ФДТ и база за грим и Перфектен тен - 8

  • 61 515
  • 749
  •   1
Отговори
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465

 Инфоррмация за базите  за грим на Smashbox от Мадам Мираж    bouquet

    Smashbox Photo Finish (Original) -Оригиналната база, основно силикони. Подходяща за по-суха към нормална кожа. Oil-free, безцветна.
Предлага се в разфасовки от 30 мл (с редовна цена $ 36) и 15 мл (с редовна цена $ 16).


      Smashbox Photo Finish Light -По-лека версия на оригиналната. За разлика от нея, в по-голямата си част е вода. По-подходяща за мазна и склонна към акне кожа, по-силно матираща. Оil-free, без парабени и без аромат. Безцветна.
Предлага се в разфасовки от 30 мл (с редовна цена $ 36) и 15 мл (с редовна цена $ 16).

Smashbox Photo Finish Bronzing  Primer -Със същата формула като оригиналната версия, с добавен пигмент. Оil-free, полупрозрачна - с лек цвят, без блестящи частици.
Предлага се в разфасовки от 30 мл (с редовна цена $ 38) и 15 мл (с редовна цена $ 17)


  Smasbox Photo Finish SPF 15 & Dermaxyl Complex  -Подходяща за по-зряла кожа заради anti-aging действието си. Със слънцезащитен фактор 15. По-тежка и мазна от оригиналната версия. Самата база има телесен цвят, върху кожата (след изсъхване) е безцветна.
Предлага се в разфасовки от 30 мл (с редовна цена $ 42) и 15 мл (с редовна цена $ 17).


 
Smashbox Photo Finish Color Correcting Primer - Adjust (Зелена) -За коригиране на червенини. Почти прозрачна върху кожа, подходяща за всички типове такава.
Предлага се в разфасовки от 30 мл (с редовна цена $ 38) и 15 мл (с редовна цена $ 17).


Smashbox Photo Finish Color Correcting Primer - Blend (Прасковена)   -За коригиране на несъвършенства със син/лилав цвят - тъмни кръгове, вени и т.н. Почти прозрачна върху кожа, подходяща за всички типове такава.
Предлага се в разфасовки от 30 мл (с редовна цена $ 38) и 15 мл (с редовна цена $ 17).

Smashbox Photo Finish Color Correcting Primer - Balance (Лилава) -За коригиране и "озаряване" на кожи с прекалено жълти подтонове. Почти прозрачна върху кожа, подходяща за всички типове такава.
Предлага се в разфасовкa от 30 мл (с редовна цена $ 38) .


  Hybrid 2 in 1 Luminizing Primer -Комбинация от оригиналната версия на базата и Artificial Light лосиона с озаряващ ефект. Прозрачна, със златист перлен блясък.
Предлага се в разфасовка от 30 мл (с редовна цена $ 34).


Откъде могат да се закупят (с доставка до България) :

Photo Finish Original 30 mL
$18.00 + $5.95 доставка! , $19.99 + $7.75 доставка! , $24.00 + $5.18 доставка!

Photo Finish Original 15 mL
$9.99 + $5.75  доставка

Photo Finish Light 30 mL
$19.99 + $7.75 доставка


Photo Finish Bronzing Primer 30 mL

$16.95 + $6.95 доставка ,$18.50 + $6.11 доставка

Photo Finish Color Correcting Primer(Balance) 30 mL
$17.99 + $7.75 доставка

Редовни цени + $26.00 доставка -Оригиналната версия - 30 mL, Light - 15 mL и 30 mL,
Hybrid 2 in 1 Luminizing Primer, Photo Finish SPF 15 & Dermaxyl Complex и трите Color Correcting бази, всичките 30 mL.



База за сенки на Артдеко http://www.parfumi-market.net/artdeco-baza-grim-c-110_84.html

# 1
  • Мнения: 6
Първа,първа!  Laughing Супер тема.   bouquet ani_d

# 2
  • Мнения: 3 641
Aни, благодаря за чудесната темичка  bouquet

# 3
  • Мнения: 702
Запис!
Ани      bouquet  bouquet  bouquet

Базата за грим на Арт Деко я ползвам и аз,и наистина е много хубава,и много икономична аз я ползвам от 5м и съм изразходвала по малко то 1/3 от нея.
Ползвам я 4,5 пъти в седмицата и за сега ни съм забелязала изсъхване!
А този руж е страхотен,момичето в магазина ми го препоръча и видях на нея как стои цвят злато,съвсем скоро ще си го купя

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 11:53 от mama galka23

# 4
  • Мнения: 6
Момичета,тези от вас,които за използвали вилатюмиер на Шанел могат ли да кажат каква му е покривността?   bouquet

# 5
  • Мнения: 89
Записче   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 5 193
Вместо запис да ви попитам за хубав коректор за тъмни кръгове под очите на някоя от марките за масово ползване. Мерси.

# 7
  • Мнения: 17
запис и от мен   bouquet аз използвам базата за сенки на Артдеко и съм страшно доволна,имам и база за сенки на GOSH,но с нея все още неможем да се разберем  Grinning

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 063
 4470

# 9
  • Мнения: 776
Вместо запис да ви попитам за хубав коректор за тъмни кръгове под очите на някоя от марките за масово ползване. Мерси.

Аз съм доволна от Мастър Тач на Максфактор Peace, стои естествено и не се се събира в бръчиците/финните линии Wink

Отзиви за anti age фдт-а на Korres? Благодаря предварително!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 5 193
Благодаря,kiora !Всъщност досега Максфактор не са ме разочаровали, така че ще го пробвам този коректор. Относно базата за сенки, взех си на Манхатън, бях чела суперлативи за нея, но поне при мен не виждам особен ефект - след някой и друг час сенките пак са се събрали.  Tired

# 11
  • Мнения: 239
Записче в новата страхотна тема   bouquet

# 12
  • Мнения: 9 186
za сенки под очите /тъмни кръгове 
това е супер
 http://www.guerlain.com/int/en/base.html#/en/home-makeup/catalog … d-anti-dar-2.html

# 13
  • Мнения: 1 165
mari6a, беше питала в предната тема за Артдеко във Варна-ако не се лъжа имаше в Делфина.

# 14
  • Мнения: 2 414
За новият на Клиник Even Better някакви впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт