Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 138 099
  • 2 801
  •   1
Отговори
# 30
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Здравейте момичета!? И аз се записвам отново, макар че отдавна следя графиките си, но бях се обезверила . От този месец наблюдавам ову-то с гинеколог. Днес бях на преглед, но нещо съм сгафила с храната, сутринта имах запек, червата ми бяха подути , но все пак гинеколожката ми видя, че овулацията е преминала. Температурата ми обаче не се покачва вече втори ден, а имам ясно изразена двуфазност. Някой да го намира за нормално ?
Изчакай утре и вдругиден  Peace Тогава ше се види. На мен БТ ми се покачва ден след ову  Peace

# 31
  • Мнения: 2 590
vasieli аз засега не виждам ясно изразена двуфазност .
Наистина изчакай още ден, два , моята Т също се покачва малко по-плавно.

# 32
  • Мнения: 48
Благодаря ви за отговорите. Имам предвид , че от 1 година и 8 месеца меря БТ и съм от жените , които имат ясно изразена двуфазност. Също така и температурата ми се покачваше винаги на следващия или по-следващия ден от ову-то, преценено от мен , че е в този момент. Сега обаче гинеколог ми го определи. Както и да е. Днес малко взе да се качва, да видим утре как ще е.

# 33
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
vasieli , БТ метода е само ориентир  Peace Някъде четох за процентното съотношение, при което покачването на Т показва и овулацията, при повечето е така. Имаше (примерно 20%) жени при които ову настъпва 1-2 преди БТ да се покачи. При другите (примерно 14%) ову настъпва 1-2 след като БТ се покачи. А, при други въпреки двуфазност в графиката , ову не настъпва т.е. БТ не доказва овулация Peace ..... Ще се опитам да го намеря отново, и да ви го пусна  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 48
Мисля, че в babyplan.ru бях чела точно същото преди година. И то дори с още по- голям диапазон на дните. Може да се окаже, че толкова време следя температурата си, а деня на падеж при мен НЕ Е деня на овулацията.

# 35
  • Мнения: 879
Аз също следях О с фоликулометрия, и с еоказа, че деня О, не е деня с най0ниска БТ, а точно обратното, деня, когато БТ трайно се повиши!

# 36
  • Мнения: 1 208
Аз също следях О с фоликулометрия, и с еоказа, че деня О, не е деня с най0ниска БТ, а точно обратното, деня, когато БТ трайно се повиши!

Това според мен е строго индивидуално - на мен например винаги ову ми е била при най-ниската стойност на Т. Затова е хубаво да се мери Т и да се правят едновременно тестове.А ако има възможност и фоликуметрия за по-нетърпеливите  Peace

# 37
  • Мнения: 879
Миналият месец пробвах точно това- фоликулометрия, тестове и мерене на БТ, но явно изпуснхаме момента, въпреки че бяхме доста редовни в секса до деня преди О, и в деня, когато Док потвърди О, ние вече нямахме сили за нищо.  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 879
Добро утро, момичета. Оказва се, че май аз съм с 12-дневна лутеална фаза. Как да променя това в настрйките в руския сайт. Вчера голямо ровикане и чудене и не можах да го открия!  newsm78 Благодаря!

# 39
  • Мнения: X
Добро утро!
Бебе, не се насройва в бейбиплан Лф. Автоматично слага 14 дни.

# 40
  • Мнения: 2 617
Добро утро!
Бебе, не се насройва в бейбиплан Лф. Автоматично слага 14 дни.

Автоматично слага, но не непременно 14 дни. Моята е 12-13 и след няколко цикъла програмата "разбра" и вече ми слага по толкова, колкото ми е била предния цикъл. Peace

# 41
  • Мнения: X
А, в този смисъл след определена статистика-да,изчислява си я. Но не може да се промени.

# 42
  • Мнения: 965
Момичета ,може ли да хвърлите едно оченце и на моята графика,аз нищо не схващам,ту нагоре ту надолу  newsm78
Благодаря ви  Hug

# 43
  • Мнения: 2 590
cecitooo, а къде е графиката, че нещо не я виждам  newsm78

# 44
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
cecitooo, а къде е графиката, че нещо не я виждам  newsm78
В подписа и Laughing

Общи условия

Активация на акаунт