Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 3

  • 22 364
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 818

 


   


Забавни неща


Музикално Свръхестествено




Старите теми:
3, 2, 1

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 01:13 от Fairy

# 1
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Първа. Фейче ти си съкровище newsm51

# 2
  • Мнения: 1 775
Фейче, мерси за новата темичка, харесва ми оформлението.   bouquet

Та, да си продължа мисълта от предната тема.

Легендите разказват за тази сцена, че на Дийн му е било много трудно да се съсредоточи, защото около него имало сто души, камери, осветление и т.н. Тогава Ким Манерс, режисьора, махнал всичко, сложил само една камера в дъното и оставили Дийн насаме със Сам. Дженсън до такава степен потънал в сцената, че се разстроил страшно много и не можел да се успокои след това, станал и тръгнал нанякъде, а Джаред го настигнал, прегърнал и му казал - страхотна работа.
Уау. cry Ако е вярно наистина, е било много емоционален момент. Heart Eyes Много се радвам на Дженсън и Джаред, че са наистина близки, това е страхотно.

А в алтернативната им реалност през цялото време ми идваше да цапна един на Сам заради начина, по който се държи с брат си Crossing Arms
Да, обаче съгласи се, че и Дийн не се е държал много добре преди това. По-точно е показвал пълна незаинтересованост и незачитане на чувствата на Сами. Предполагам, че затова Сами си е изработил такава защитна реакция. Но в крайна сметка тръгна с брат си, когато Дийн му каза, че се е забъркал в неприятности и, когато Дийн го пита защо иска да му помогне, му каза: Because you're still my brother.

Ще допълвам после каквото се сетите, сега я пускам да има къде да пишете, че гледам сте се развихрили здраво Laughing Hug
Mr. Green
25 момичета са гласували в предната анкета, а реално засичам само 6-7 да пишат. Пишете, бе, дами, на мен лично ще ми бъде много приятно да направим по-голям калабалък.

Ей, Маракана, страдате ли, че Дийн не е едноличен победител, м? Mr. Green Twisted Evil

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Браво за страхотното оформление Hug

Хайде,не остана,21-и е другата седмица Party

# 4
  • Мнения: 2 040
Здравейте!
Най-накрая се добрах до компа! newsm44 На събота и неделя нямам никакъв шанс да се добера до него от невъзможните диаграми на мъжа и филмчетата на детето. А вие сте писали, писали, та чак и нова тема  Fairy е пуснала.   bouquet Hug за което. Обаче този уикенд разбрах колко зле е положението - пристрастяването ми е пълно Crazy И не само към сериала, а и към темата. През цялото време си мислех - какво ли пишат сега, дали са пуснали нови снимки, коя ли серия обсъждат? Гледам, че в миналата тема Fairy ви се е обяснила в любов  Laughing, да знаете, че и при мен положението е същото - много ми липсвахте тези два дни  Hug А най-лошото е, че снощи осъзнах, че ще мога да изгледам новата серия чаааааак на 25, най-рано  Sad

Уау. cry Ако е вярно наистина, е било много емоционален момент. Heart Eyes Много се радвам на Дженсън и Джаред, че са наистина близки, това е страхотно.

Това Дженсън го разказваше в едно интервю, като му зададоха въпроса с коя сцена от целия сериал до сега се е гордял най-много като актьор.

Ох, вече ме гонят, ще се включа утре от работа.
Чао!

# 5
  • Мнения: 1 775
Злата, и при мен е същата трагедия с пристрастяването, да знаеш. Ние с мъжа ми си имаме отделни лаптопи, обаче, и аз почти по цял ден вися на моя. Днес, като не работеше форума, откачих централно. Толкова пъти се опитвах да го заредя, че по едно време си викам: Stitch, get a life!  no Темата е моята "демонска кръв" явно, а вие сте ми Рубитата. Heart Eyes Twisted Evil


Абе, Стич, тази снимка виждали ли сме я? Shocked Laughing
Аз я имам прилежно съхранена на харда. Twisted Evil Според мен тези трите са от една и съща серия. Grinning



Вижте на каква новина попаднах: http://justjared.buzznet.com/2010/01/16/jared-padalecki-for-conan-the-barbarian/ Възможно ли е наистина Джаред да дойде в България????? Shocked

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 19:30 от Evil!Stitch

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ей ме и мен Crazy Grinning ФеяТА, големи МЕРСИ-та Grinning за темата  bouquet

Аз лично съм дълбоко притеснена от факта, че Дийн не издуха всички останали отговори в анкетата от предишната тема Crazy Това означава, че не сме Маракана, ми по-скоро стадиона на Горно Нанадолнище Crazy Joy

Fairy, може ли едно предложение? Възможно ли е да сложиш линкове към всички досегашни теми за Supernatural, а не само към последната? Не трябва да се губят ценните мнения и снимки Grinning

Ще има ли нова анкета?

А иначе това, което коментирате за Дийн и сцената при мъртвия Сам - това е нашето момче! Актьор та дрънка Heart Eyes

Озаглавено е "Забавни моменти" от най-любимата ми серия до сега от сезон 5 - епизод 3  Grinning

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 19:54 от Izida

# 7
  • Мнения: 1 775
Joy Кас е просто култов в този епизод. Аз епизодите от 5ти сезон с двамата архангели ги изгледах снощи преди лягане - те са ми любимите. Макар че в 3-ти епизод се ядосвах на Дийн как разправя, че без Сами му е много по-добре. Close

Кас ми е най-сладък като се оправдава на Дийн, че не е имал сгоден случай да бъде с жена.  Mr. Green И най-интересното е, че явно имаше желание да опита какво е, защото взе парите от Дийн и последва момичето.

