Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 27

  • 40 534
  • 745
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 190
Леле,ама какви сте ми писарки,няма изчитане  Grinning
Момичета имате силно стиснатите ми палци,на която за каквото са и нужни.Zumbul-че чакаме те първа на отчет.
Hrisinda,дано бързо да ти отшумят болките и само да се радваш на тумбачето как расте!
Mozi,чакаме лентичката!
Момичета за всички  Hug и дано изскочат партизанки от скривалищата си!

# 241
  • София
  • Мнения: 118
Малеееее кви работи пише за този Неупоген настръхнаха ми косите.БЕЙБИ дава ми го против спонтанен аборт newsm78 newsm78 newsm78 Но като прочетох тези неща които ти пусна незнам,пак се хвърлих в размисли.Незнам кво да правя да го спирам ли?

# 242
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
hrisinda  Hug не спирай нищо докато доки не ти каже. Довери му се, той знае какво прави. Снощи нямах време, но днес ще сложа още някой и друг линк с научни трайлове където точно Неупоген е използван за предотвъртяването на спонтанни аборти. Не видях много, но имаше няколко. Няма от какво да се притесняваш, доки знае какво ти е предписал и защо  Peace

Ето един линк , това е само абстракта, ще търся пълният текст. Тук са пълните критерии за вкл в този трайл пацинети:

# 243
  • София
  • Мнения: 6 302
Хрисинда, и аз смятам, че не трябва да спираш лекарството на своя глава. Дано всичко е наред с бебето, това е важното.

Бебу, няма да се настройваш отрицателно, моля те! Знаеш ли колко момичета се радват на бебенца точно от замразени ембриони!  Peace

Зюмбюлче, браво на теб! Стискам палци все по-добре да вървят нещата  Praynig

Бейби, мерси за линковете  Grinning

Виви, възхищавам ти се колко си силна!  Hug

# 244
  • софия
  • Мнения: 1 201
Добро утро момичета Hug

Честит имен ден на всички празнуващи, много здраве и късмет и весело прекарване на празника  bouquet

bebu, никакво отчаяние, аз съм сигурна, че една от причините за успешния ми опит е, че вярвах от първата секунда, че отивам в Истанбул не за да правя опит, а за да забременея-не съм се съмнявала и за секунда.Така че няма така да отписваш сладоледите, те са толкова силни и борбени, ще стане, ще видиш

KIARA_K навсякъде пише, че вредните неща трябва да ги спираме постепенно, а не рязко по време на процедура, за да не се стресира организма-пробвай да ги понамалиш цигарките, а като видиш двете черти няма изобщо да ти се пуши.Аз бях така с колата-наливах се по цял ден и не можех да си представя живота без нея.После прочетох тук в темичката,че кофеина правел контракции-понамалих я по време на ИКСИ-то, а като ми казаха чхг-то тялото ми започна да отказва кола hahaha и не съм изпила и една.И за килограмите не се ядосвай, ще има кога да ги сваляш-аз съм свалила 5 след трансфера, не пазя диета, а просто ям само здравословни храни заради бебетата и защото съм много дебела и ме е страх да не направя някой диабет, така че спокойно, всичко ще е наред.Пий си редовно назначените лекарства и всичко ще е ОК

Baby*  аз съм доста по-добре, корема ми поспадна до едно ниво и повече няма да спада, сега го чакам да започне пак да расте, ама от друго WinkИмам си екстра със сутрешно гадене, което в отделни дни преминава в целодневно, но аз му се радвам CrazyИначе се поуморявам по-лесно, но няма нищо общо с това по време на хиперстимулацията

Zazzy по принцип съм чак на 14-ти на преглед при един Док от Токуда, но утре ще ходя до една гинеколожка, която се надявам да ме следи по Здравна каса, за да ми пише болнични и ще я помоля да ме види на ехографа, че вече едвам издържам и докато не ги чуя тия сърчица няма да мирясам-а лентичката я слагам веднага след това Wink



# 245
  • Мнения: 4 589
Дези честито. Радостта ще става все по голяма с всеки следващ преглед.

Сега и Мози чакаме да се похвали.

При мен ще се наложи операция, тъй като след ЦС се установи, че матката има странна форма и от там може да идва ранното раждане и неуспехите. Дано това е последното препятствие през 2010 год и да имам късмет и аз да гушна живо и здраво бебче.

# 246
  • софия
  • Мнения: 1 201
Ники, ще стискаме палци-дано наистина това ти е последното препятствие и 2010 ти донесе най-мечтаната радост Praynig Praynig Hug

# 247
  • Мнения: 472
plams на мен регулана ми дейста точно обратно - кратък цикъл - 3 дни и много малокръвен. Освен това защочна да ми идва 3-4 дни по-рано. Което още един път показва, че всеки организъм реагира различно на медикаменти.
mozzi - благодаря за утешителните думи, но няма как да съм спокойна като знам какво ме чака и още повече, като четях на теб какво ти се случва с тази хиперстимулация - много се изплаших. Хубавото е, че си е струвало и ти пожелавам успешен финал с най-прекрасните и послушни бебешончета.  Grinning

