СПЕШНО! Д-р Антонина Радева-Варна.Какво е мнението Ви?

  • 21 072
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 357
Здравейте, цяла нощ не спах от мисли и притеснения.
Ходих на лекар- въпросната д-р Антонина Радева от Варна.
Каза ми, 4е отново ми се е появила рани4ка на мато4ната шийка. Отново, защото на 19год. друг лекар ми откри рани4ка, изгориха я и от тогава насам на всеки шест месеца ходя на цитонамазка и преглед. До сега ми казваха, 4е вси4ко е наред, до в4ера  Confused
Реших да отида при Радева, защото тя има много добра съвременна техника и оборудване, да ме погледне на 3Д, да ми пусне изследвани и т.н. зщото със съпруга ми искаме бебе и запо4нахме опити, но тя откри рани4ката... и ми каза, 4е от горенето на 1та такава, имам поражения от тока....и единствения на4ин да се оправят пораженията и да се махне новата рани4ка е криохирургия, която не се поема от здравната каса и се плаща на нея на 4астно....
Порових из форуми и се оказа, 4е тя е в 4ерния списък на Аг-тата във Варна и, 4е много други жени също са ходили на криотерапия в 4астния й кабинет ...но пове4ето от тях не са имали нужда.....при нея всяка втора жена е с диагноза "рак на мато4ната шийка и рани4ка".....
Моля ви накой да сподеи мнението си или това, което знае за нея!
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 39 325
Посъветвай се с друг лекар, особено след като е в черният списък .Второ мнение никога не е излишно .

# 2
  • Мнения: 588
Emmanuelle не се чуди и тормози повече, просто потърси друг лекар, за когото се знае че е добър за да те прегледа. Така, ако не дай си боже потвърди ще се лекуваш. Peace

# 3
  • Мнения: 6
Моя съвет е да не се занимаваш повече с тази така нарена лекарка. Казвам го от опит. Отиди при друг лекар на преглед.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 246
Моя съвет е да не се занимаваш повече с тази така нарена лекарка. Казвам го от опит. Отиди при друг лекар на преглед.

Напълно подкрепям! Успех!

# 5
  • Мнения: 2 357
Веси, Деси били ли сте й пациентки? Едно моми4е ми писа на ЛС, 4е не смеела тук, 4е била голяма измамница и всяка втора жена пращала на криотерапия, с това си вадела хляба  newsm78 #Crazy Потресена съм  Cry

# 6
  • Мнения: 44
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: vesselka в Вторник, 19 Януари 2010, 14:54
Моя съвет е да не се занимаваш повече с тази така нарена лекарка. Казвам го от опит. Отиди при друг лекар на преглед.

# 7
  • Мнения: 2 357
Страх ме е...аз ве4е имам горена с ток рани4ка и ...вси4ки казват, 4е това горене може да ми попре4и д азабременея, а тя ми казва, 4е имам 2ра рани4ка....и криотерапията щяла да възстанови щетите от тока и да премахне 2та рани4ка завинаги....
Толкова съм объркана....ами, ако не мога да имам деца заради горенето с ток и наистина криотерапията може да помогне??????

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз ходих при тази лекарка,и тя ми каза че имам раничка.трябвало при нея с Криотерапия да я махна,много дълбока била,не можело по друг начин.аз много се изплаших....записах си час за тази терапия.
Предния ден,обаче преди да отида на тази"терапиа",говорих с моя приятелка лекарка и тя ми каза,въобще да не се занимавам с тази"докторка".да отида при друг доктор за мнение.
И така,отмених си часа за терапията и отидох при друг лекар,който ми каза,че нищо ми няма. др Радева преди това ми пусна една цитонамазка,и въпреки че беше 1ва група,което е идеално за раждала жена,ми каза че имам какви ли не гъби и течения...много се разтроих,това показвало че терапия трябва да се прави...дрън-дрън
Другия доктор ми каза,че много от нещата описани в изледването са просто невероятни.имало много неща които са несъвместими и не може,ако имам едното,да имам другото Peace