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 20:28 от Evil!Stitch

# 8
  • Мнения: 0
Охо, нова тема - супер! Simple Smile Днес цял ден не може да ми се зареди форума, така че ми е радостно да ви видя отново тук. Правя си запис в темата, засега Simple Smile
Как приключи анкетата от предишната тема, btw?
И така - попрчетх какво става и аз най-напред да въздъхна облекчено, че не само при мен днес форума не е работил.  Confused
Иначе - за пристрастяването и аз не правя никакво изключение, не само съм пристрастена към сериала (3 път го изглеждам от край до край за последните 2 месеца), ами и към темата ни тук и когато нямам възможност да влизам и да си чета, все се чудя какво ли си обсъждате и какво ли пропускам.  newsm78
За новината, че има НЯКАКЪВ, МАКАР И МИНИМАЛЕН ШАНС ....  coolcool Джаред да дойде в България... OMG!!!! Направо не ми се мисли, щото ми се струва нереално чак да стане! Трябва да разпъваме палатков лагер пред летището и няма да може да се добере до снимките на филма момчето....  Thinking Mr. Green Иначе ако станеее....  Heart Eyes Новината е чудесна, няма да ми е толкова гадно, че нямам възможност да отида на някой от кънвеншъните им.. Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 22:01 от Dana_Scully

# 9
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Току що изгледах 5 03 отново Grinning Сцената между Сам и Лукчо е страхотна Heart Eyes Луцифер е толкова състрадателно изкушаващ Grinning Невероятен!

Отивам на 5 08 сега Grinning

# 10
  • Мнения: 1 775
Току що изгледах 5 03 Grinning Сцената между Сам и Лукчо е страхотна Heart Eyes Луцифер е толкова състрадателно изкушаващ Grinning Невероятен!
Много е готин Луцифер. Как спокойно разправя:
- Ти си моето истинско приемно тяло.
- Не!
- (повдига веждичките, гледа невинно и кима  yes) О, да.
- Не, това никога няма да стане.
- (гледа Сам със състрадателен поглед) Съжалявам, но ще стане. Ще те открия и, когато го сторя, ти ще ме пуснеш. Сигурен съм.
- Имаш нужда от моето съгласие?!
- (скръства ръце с учудено изражение, че Сам изобщо го пита) Разбира се, нали съм ангел.
- Ха. Ще се самоубия преди да те пусна.
- (завърта очи отегчено  Rolling Eyes) Просто ще те съживя отново.  Twisted Evil

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 21:58 от Evil!Stitch

# 11
  • Мнения: 2 040
Ето ме пак! Направо невероватно, отново се добрах до комп! Намерих нов спойлер за свети-валентинския епизод - http://ausiellofiles.ew.com/2010/01/15/supernatural-valentines-day-cupid-spoiler/

hahaha Същата работа и при мен. Мислех си да си намеря някакво хоби - я плетене, я бродерия. Напоследък темите ми за разговор са извънредно ограничени -  Supernatural, Джаред, Дженсън.  hahaha

Вижте на каква новина попаднах: http://justjared.buzznet.com/2010/01/16/jared-padalecki-for-conan-the-barbarian/ Възможно ли е наистина Джаред да дойде в България????? Shocked

Дай боже!  Praynig Ама не ми се вярва, през март още ще снимат Supernatural, а и нали ще се бракува момчето, не знам дали ще намери време  newsm78

Аз лично съм дълбоко притеснена от факта, че Дийн не издуха всички останали отговори в анкетата от предишната тема Crazy Това означава, че не сме Маракана, ми по-скоро стадиона на Горно Нанадолнище Crazy Joy

За това фиаско аз лично обвинявам Феята, с този възможен отговор направо ни подля вода. То и аз ги харесвам и двамата, ама нали идеята беше да видим кой е най най-любимия. А тя при мисълта как Дийн ще събере всичките гласове е сложила и този отговор, за да не изглежда загубата на Сам толкова очевадна Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 0
Кас ми е най-сладък като се оправдава на Дийн, че не е имал сгоден случай да бъде с жена.  Mr. Green И най-интересното е, че явно имаше желание да опита какво е, защото взе парите от Дийн и последва момичето.

О, това ми е любимия момент между Кас и Дийн! Класика и цепи мрака просто! Толкова съм се смяла, че чак домочадието се събуди и се чудеше на какво ли се хиля толкова тогава Simple Smile) Simple Smile

# 13
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Спомням си, колко много мрънках за избора на Гаврилчо Mr. Green Сега обаче, след втори прочит, пооттеглям възраженията си Laughing Много му се нарадвах как игра ролята си докато беше в огнения кръг newsm10 И как отегчено, с едно щракване на пръсти прави всичко Mr. Green Искам и аз така Joy

Няма сми да говоря за смутено, "влюбения" поглед, който Дийн вади, когато го заговаря д-р Секси Joy...или пък за перфектият Хорейшо изигран от Сам Joy

А за новината - Джаред в България, добре.... Rolling Eyes..ама защо без Дженсън, защо Crazy  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 040
Ето и едно интервю с Ерик Крипки, в което той говори за възможен шести сезон и доколкото успях да разбера, май наистина ще има такъв. Или поне Крипки и сценаристите почват до подготвят някои идеи за това как да продължат историята нататък след Апокалипсиса. Предупреждение за тези, които не искат да гледат спойлери - на сайта има и трейлър на новия епизод, но може и да не го цъквате  Wink Laughing
http://blogs.usaweekend.com/whos_news/2010/01/exclusive-clip-fro … ural-episode.html

Общи условия

Активация на акаунт