Продукти Tommee Tippee

  • 78 712
  • 339
  •   1
Отговори
  • Мнения: 190
Здравейте,
Предстоят ми покупки за новородени. Въпросът ми е, ползвали ли сте продукти на Tommee Tippee и доволни ли сте от тях? Аз съм си харесала шишета за хранене, биберони и други подобни на тази марка, но не съм запознвата с качеството.
Моля за коментар.

# 1
  • Мнения: 1 650
качеството е по-вече от добро, не знам дали си запозната, това е марката от която е произлезла авент. Реално част от продуктите им съвпадат, само дето типи-то е с 30% по-евтино, а и е B-Free от доста одавна

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 479
това е марката от която е произлезла авент.

Аз пък защо съм останал с впечатлението, че имат нещо повече общо с NUBY, като например:

http://uk.shopping.com/-tommee+tippee+nuby+bottles

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
Ползвам чаши за вода.Не изпускат.Втората,която взехме пишеше,че е и без бисфенол,но смърдеше доста неприятно първата седмица.Не купувай тяхни продукти от Мадър кеър,че цените са двойни.Нормални са им цените в магазина на Чиполино и Вис Виталис.

# 4
  • София
  • Мнения: 0
Ползваме шишетата им и въобще не съм доволна. Трудни са за поддръжка, защото има 10 джаджи които трябва да разглобиш, да измиеш и след това пак да сглобиш. Ако нещо не е паснало съвсем шишето започва да подлизва - неколкократно съм оливала бебчо по този начин. За съжаление имам 2 и до сега ги ползвам, но всеки ден се заканвам че ще отида да си купя Авент или някакви съвсем обикновени шишета. Тези механизми по шишетата за предпазването от колики според мен са пълни щуротии.
Дано съм била полезна.

# 5
  • Мнения: 190
Благодаря за отговорите, не мисля да купувам шишета против колики, а обикновенни, по 150 и 240 мл.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
А някой да е ползвал тази помпа и да има отзиви?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 692
Аз пък точно шишетата мислех да ползвам ...  newsm78 Наистина ли няма смисъл и не помагат срещу колики?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 009
Ползвали сме биберон (залъгалка) и чесалки. Ползвали сме е силно казано, малкия ги изхвърля в момента, в който се опитам да му ги пробутам. Дадох и на друго бебе, че бяха по 2 бр в пакет и то не ги отрази. Не бих купила пак.

# 9
  • София
  • Мнения: 117
Шишетата им са хубави и удобни,но залъгалките им хич не ми харесват.

# 10
  • София
  • Мнения: 86
И ние пробвахме чесалките и бибероните,  не ги хареса, плюе ги.Бибите имат странна форма,а за шишетата съм чувала хубави отзиви, но не сме ползвали.

# 11
  • Мнения: 14
Ползвали сме биберон (залъгалка) и чесалки. Ползвали сме е силно казано, малкия ги изхвърля в момента, в който се опитам да му ги пробутам.

И при мен така се получи с биберон-залъгалката. Бибероните им се водят ортодонтни. А шишето наистина е отвратително - много трудно му се маха капачката, обемно е и не се побира в термобоксовете.

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 02:30 от elizaeliza

# 12
  • Мнения: 80
Имам шишета и залъгалка - не съм доволна. Шишетата са сини и мерителната скала е неоцветена. Само докато налея топлата вода шишето се запотява и скалата не се вижда. Формата е на бурканче и е неудобно.  Не знам как трябва да го обърна, за да изпие детето цялото съдържание, толкова е широк биберона. Залъгалката е малка, плоска и неудобна и не я иска бебето.

# 13
  • Viena
  • Мнения: 3 606
От както ги открих сме само с тях-залъгалка и чаша,малкият само тях признава.

# 14
  • София
  • Мнения: 263
Ползваме шишетата им и въобще не съм доволна. Трудни са за поддръжка, защото има 10 джаджи които трябва да разглобиш, да измиеш и след това пак да сглобиш. Ако нещо не е паснало съвсем шишето започва да подлизва - неколкократно съм оливала бебчо по този начин.
.......

ТТ имат и други шишета, които се състоят само от шише и биберон


Аз ползвам изключително и само тях от около 6-7 месеца. Имат много мек и анатомичен биберон.
Освен това има и дозички за АМ, които на мен са ми много удобни, когато приготвям млякото навън.

Общи условия

Активация на акаунт