Предстои ми лапароскопия - тема 5

  • 142 011
  • 1 158
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 646
Нека аз да съм първа.
Честита ни нова темичка, на всички момичета пожелавам да достигнат до целта, която преследват.

Със здраве  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 471
Е, пък аз ще съм втора  Flutter
Предстои ми, както вече писах, лапароскопия, защото заключението от ЦС е "Тръби: в дясно-проходима, недилатирана, наличие на контраст в корема. В ляво наличие на сак, недилатирана тръба."
Но имам следният въпрос: дали е възможно при ЦС тръба с хидросалпингс да пропуска контрастно вещество в коремната кухина?

# 3
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета!
И аз искам да ви пожелая успех в сбъдването на мечтите! И на всички , на които им предстои лапароскопия(както и на мен) - успешна операция и бързо възстановяване!

# 4
  • Мнения: 277
хайде и аз да се разпиша, като чакаща.Успех момичета.

# 5
  • Мнения: 89
Здравейте, момичета и аз искам да се запиша като чакаща.При ЦС се установи запушена дясна тръба.Предстои ми лапароскопия за прекъсване на тръбата и сега се настройвам за нея,защото още ме е страх. Успех на всички   bouquet

# 6
  • Мнения: 646
Нормално е да те е страх , защото за теб това ще е нещо непознато, но наистина няма от какво.
Ще ти кажа само ,че предпочитам лапаро, пред вадене на зъб  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 89
Благодаря за успокоението! Сега наистина имам нужда от това. Ще пиша,когато има някакво развитие. Успех на всички от темата Simple Smile!

# 8
  • Мнения: 3 638
Здравейте, момичета. Имам въпрос към тези, които са си правили Лапароскопия в Шейново. Как да си разбера резултата от хистологията и колко време след операцията става готова епикризата? Трябва ли да им се обадя на някакъв телефон там или трябва да отида в кабинета?

# 9
  • Мнения: 356
anbibian, те ще ти кажат, но мисля, че беше готова за около 15-20 дни. Тогава и епикризата ти ще е готова. Можеш да се обадиш и да питаш преди да отидеш, за да не се разхождаш напразно. Успех!

# 10
  • Мнения: 646
Уф, аз ходих по 100 пъти за 1 епикриза. Даже от едното лапаро си остнах без епикризата.
Тогава ги раздаваше дамата на информацията- долу до входа.

# 11
  • Мнения: 317
Аз утре влизам момичета! Лапарото ще е на 2-ри. Още не ми е свършил МЦ напълно, дано до вторник се изчистя, че... То не ми тече вече, но все пак зацапва.
Като се прибера ще споделям как е минало.

# 12
  • Мнения: 89
Успех, moto! Пожелавам ти всичко да мине леко! Къде ще го правиш лапарото?

# 13
  • Мнения: 317
Благодаря! В Русе.

# 14
  • Мнения: 300
Успех, Мото, и само положителни мисли!

Утре отивам да ми вземат кръв за FSH, LH, E2  и Пролактин.
Като станат резултатите отиваме в Плевен за Инхибина и изследванията на съпруга ми.

Нещо ме е шобе, а знам, че не бива...

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 17:38 от Kolin

Общи условия

Активация на акаунт