Feеl Unique вече доставя и в България!-2

  • 48 031
  • 737
  •   1
Отговори
  • Козлодуй
  • Мнения: 757
Момичета, ако сте фенове на Ягодка като магазин за козметика и парфюми, почакайте само да видите какви цени има Feel Unique!  Laughing

По съществото си покрива диапазона продукти на Strawberrynet - бяла и цветна козметика, парфюми, но има и много повече неща! И най-важното - доставката на всичко, включително и парфюмите, е безплатна и супер бърза. А, и сайтът, т.е. магазинът е базиран в Англия така че няма каквито и да било притеснения за мита и т.н.

Ето малко повече за Feel Unique, ето го и самия магазин, а ето ги и актуалните промоции

Остава само да ....

Тема 1

# 1
  • Мнения: 6 618

Някой случайно да е поръчвал това за милото ?
http://www.feelunique.com/p/men-u-Barbiere-Shaving-Brush-amp-Stand.html

# 2
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Поръчах 2 парфюма-един за мама и един за половинката.
Диспачнати са вторник,да видим утре или вдругиден дали ще дойдат.

# 3
  • Мнения: 1 544
Поръчката ми,шипната на 10.12 още я няма.Пиша им втори мейл и отговор нямам !!!  #Cussing out
Не знам как да процедирам!

# 4
  • Мнения: 6 618
Поръчката ми,шипната на 10.12 още я няма.Пиша им втори мейл и отговор нямам !!!  #Cussing out
Не знам как да процедирам!
Какво очакваш да ти отговорят все пак са минали 10-дни само ,а срока е май 14 дни.
Виж в пощата дали не са забравили да ти пуснат известие .
Нека не ги затрупваме с такива мейли при условие ,че не е изминал срока за доставка за да не ни резнат.

# 5
  • Мнения: 1 544
Поръчката ми,шипната на 10.12 още я няма.Пиша им втори мейл и отговор нямам !!!  #Cussing out
Не знам как да процедирам!
Какво очакваш да ти отговорят все пак са минали 10-дни само ,а срока е май 14 дни.
Виж в пощата дали не са забравили да ти пуснат известие .
Нека не ги затрупваме с такива мейли при условие ,че не е изминал срока за доставка за да не ни резнат.
Нима ще си толкова равнодушна,ако твоята собствена пратка закъснява?Едва ли има нещо лошо в това да изпратя любезен мейл,нали?

# 6
  • Мнения: 6 618
Поръчката ми,шипната на 10.12 още я няма.Пиша им втори мейл и отговор нямам !!!  #Cussing out
Не знам как да процедирам!
Какво очакваш да ти отговорят все пак са минали 10-дни само ,а срока е май 14 дни.
Виж в пощата дали не са забравили да ти пуснат известие .
Нека не ги затрупваме с такива мейли при условие ,че не е изминал срока за доставка за да не ни резнат.
Нима ще си толкова равнодушна,ако твоята собствена пратка закъснява?Едва ли има нещо лошо в това да изпратя любезен мейл,нали?
Това не е закъснение пиши им каквото искаш ,но първо си провери в клона ,че тук на доста момичета пратките им отлежаваха там .

# 7
  • Мнения: 1 544
Iliana,грубият ти тон е напълно неуместен

# 8
  • Мнения: 6 618
Iliana,грубият ти тон е напълно неуместен
Тона ми няма как да го разбереш какъв е ,но те уверявам ,че не груб .Съвсем добронамерено ти казвам ,че доста момичета се оплакаха ,че не им носят известията и пратките им си стоят в пощите ,а те естествено се изнервят за нещата си.
Просто провери в пощата само това исках да кажа , а то какво излезе ..........
И да им пишеш писма на англичаните преди да изминал определения от тях срок за доставка те нищо не могат да направят .

# 9
  • Мнения: 2
Поръчката ми,шипната на 10.12 още я няма.Пиша им втори мейл и отговор нямам !!!  #Cussing out
Не знам как да процедирам!


И моята от 10.12 я няма.Дано да дойдат до Коледа!Поръчала съм парфюмче за подарък на моят мъж.

# 10
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Моята поръчка от 14.12,изпратена на 16.12 пристигна днес.
Може наистина от пощенските клонове да не са донесли известия.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 825
Iliana,грубият ти тон е напълно неуместен
Съвсем добронамерено ти казвам ....

Тук и аз се намесвам, защото в нета стават недоразумения. Познавам Iliana от години - никога не си е позволявала да нагруби или обиди някой. Мисля, че няма нищо нередно в един добронамерен съвет.  Peace

Съжалявам за спама, но ми се ще да продължаваме да си пишем в дух на позитивизъм, имайки предвид и наближаващите празници.

# 12
  • Мнения: 284
Момичета, има ли актуален код за намаления

# 13
  • Мнения: 114
Аз все си мисля, че всичко е в нашите митници и пощи. Нарочно го правят просто.  Twisted Evil

# 14
  • Варна
  • Мнения: 323
Двете ми поръчки от 11/12 дойдоха миналата сряда. Незнам как е в другите градове, ама в моя клон във Варна доста ги мързи лелките .... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт