек да има елементарна интернет култура!
За тези, които не знаят как да сложат малка картинка показвам:
Влезте в Google и изберете "Изображения". На мястото за търсене напишете името на парфюма. Страницата изглежда ето така (за да видите голямо изображение кликнете върху картинката веднъж, и като се отвори кликнете още веднъж):



Изберете си картинка на парфюма, която най-много ви харесва като цвят и осветеност, ако имате претенции към тези неща. Като изберете снимчицата, сложете показалеца на мишката върху нея и кликнете с десен бутон. Показва се ей това прозорче:



Поставяте показалеца на мишката върху полето "Свойства" или Properties(ако Windows-а ви не е кирилизиран), и кликнете върху него с левия бутон на мишката. Отваря се друго прозорче:



На него пише два адреса. Първият е адреса на връзката, т.е. сайтът, на който се намира картинката. А другият адрес е този на самата картинка. Всички неща, публикувани в нет пространството си имат адреси. На адреса на изображението пише размера на картинката в пиксели. В случая тя е с размери 116х116 пиксела, което е съвсем поносима картинка за публикуване в тема.
Копирайте този адрес като го маркирате с левия бутон на мишката и натиснете едновременно бутони Ctrl + С на клавиатурата (гледайте буквите на латиница). След което влезте в темата, в която искате да публикувате снимчицата. Като започнете да пишете поста си, над полето, в което пишете има едно бутонче, ето това . Като го натиснете се показват така наречените тагове [iмg][/iмg]. В пространството между таговете поставете този адрес, който сте копирали като поставите курсора между тях и натиснете едновременно бутони Ctrl +V от клавиатурата. Адресът се позиционира на мястото си. За да видите как изглежда изображението, което искате да публикувате, натиснете бутон "Предварителен преглед", който се намира под полето, в което пишете. След автоматичен рефреш на страницата, над полето, в което пишете ще видите как точно изглежда това, което искате да публикувате. Снимчицата, която ще се покаже във вашият пост, ще изглежда ето така което е един напълно приличен, видим и поносим размер за публикуване! Peace
Ако това, което написах, не изглежда достатъчно разбираемо като за интелигентен потребител на компютър, даже лаптоп и интернет, започнете всичко от начало! Успех!       bouquet

Който не е разбрал, да прочете всичко отново бавно! Не ви отива мили дами да имате парфюми за стотици левове, а да нямате елементарна интернет култура! Аз съм на 40 години и имам претенциите да съм достатъчно добре информирана за начините за изразяване, които ми трябват за общуването в един форум, за да не съм досадна с изгледа на това, което пиша и публикувам, и то да е нормално и спретнато на вид, въпреки че професията ми няма нищо общо с работа на компютър. Постарайте се! Това е само във ваша полза. Hug

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 21:29 от Бижy

# 228
  • Мнения: 20
Търся отливки ориенталски или  цветни аромати.

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 23:49 от esi

# 229
  • Мнения: 0
От кои парфюми Grinning

# 230
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, явно червеното на този форум на всички ни дойде в повече! Успокойте страстите - темата е приятна, няма смисъл да я превръщаме в нещо, подходящо за Клюкарника! Sick

Вече не мога да коригирам първия пост, в следващата тема, ще публикувам каквато информация искате, въпреки че опитът ми от "На пазар" говори, че първите постове на дадена тема никога не се четат (освен от този, който ги прави  Mr. Green), независимо колко са дълги и информативни!

За цитирането на постове през страница - и мен много ме дразни, доста повече от големите картинки, които наистина може от неопитност да се постват.
Според мен, всеки трябва да обявява отново, единствено, когато е извършена замяна, като в новия пост следва да бъдат постнати снимки и количества единствено на парфюмите, които все още се разменят, но и поне 2-3 думи, че еди-кой-си парфюм е разменен. Защото аз, например, чета поред и често изпращам питанки на ЛС, а се оказва, че парфюмът вече е разменен, просто не е обявено в темата.

# 231
  • Мнения: 20
Търся отливки ориенталски или  цветни аромати.

# 232
  • Мнения: 1 152
От една проста съвето-молба се развихри безобразен скандал. Не е нужно цитиране на имена, всеки вижда колко големи са снимките и може да прецени дали да публикува по-малки; или пък колко често публикува поста си, да сравни с другите и да прецени дали за него се е отнасяло. Кой какво не разбра? Просто имайте малко повече чувство за пестеливост в повторенията. Това беше апела ми, а иначе е ясно че резултатът от него при всяка от нас ще зависи от собствената и преценка.

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Сега.
Връщам се и замитам оффтопиците от темата, като оставям само обяснението за начинът на публикуване на нормални изображения.
Има предостатъчно теми за обсъждане на парфюми и аромати.
Има и подфорум "Правила, условия и указания", къдео са описани техническите подробности по публикуването на изображения и допустимте им граници. Има дори и тема за опити и експерименти.
Проява на уважение към потребителите и фоума е запознаването с условията преди да се публикува.
Самоцитирането с цел "актуализиране" на обявата считам за некоректно.
Резонно е да се информират потребителите за вече обещаните и неактуални обяви, но не е нужно, това да става с "чаршафи".
Темата е конкретна "Размяна"!
Следящите я редовно имат нужда от информация, не от напомняне.
Новите потребители имат възможността да се запознаят с актуалните обяви изчитайки текущата тема.
Няма нужда от драми и не мисля, че има смисъл от повече декларации и разправии.

Отделна тема за благодарности и коментари по размените няма да има.
Има си ЛС. Ако има драстична некоректност и измама, спокойо може да се сподели тук. Продавачите поемат риска да ги изловим и санкционираме, купувачите - също.

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 01:16 от Tatti

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Разменям L'Heure Blеue edp Герлен - 65 от 75 мл.
(повече харесах едт)


# 235
  • Мнения: 2 495
Търся си някакво количество Галиано може и отливка.Ако на някой му е омръзнало това парфюмче да драсне ЛС

# 236
  • Мнения: 4 166
              
                    
Разменям Love in Paris Nina Ricci, чисто нов с кутия, 30 мл. едп., купуван от парфюмерия (ако за някого има значение).


Не търся нищо конкретно, отворена съм за предложения.
Simple Smile

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 20:35 от Tess d`Urberville

# 237
  • София
  • Мнения: 90
Обявата за армани код вече не е актуална. Остават за размяна обявените на стр.11 в текущата тема.

# 238
  • Мнения: 59
Реших че мога да разменя Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine   60 мл и за нещо от уиш или тест листа в гардероба ми.

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 13:06 от teddy_n

# 239
  • Мнения: 8 462
Разменям 30 мл отливка от Ейнджъл виолет в рефанско шише.

Общи условия

Активация на акаунт