Лидо, Мулен Руж или Крейзи хорс?

  • 7 185
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 074
Предстои ни пътуване до Париж и се колебая кое от трите кабарета да посетим, ще се радвам да споделите лични впечатления и съвети.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 306
Преди три години ходихме до Париж и посетихме Лидо. Бяхме много впечатлени от спектакъла, който и до ден днешен продължавам да коментирам. Други от групата ходиха на Лидо и на Мулен руж. Мнението им беше, че харесват повече Мулен руж, тъй като е повече във френски стил, а представлението в Лидо е по американско. Може би е въпрос на лична преценка, но обезателно виж едно от тях. Повярвай ми, струва си! Peace Позаинтересовай се и за билетите, тъй като знам, че предварително се купуват.

# 2
  • Мнения: 280
Ние за съжаление не посетихме нито едното, но след като се върнахме четох за Лидо и Мулен Руж и мисля че второто определено би било по-атрактивно.Надявам се следващия път да ги посетим.
Дано повече момичета, които са ходили пишат тук, че и аз да се информирам.
Славена, пожелавам ти незабравима екскурзия!

# 3
  • Мнения: 2 074
Благодаря ви! Преди малко запазих места за Мулен Руж, ще посрещна Христовата възраст на кабаре  Grinning.

# 4
  • Мнения: 2 575
Миналата година и аз задавах същия въпрос тук - даже има тема, но не мога да я изровя.
В крайна сметка отидохме в Лидо - нищо толкова специално, а бяхме взели и сравнително скъпи куверти - не си струват въобще. Нагъчкани на типични френски масички 4 човека, двамата до нас напълно непознати.
Самото представление е приятно, но обстановката - не, благодаря.
Бях чела за Крейзи Хорс, че е най-атрактивно - поне мацките със сигурност, а Мулен Руж най-автентично - дано си изкарате  чудесно с незабравими спомени. За мен обаче не бяха Thinking Thinking

# 5
  • Мнения: 2 241
Благодаря ви! Преди малко запазих места за Мулен Руж, ще посрещна Христовата възраст на кабаре  Grinning.

Каква е цената?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
Умрях от скука и в трите...  Rolling Eyes
По всяка вероятност е до човек, така че дано си изкараш добре.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 074
В крайна сметка се отказах от Мулен Руж и запазих за Лидо, цената и на двете е 100 евро на човек. Обичам да видя нещо типично, в Лондон ходихме на мюзикъла "Цар Лъв", в Лас Вегас гледахме представление на "Сърк дьо Солей", за Париж съм си наумила кабаре. Нямам кой знае какви очаквания от Лидо, надявам се обаче Париж да ме очарова...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 306
Да, наистина в Лидо има много хора и те са нагъчкани един до друг, но представлението ми хареса. До момента поне не бях присъствала на нещо подобно. Ти кога ще ходиш до Париж? Обезателно пиши като се върнеш дали ти е харесало. След като си била и на други представления ще бъде интересно да направиш сравнение.

Ако накой е ходил в Мулен руж, нека даде мнението си за представлението и за обстановката.

Приятно празненство в красивия Париж  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 2 074
Благодаря! Пътуваме на 25 ноември  - за 1 седмица. Направила съм си програма за всеки ден, много ми беше ценен пътеводителя на National Geographic за Париж, само се колебая дали да отидем до Версай в неделята или в Дефанс, иска ми се и двете, но не знам дали ще успеем.

# 10
  • Мнения: 280
Опитайте да видите и двете.На Дефанс не му трябва кой знае колко време, а във Версай е интересно.Не знам само как е с тарнспорта,защото ние бяхме с кола.

# 11
  • Мнения: 2 575
Е, Версай определено си заслужава - ходеше се с влакче, но си иска време. Не знам как е сега, но лятото, когато бяхме ние, имаше огромни опашки за влизане.
Дефанс - ами то си е част от града просто. Метрото спира, слизате, излизате горе и ако нямате намерение да ходите по магазин отнема не повече от час.

ето един спомен от там:

http://4coolpics.com/pics/0024/016760024939.jpg

А ето и опашките  във Версай:

http://4coolpics.com/pics/0024/016760024670.jpg

# 12
  • Мнения: 781
Аз посетих "Мулен Руж" миналата година и останах очарована!!! Heart Eyes
Купих си билета предварително, защото е почти невъзможно на място....взех си куверт с вечеря и шоу, като има избор на меню - моето беше "Кан кан меню" но може да се посети и само шоуто - то определено си заслужава, пък и ти се полага половин бутилка шампанско Wink Почувствах се...като в сън...като в  приказка....времето минава неусетно сред една феерия от музика, танц и красота..и какво ли още не - има любов, има история, има изкуство, има топлина...една особена автентичност....зрелищно, динамично, романтично и завладяващо....без излишни ефекти, без силикон/правило е там мадамите да нямат силикон например, за разлика от Лидо, където са ми разказвали, че е точно обратното  Rolling Eyes/. На входа ти взимат фотоапарата ако носиш и снимането е забранено...но чара и харизмата които носи това представление са несравними....останах без дъх и бих го посетила още много пъти, ако имам тази възможност!  bouquet

# 13
  • Мнения: 188
Да попитам мамите, които са посещавали Мулен Руж ще има ли проблем да посети кабарето с дете на 12 години и има ли някакъв дрес код?

# 14
  • Мнения: 2 074
Аз пуснах темата и сега държа да напиша, че кабарето (ЛИДО) е най-голямото ми разочарование от Париж, изключително скучно и плоско, дори не останахме до края, тръгнахме си под учудените погледи на персонала.  Яд ме е, че не послушах мненията на уважавани от мен пътешественички. Иначе всичко друго в Париж беше прекрасно, изкарахме фантастична седмица  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт