споделете нещо за джаз противоза4атъ4ните

  • 12 467
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
здражейте, около месец правя кисти на десния яй4ник и ми изписаха да пия джаз-противоза4ата4ни.искам да попитам тези от вас които са ги пили дали като цяло имат положителен ефект както казва докторката.По нейно предписание трябва да ги попия няколко месеца.Предварително Ви благодаря и пожелавам весели празници.Въдете здрави и щастливи

# 1
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
 Shocked не съм чувала за джаз - противозачатъчни, по джазово ли се чувстваш, като ги пиеш Joy Joy

# 2
  • Мнения: 33
защото не ти се е налагало.не виждам нищо смешно Shocked

# 3
  • Мнения: 2 194
Името им е джаз, така ли?

# 4
  • Мнения: 33
да гинеколожката ми каза 4е те са едни от наи-новите на пазара.Производство на bayer, вариянт на ясмин.Името им наистина е малко странно.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 286
ами аз пия ясмин заради кисти вече около 3 години. цикъла ми е редовен, идва по часовник, кисти няма.
Та ако са вариант на Ясмина мисля, че ще си доволна.....НО има едно НО - в крайна сметка всичко е и до организъм...може пък и да не ти понесат добре и да се наложи да ги смениш....което разбира се не е фатално.

Иначе и аз не съм ги чувала и ме разсмя искрено името им Wink
Даже не мога да ги намера в сайта им...

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 21:16 от Angel_Dust

# 6
  • Мнения: 2 867
Има такива да, най-новите се водят, като ясмин са само че се вземат 24 дни с 4 почивка. Yaz се наричат в чужбина, и при тях както и при ясмина има доста въпросителни относно безопасността, заради единия от хормоните които съдържат, така че по-добре други, но това е мое мнение.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 286
Ахаа... да така намерих малко инфо. Ама не знам защо пише, че били "нестандартни" и скъсявали цикъла до 3 дни...
Иначе били като ясмина но с  по-малко етинилестрадиол 0,2mg...но общо взето май са хубави отзивите....
А 4-те дни вместо почивка са 4 плацебо хапчета...което обаче е удобно да не броиш дни и да не забравяш...

# 8
  • Мнения: 5 391
И на мен ми ги изписаха за регулация на цикъкла и пременструален синдром.
Още не съм ги взела, сега мнението на Аризона ме разколеба Rolling Eyes
Не съм се интересувала и от цената, каква е?

# 9
  • София
  • Мнения: 44 286
за тези четох около 22 лв , че били...ясмина ги купувам между 16 и 18...

Arizona - кой хормон?
А те пък точно ясмина(за джаз не знам) се водят уж нискодозирани и по-безвредни....

# 10
  • Мнения: 5 391
Моят доктор каза, че били още по-пречистени от ясмина  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 44 286
Може...
Мен лично ме заинтригуваха, при следващото ходене на контролен ще разпитам...може пък да ги сменя.... така че - като пробвате - споделяйте мнения Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 867
съдържат 0.02 мг етинилестрадиол и 3 мг дроспиренон(за този става въпрос). Този хормон има антиандрогенно действие. Риска от тромбози е много по-висок от хапчета които съдържат левоноргестрел.

http://www.articlesbase.com/women's-health-articles/yaz-yas … g-up-1448460.html

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 01:29 от Arizona

# 13
  • Мнения: 33
Благодаря ви много за мненията.от 30.12.запо4вам да ги пия и ще споделя отново мнение.весели празници

# 14
  • Мнения: 42
Аз сыщо пия Yaz и получавам сърцебиене. Веднага ще ги сменя. Благодаря за информацията, Arizona. Bayer даже май ги съдят. Как може да продават същата гадост под друго име?!?! И аз бих ги осъдила ако можех.

Общи условия

Активация на акаунт