# 248
  • София
  • Мнения: 6 232
Здравейте,момичета-поредният празник и честито на именниците  newsm51

bebu, и при мен нещата стават след много копане  Sad, не знам защо се подлъгах,че поне с бебеправенето ще се справим по-лесно,след като се познавам   newsm61, но, в крайна сметка,чудесата затова са чудеса, защото не се случват постоянно в живота, а веднъж,два,три пъти и трябва да вярваме,че и за нас ще има поне едно  Praynig
Ники, дано това да е последното препятствие през което минаваш и наистина, в това да е проблемът, който ще решите, за да се радвате на своето бебче  Praynig Hug
KIARA_K, не се притеснявай и не се плаши за хиперстимулацията-не при всички се случва, а дори и да се стигне до там, рядко е толкова тежка, както беше при mozzi -при мен,след като извадиха 22 яйцеклетки, се размина "само" с подуване,тежест и задух, не можех да ставам около седмица,  но след това всичко отшумя. Виж колко други момичета изобщо не са стигали и до това  Hug

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 10:32 от hristina21

# 249
  • софия
  • Мнения: 1 201
mozzi - благодаря за утешителните думи, но няма как да съм спокойна като знам какво ме чака и още повече, като четях на теб какво ти се случва с тази хиперстимулация - много се изплаших. Хубавото е, че си е струвало и ти пожелавам успешен финал с най-прекрасните и послушни бебешончета.  Grinning

KIARA_K , е сега и хиперстимулация-при мен просто се насложиха много фактори- големи яйчници по принцип заради поликистоза, допълнително уголемяване от стимулацията, страшно много извадени фоликули(26) и най-вече това, че се захванаха и двата ембриона.Това се случва рядко, да не говорим, че като се случи много пъти протича в много лека форма и не се стига чак до болница, а пък да ти кажа и това се изтърпява като е за добро.Но ти няма така да ги мислиш нещата, само позитивно и всичко ще е ОК ,а и в темичката никой няма да те остави да униваш Wink Grinning Hug Hug

# 250
  • Мнения: 491
момичета много ви благодаря на всички за топлите думи . Hug Hug Hug

ники пожелавам ти да няма повече препятствия по пътя ти и да ни се похвалиш скоро Praynig Blush
hristina21 аз усещах малко след трансфера как организма ми се подготвя за бременност коремчето ми в областа на малкия таз беше много чувствително и по твърдо .Гърдите ми и те бяха наедрели и чувствителни но няколко дни преди очаквания цикал това усещане изчезна и още тогава си помислих че не се е получило , за това и като направих теста и ви казах че е положителен ви помолих да не ми честитите .За мен чудото беше станало но за малко  SadА причини поне няколко  има за който се сещам така да се случи като на първо място е да хукна на погребение в най големия студ, точно един ден преди теста  Sadа за емоционалност няма да говоря .
мозии    благодаря и на теб за куража не съм си отписала бебчовците просто не искам да ми се случва отново такова разочарование не знам дали изобщо ще успея да го понеса и не ми се ще и да зная. Embarassed HugПросто ми е трудно да мисля положително
На скоро бях ходила в един дом за сираци до 3 год. исках да оставя някой неща там искам да ви кажа че  децата особенно много ме трогнаха .Бяха толкова сладки и невинни направо се чудя как такива хубави деца може да се оставят така на произвола .Едното се залепи за моя мъж и искаше прегръдка от него .найстина бяха прекрасни деца .

# 251
  • Мнения: 1 649
Ники-Пики,добре е че сте открили проблем,а не да се лутате хаотично.Дано с тази операция сложиш край на мъките си.Да е успешна операцията.Да се възстановиш бързо и те чакаме на хорото.Но този път до край с големи тумбаци,и после пухкави бебета,ревливи и наакани.

         Честито на всички именници! Да сте здрави и да почерпите.Наздраве!

# 252
  • София
  • Мнения: 866
Здравейте момичета !Идва и моят ред да се включа в тази страхотна тема/страхотна заради вярата,оптимизма,подкрепата,която идва от нея/.Вече няколко месеца ви чета.Радвах се на всеки +тест,на всяка видяна точица и всяко чуто сърчице и съжалявах за всеки неуспех.Това,че всеки ден бях тук, с вас, ми помогна да не изкукам smile3503 през дългото чакане/чакахме одобрение от фонда/ и бездействие,но края се вижда Smile.От 2ри ден на последния цикъл пия Оргаметрил,изписан ми е за 21дни.Към края на другата седмица чакам лелката,на 2ри ден хормони,преглед и ако са наред  doctorЗа сега съм спокойна и уверена в крайния резултат,но ако тръгна да се панирам съм сигурна,че вие ще  bambam и няма да ме оставите да  #Crazy!                                                                                                                                    Опааааа Embarassed,забравих да честитя на именниците:Наздраве  smile3525

# 253
  • София
  • Мнения: 6 232
chares,радвам се да те видя вече в действие  Hug А още повече ще се зарадвам като наминаваш насам от отчетни  Wink.... май ще се засичаме пред кабинетите- и аз си чакам лелката в края на другата седмица и подкарваме отново

# 254
  • София
  • Мнения: 866
hristina21, Hug,ще се радвам на засечките пред кабинета,но още повече ще ме зарадва засечката в отчетни fingerscrossed и дано всяка група/януарска,февруарска и т.н./ от тук,директно там!

Общи условия

Активация на акаунт