Бях на 18, когато се появиха гъбички. Лекуващият гинеколог уж ги излекува, но пак се появиха, само че с тази бактерия ентерокок, лекува ме, оправих се, след 2 месеца всичко отначало, само че гъбичките ги нямаше. Направих микробилогия и се оказа пак този упорит ентерокок. Имам един партньор от тогава до сега, секс само с презерватив, не е от това, той е напълно здрав. Не знам откъде вирее това нещо, но съм изключително уплашена. Сега като направих инфекцията и като отидох, да, назначиха ми лечение с антибиотик Далацин + полиджинакс-глобули, следвам лечението трети ден вече Sad Но като ми заявиха ттова за запушените тръби, не мога да мигна от стрес, гледа ме на ултразвук според мен и каза, че матка и яйчници отлични на вид, но тръбите запушени...Искам сега в петък да отида при друг, но аз съм от Габрово, тук нямаме специалисти, чувам отзиви за Плевен. Затова ще бъда благодарна да ми препоръчате някого. Имам ограничени финанси, разбрах, че цветната снимка струва 200 лв в Плевен, но е много болезнено и се прави под пълна упойка...
сменяй лекаря. Направи изследване за хламидии-кръвно и ЦС. Не е болезнена и не е задължително да е с упойка. Едни ентерококи не са никаква причина за чак такова безпокойство.