Почитатели на Майкъл Джексън 18 - THE LOST CHILDREN

  • 30 459
  • 726
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4
       

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 20:37 от ani_220778

# 451
  • Мнения: 7
Момичета, благодаря за поправката.Според мен Реби, като един то най -малко сниманите членове на фамилията трудно разпознах с таз рижавата коса особено. За друга грешка бих се претеснила повече Laughing
cappuchina Никаква анатема.От мен имаш едно супееееер! Хард- секси -супер
Очаквам сега и мен да анатемосат покрай теб. Crazy Laughing Heart Eyes  

                             

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 21:37 от leidi_08

# 452
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Vanesa77 , направи едно местенце в пощенската си кутия  Wink

# 453
  • Мнения: 1
Ето още една песен от снощния концерт на Уитни, посветена на Майкъл. Руснаците пишат, че не е била в добра форма. Много я харесвам, надявам се бързо да се възстанови /и да отиде на второ място в класацията на MSG зa 80-те  Mr. Green/

http://www.youtube.com/watch?v=cGNqcCU1UCk
Дано,защото е една от малкото истински съкровища в бизнеса Praynig
   Все си мечтаех да направят дует,но уви... Sad

# 454
  • Мнения: 1
Добре дошла michael litle sister! WinkДали пък не си нащо бебче newsm78

Ми до колкото знам съм аз. Twisted Evil


newsm53 разкрита



Ма ти що ми зададе този въпрос, като знаеш отговора! (и не съм бебе)  newsm78

# 455
  • Мнения: 2
Ооо, michael_jackson_94 (Даре) , много се радвам да те срещна и тук, извън секретния отдел newsm53

# 456
  • Мнения: 7
Ооо, michael_jackson_94 (Даре) , много се радвам да те срещна и тук, извън секретния отдел newsm53

И аз се радвам още от сутринта.И не си бебе ама виж как те правят Laughing Heart Eyes Peace Hug

# 457
  • Мнения: 2
А ти, leidi, ах тиииии, добре си подбираш аватарите #Crazy
Честито за поредния такъв, с посланието-заповед от него, одобрявам, мнооого одобрявам Twisted Evil

# 458
  • Мнения: 7
А ти, leidi, ах тиииии, добре си подбираш аватарите #Crazy
Честито за поредния такъв, с посланието-заповед от него, одобрявам, мнооого одобрявам Twisted Evil

 newsm62  love001Спирам с коментарите  Hug

# 459
# 460
  • Мнения: 522
А ти, leidi, ах тиииии, добре си подбираш аватарите #Crazy
Честито за поредния такъв, с посланието-заповед от него, одобрявам, мнооого одобрявам Twisted Evil

 newsm62  love001Спирам с коментарите  Hug
smile3521 заповед даааа Blush

# 461
  • Мнения: 2
Gita, хайде сега да не започвам и за твоя подпис, че той ми е особена слабост... ще трябва да се цензурирам после Laughing smile3505

# 462
  • Мнения: 376

Забелязахте ли каква книга или списание държи Майкъл - Parents  Heart Eyes За пореден път се възхищавам на този велик Човек  Peace На неговата отговорност, сериозност и интелигентност.
Все повече потъвам в бездната на болката и липсата, не съм стигнала явно още до дъното  Sick
А Джо вярно, че е със светли очи  Thinking (Майкъл няма да излъже, но ми беше интересно да ги видя  Simple Smile)

# 463
  • Мнения: 1
Джанет Джексън: Искам децата на брат си

Поп звездата Джанет Джексън (Janet Jackson) е предложила да се грижи за трите деца на наскоро починалия си брат - Майкъл. Певицата твърди, че е изградила силна емоционална връзка с племениците си - Принс Майкъл, Парис и Принс Майкъл II (наричан още и Blanket - бълг., одеяло). Загрижеността на Джанет за децата си пролича на сцената по време на паметната служба за Майкъл, когато тя прегърна и се опитваше да утеши Парис след изявлението на малкото момиче към света.

Според завещанието на Майкъл Джексън – неговата майка Катрин трябва да се грижи за децата му, а в случай че тя не може да изпълни задълженията си в това отношение, те трябва да живеят с някога голямата приятелка на починалия певец – Даяна Рос (Diana Ross).

Сега обаче духовният водач (един от многото!!) на Майкъл - преподобната Джун Гатлин (June Gatlin) твърди, че Кралят на попа лично й е споделил, че иска сестра му Джанет да се грижи за децата му, ако нещо се случи с него. Джанет и Майкъл бяха особено близки и децата вече я чувстват като своя майка и й се доверяват напълно.

Междувременно делото за попечителството на трите деца на Майкъл Джексън бе отложено за 3-ти август, след като първоначално е трябвало да се състои следващата седмица. Причината за това е, че майката на Майкъл – Катрин Джексън – и биологичната майка на трите деца, бившата съпруга на певеца – Деби Роу (Debbie Row), са на път да постигнат споразумение относно това кой ще се грижи за децата. Твърди се, че отношенията между тях са приятелски, тъй като и двете поставят интересите на Парис и двамата й братя на преден план.


 
Джанет Джексън иска да се грижи за трите деца на брат си Майкъл. Певицата е била омъжена два пъти и наскоро скъса с приятеля си от седем години - продуцента Джърмейн Дюпри. Тя няма свои собствени деца.

 

# 464
  • Мнения: 4
                   

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 23:43 от ani_220778

Общи условия

Активация на акаунт