Варна - помощ за сираците

  • 4 911
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 629
И аз чакам някой да прояви желание да се занимава с това, нямам нито време, нито възможност Sad Миналият месец имаше една мама с тема тук, която иначе пише в биберон-а, и дадох на нея част от дрешките, които бях събрала, но тя ги прати за Плевен. Ако някоя по-свободна варненка, с кола най-вече, се намери ще е чудно.

# 31
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз имам един чувалец дамски ретро дрехи и събрани парици, ако имате нещо, моля, ще се постарая да съм насреща, не само като давател, а и като участник.

# 32
Здравейте, и на мене отдавна ми се иска да помогна  и като няма кой да направи организацията, може да се заема:d_a@mbox.contact.bg

# 33
  • Мнения: 26
Здравейте, и на мене отдавна ми се иска да помогна  и като няма кой да направи организацията, може да се заема:d_a@mbox.contact.bg

Здравей Фипо,
новата тема е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89681.0
Вече има първи наченки на добраорганизация Simple Smile и винаги ще се радваме на нови ентусиасти:)

# 34
  • София
  • Мнения: 39 761
Удоволствието да видиш каква радост им доставя вниманието ни е страхотно.  Heart Eyes
Да, така е. Какво му трябва на човек, за да се почувства щастлив - усмивка отсреща и грейнали очи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт