AVON само за представители - предпразнични размисли и страсти

  • 10 367
  • 206
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 914
И Булбанк.

# 106
  • Мнения: 17
Аз съм намерила по-удачен вариант за да нареждам пари към Ейвън. Имам си открита сметка в Прокредит, за която никакви месечни такси не дължа и чрез интернет (он лайн банкиране) им ги нареждам, което ми излиза 0,65лв. само  Simple Smile

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз съм намерила по-удачен вариант за да нареждам пари към Ейвън. Имам си открита сметка в Прокредит, за която никакви месечни такси не дължа и чрез интернет (он лайн банкиране) им ги нареждам, което ми излиза 0,65лв. само  Simple Smile

И аз съм ползвател на същата услуга .Изгодно и много удобно.

# 108
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз съм намерила по-удачен вариант за да нареждам пари към Ейвън. Имам си открита сметка в Прокредит, за която никакви месечни такси не дължа и чрез интернет (он лайн банкиране) им ги нареждам, което ми излиза 0,65лв. само  Simple Smile
е да ама по този начин трябва да ти превеждат я заплата, я майчинство, за да ползваш парите посметка и да не ходиш да захранваш. Иначе като прибереш парите от клиентите трябва пак да захраниш сметката и става същото
Иначе аз ползвам е-пей, таксата е 0,80лв и на другия ден парите са ми заверени по баланса

# 109
  • Мнения: 17
че той кой не ползва сметки за детски, болнични или заплати, а да захраниш сметката нищо не ти струва, особено клона на банката ако е в близост. Сега и в най-отдалечените квартали си има клонове  Simple Smile. Но всичко е въпрос на избор. А e-pay пак ти иска да имаш дебитна карта, което пак си е вид сметка, нали? Поне преди година и половина бе така, аз преди ползвах e-pay  Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 3 581
Да де, аз говоря по принцип- аз си получавам майчинството на дебитната
Мисълта ми беше, че ако трябва да захранваш пак трябва да ходиш до банката, което е същото като директно да си платиш към Ейвън.
А ако не трябва да захранваш си е наистина голямо удобство

# 111
Момичета кога е последния ден за пускане на редовна поръчка от к01 ?  Simple Smile

# 112
  • Мнения: 123
Момичета кога е последния ден за пускане на редовна поръчка от к01 ?  Simple Smile

Ooo ми зависи коя зона си, за всеки е различно  Flutter

# 113
  • Мнения: 183
какво ще кажете за рекламата по БТВ? Много е готина, нали  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 13
Реклама , каква реклама , не съм я гледала , кой продукт е в главната роля

# 115
  • София
  • Мнения: 1 731
Аз съм намерила по-удачен вариант за да нареждам пари към Ейвън....

Може също и с пощенски запис - плаща се 50 ст. повече за банковия превод.
А Булбанк ги отсвирих, след като ми заявиха, че превода е 6 лева, въпреки настойчивите ми обяснения, че съм представител на Ейвън и трябва да ми вземат 1 лев.  Въобще не щяха да ме изслушат Mr. Green

Аз също приключих с поръчките за годината, за К1 една приятелка си поръча един парфюм, така че ще играя за предложенията от 1.90.
Часовниците мисля да ги откажа - не че съм много вътре, само два съм поръчала, а и не бяха за настойчиви клиенти, ама ей така на пук  Crossing Arms Аре, на маймуни станахме, само ни изнудват да пускаме поръчки, нахалници!

# 116
  • Мнения: 183
Рекламата по БТВ всъщност е новото червило (това от календара) и го показват, когато изписват начало на реклами. Редува се веднъж Ейвън, веднъж кремче на Лореал (ако не се лъжа).

# 117
  • Мнения: 1 416
Кога ще излезе новата брошура?

# 118
  • Мнения: 183
Амра - вече ти отговорих в другата тема   Hug

# 119
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

                       

Общи условия

Активация на акаунт