Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 138 057
  • 2 801
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,
може ли някой да ми каже, сега като сменихме часовника , в колко часа трябва да меря температурата? Днес ми е трети ден и тъй като я измерих по новото време се оказа по висока.
Благодаря предварително за  отговора.
Успех на всички бебеправещи....


Старата тема

Момичета , в тази тема може да поискате мнение за графиката си на БТ .
Ще се допускат само коментари по темата .
Тъй като се предполга, че темата ще стане доста натоварена,
периодично ще бъде облекчавана, като се премахват по – старите/ неактуални вече постинги .

КЪСМЕТ !

Хера и Сънчи-Пънчи

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 08:42 от Хера

# 1
  • Мнения: 2 590
Това е много интересен въпрос и аз мислех да попитам същото.
Точно вчера, когато беше смяната и си измерих Т беше по-висока(измерих я пак в 7 , но по новото време).
Обаче при мен има и нещо друго, понеже предната вечер пих алкохол и отдавам този скок на Т на него.
Днес отново по новото време в 7 беше паднала до предните си граници.
Но наистина ми е интересно да чуя мнения по въпроса.

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Пепсинка,честито,лека и безпроблемна Hug

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 162
Благодаря за отговорите ви момичета!А за меренето на Т по новото време и аз се зачудих.В неделя от36.6 стана 36.9 .Мерих по същото време в 5:45,но по старото време това означаваше че я меря в 6:45 .Може и за това да се е вдигнала...Както и да е...

Пепсинка,и от мен честито! newsm51
9 месеца бебче в тебе ще е скрито!
После ще го гушкаш и ще му се радваш,
колко много го обичаш ще му казваш!  newsm03

# 4
  • Holland
  • Мнения: 32
Момичета моля ви за коментар на моята графика Hug
На 12-ти ден от цикъла бях на доктор, видя се че фоликулът се е пукнал. Тоест овулация е имало. Притеснява ме само това подскачане на температурата.
 Може би и този месец не сме улучили момента. Confused Прегледа беше на обед в един часа, а кекса го правихме в 19 часа ( не можахме по-рано пътувахме). Доктора каза че яйцеклетката нормално живее до осем максимум десет часа. Май нямам шанс този месец  Cry

# 5
  • Мнения: 100
Това ми е първият месец с тестове за Ову и БТ.Моля погледнете моята графика въпреки че е минало страшно малко време,но това заради което искам да я погледнете е най вече теста който си правих в събота на 14-ти ден  от цикъла,като че ли се появиха 2 черти но едната беше по бледа/ започна едно голямо чудене дали са 2 или една,на другия ден започнаха да избледняват...,на 15-ден беше доста по светла от предния,по4ти не се виждаше,а днес изобщо няма втора,както и от 10-ти до 14-ти ден също нямаше и помен от втора черта.
Ето моята графика:

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
/ меря с дигитален в дупето,сутрин около 7.20-7.30ч.във фаренхайт и после ги преобразувам с програма в целзий

тук прилагам линк на тестове с резултати който приличат на моите и на които все още им се чудя дали са + или -

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/97/Positie … _detail_kleur.jpg

kaто втория тест/леко по тъмно от него,ама много леко/ с като това, в интернет видях и положителни и отризателни такива... Sad

http://www.in-gender.com/cs/forums/storage/15/474889/IMG_5044.JPG

# 6
  • Мнения: 2 590
Малко съм объркана. Казваш, че в събота е бил 14-ти ден от цикъла, а графиката ти в Зачатие го показва като 6-ти ден newsm78
Ако говориш за тази събота 24-ти според мен теста е бил отрицателен.
Продължавай да ги правиш, според мен тепърва ще видиш положителен О тест.

# 7
  • Мнения: 100
Малко съм объркана. Казваш, че в събота е бил 14-ти ден от цикъла, а графиката ти в Зачатие го показва като 6-ти ден newsm78
Ако говориш за тази събота 24-ти според мен теста е бил отрицателен.
Продължавай да ги правиш, според мен тепърва ще видиш положителен О тест.

24-ти октомври ми е 14 ден  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 590
Опс грешката е и на двете. Embarassed
Първо не си дала правилния линк към графиката ти, та затова аз си гледам моята, ама съм такава блейка, че не обърнах внимание  Joy
За да виждаме твоята графика трябва да влезеш от панела ти в ляво на монитора.
Там пише лични графики, личен календар, форум и т.н.
Влез където пише "Графики на потребители" и от там напиши твоя ник нейм и ще ти изкара графиката, влез в нея по този начин и тогава копни линка тук Peace

# 9
  • Мнения: 100
mdaa,личи си че съм нова и ми е за първи път Simple Smile
ето я и нея ,въпреки че имам съвсем малко дни

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … oginName=dani8413

запазих си час за фоликуметрия,но чак за 4-ти номеври...и незнам как ще дочакам до тогава,ама на тоя тест продължавам да му се чудя...отбелязала съм го + ,но съм уточнила че не съм сигурна за резултата.Искам да отбележа че предните дни съвсем не се виждаше втора 4ерта,затова си мисля че тази дори и лека е +

# 10
  • Мнения: 2 590
Ами не мога да бъда много сигурна.
Имаш само 2 дни след този тест, но пък и Температурата  скача, което е добре.
Проследи още няколко дена и ако Т  е пак по-висока или дори има още един скок, ще означава, че теста е бил +

При мен винаги е имало втора черта на тестовете, дори когато са били отрицателни, обаче е била по-бледа.
А когато съм отчела положителен е била или с еднаква наситеност като контролната или дори по-наситена.

# 11
  • Мнения: 100
vili_2713 Благодаря за отговора,знам че е твърде рано,но нали ми е първи месец с БТ и тестове ......и голямо чудене пада,дано да им свикна скоро,а дано да няма повод да им свиквам още по скоро Simple Smile
Късмет на всички Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 118
Много ви благодаря Simple Smile Пожелавам го на всички от сърце  Hug Стойността преди 72 часа беше 440,14,а днес вече е 1826.Надявам се всичко да е наред.Много съм щастлива  Grinning

# 13
  • Мнения: 486
Много ви благодаря Simple Smile Пожелавам го на всички от сърце  Hug Стойността преди 72 часа беше 440,14,а днес вече е 1826.Надявам се всичко да е наред.Много съм щастлива  Grinning
Чудесни новини!Браво!Две седмици от закъснението отиди напреглед и да видиш сърдечна дейност ти пожелавам!Лежи си и си почивай!УСПЕХ!!!

Дано всички тук следящи температури и толкова мого желаещи бебета,  скоро да се похвалим!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 146
Пепсинка честито мила, лека и безпроблемна бременност ти желая  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт