Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 28

  • 30 703
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 6 232
Тани, няма да съм Зази,но ,дано ти помогна- отиди в основното меню на проблемно забременяване, избери си "Нова тема",копирай си заглавието, само му смени номерчето вече 29, орисай ни с много късмет и бременни вирусчета,сложи тук линка с новия адрес и се обърни към модератора да заключи старата и да сложи линковете с останалите
Хайде, действай  Hug

# 781
  • Мнения: 472
Добре, че хубаво се понаспах и бъзо мина днешният следобяд. Май за тази вечер ще ми трябва лексотан, че да идва утре и да разбера какво се случва. Въпреки разочарованието ми вярвам, че ще успеем. Все пак не може всичко да върви по мед и масло, трябва да има и подводни камъчета.
Маргаритка   да аз съм била при твоята приятелка, на мен разказа за твоят случай. Сигурно и аз ще съм като теб.  Wink
При икси всички ли се оплождат?

# 782
  • Мнения: 1 418
Понеже още няма нова тема да попитам тук:
Само на мен ли ми става зле от Утрогестана,
направо съм като парцал...?

# 783
  • София
  • Мнения: 6 232
ТУТИ,ти пиеш ли го, или го слагаш вътре?
KIARA_K,от първия опит имам цяла опаковка,мога да си го разделя с теб,че и аз съм за утрешния ден Laughing

# 784
  • Мнения: 1 418
Някой път го пия,някой път вагинално...
Ма като го пия...ужас!А карам кола и е
ужасно!

# 785
  • София
  • Мнения: 6 232
Вагинално, освен ,че се усвоява по-добре, не те прави и такова зомби, ако можеш, избягвай да го пиеш

# 786
  • Русе
  • Мнения: 904
пуснах нова тема ама немога да я намеря помагайте ми

# 787
  • Мнения: 472
Седя и си мисля и в тази връзка да ви попитам от какво може да са ми празни фоликулите?

# 788
  • Русе
  • Мнения: 904
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 29

# 789
# 790
  • Русе
  • Мнения: 904
мерси

Общи условия

Активация на акаунт