Лекарят при когото отидох за второ мнение ,е много уважаван стар лекар във Варна Hug

Незнам,според мен,отиди за още едно мнение някъде Peace Успех ти желая  chef

# 9
  • Мнения: 46
По време на моите упражнения по АГ останах с впечатлението, че всички АГ-та говорят само за пари ! Simple Smile А аз учих 3 семестъра тоест не съм виждала малко лекари Wink

# 10
Здравейте, днес ходих при въпросната доктор Радева. Работното й време започва в 14.00 часа, а тя дойде след час и половина. Аз търпеливо си изчаках, като преди това мед.сестра ми каза, че ще бъда приета от лекарката. И така... тя дойде и започнаха да идват още пациенти, сред които и нейни приятелки. И как мислите , те прередиха мен и всички останали, които чакахме от часове. Загубих още един час от времето си, надявайки се, че ще вляза да ме прегледат, както преди това ми бе казано. След като поредната й приятелка влезе , аз станах и си отидох.... И така много се ядосвах, но сега като чета вашите мнения, разбирам, че съм извадила късмет, защото можеше в момента да си мисля, че съм болна от тежка болест по мнението на "компетентната" докторка ....

# 11
  • Мнения: 2 357
Здравей, apple123 !   bouquet
Не съжалявай, 4е си си отишла..... знаеш ли какво стана с въпросната ми рани4ка, която трябваше да гори?!?!?
Отидох на друг лекар за 2ро мнение и ми казаха следното: "Нямаш никаква рани4ка! Матката ти е гладка и хубава като на нераждало моми4е, нямаш никакви усложнения от първото горене и никакъв стерилитет при4инен от 1то горене!!!"
След това им казах, коя лекарка ми е наговорила тези измишльотини и, 4е е искала криотерапия и 200лв. и лекарката каза "Мила моя, от нейната криотерапия тук в отделението постъпват много жени със зверски инфекции и при4инен от нея стерилитет!!!" "Ние по принцип не говорим срещу колеги, но тя е за съд. Бягай дале4 и предупреждавай познатите си да бягат от нея!"
Аз като бях за последно в нейния кабинет влизахме по 3 жени..... #Crazy и се размотавахме голи  #Crazy
На жената пред мен прави криотерапия, на тази, която влезе с мен също и през деня е имала поне още 4-5 пациентки за криотерапия, а познай на колко е равно 7*200лв. за един ден  #Crazy #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 12
  • Мнения: 1 247
даже не съм я чувала  Peace

# 13
  • Мнения: 1
Можеш все отрицателни неща да прочетеш за нея. Тази жена не е лекар, а търговец. На всичките си пациенти казва едно и също нещо - раничка на шийката, криотерапия, HPV (без да го типизират), антибиотици и прочие докато стигне до индукция на овулацията със много мощни лекарства и то без грам изследване. Колко момичета е съсипала тази жена, не е истина. И всичко е платено. Бягай от нея. Намери си друг лекар. Аз една година се бях побъркала, какви ли не тежки диагнози ми поставяше и все ми взимаше пари. Но аз съм си виновна.Накрая ми писна. Намерих и други момичета при нея със същите проблеми. Как няма кой да я запише и разследва тази жена. Достойна е за съд. Изключително ехидна,фалшиво любезна, непрофесионалист и със закърнели знания. Бях свидетел как каза на една дама, че яйчниците й са в отлична форма, размери, без изменения, а жената я прекъсна, за да сподели, че е претърпяла операция и яйчниците са махнати. В този миг наистина напуснах кабинета и никога не бих се върнала, ако ще и последният гинеколог да остане на света. На всичкото отгоре е супер мърляво в кабинета, вкарват по 2-3 жени, чака се с часове и това много я радва. Ще те посъветвам наистина да си потърсиш друг лекар.

# 14
  • Мнения: 2 746
....... Бях свидетел как каза на една дама, че яйчниците й са в отлична форма, размери, без изменения, а жената я прекъсна, за да сподели, че е претърпяла операция и яйчниците са махнати. ......


Олеле майко, тази жена е луда за връзване! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт