Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 61

  • 58 596
  • 741
  •   1
Отговори
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Тема за споделяне на всякакви въпроси относно Инвитро/ИКСИ оплождане, стимулационни протоколи, препарати за стимулация, процедури и всякакви други притеснения и вълнения.
Нека донесе късмет на всички записали се в нея!



ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

ПОРТАЛ ИНВИТРО.БГ
ЦЕНТРОВЕ ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ
ЦЕНТЪР ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ (ЦАР)
СТИМУЛАЦИОННИ ПРОТОКОЛИ
ПРЕПАРАТИ ЗА СТИМУЛАЦИЯ
КАКВО СЕ СЛУЧВА СЛЕД ЕМБРИОТРАНСФЕР
ЛИНК КЪМ СТАРАТА ТЕМА

Пожелавам на всички в процедура и подготвящи се за нея да видят положителен резултат и достигнат до успешен финал!

# 1
  • Мнения: 19 715
Успех на всички и благодаря за темата bouquet

# 2
  • Мнения: 1 433
Честита нова тема, да я запълним с положителни тестове Heart Eyes

Спешно искам да ви питам, какво ви е мнението за ваксина с/у хепатит В при положение, че правим бебе. Отдавна си задавам въпроса на различни доктори и чувам противоречиви мнения!?
Разбрах, че и на бременни се слагат, но страх лозе пази

# 3
  • Мнения: 4 009
Айде и от мен едно записче в новата темичка и дано донесе успех на всички. Hug bouquet
По въпроса за противозачатъчните,аз съм на Логест вече трета опаковка.Действат ми идеално и нямам никакви оплаквания.Преди съм приемала и други,от които се подувах като балон и се обривах.
Логеста сякаш са създадени за мен. Peace

# 4
  • Мнения: 1 669
Благодаря за темата! Успех на всички и дано скоро се преместим в някоя по-хубава тема.
Логеста са нискодозирани и както казват лекарите - създадени за млади момичета, но щом така ми действат явно не влизам вече в тази група. От друга страна не искам да губя месеци наред в „нагаждане” на организма. Да не говорим колко зле се чувствам от факта, че желая бебе, а пия хапчета месеци наред  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 009
Ема,явно не са "твоите"хапчета.Защо не са ти ги сменили досега?
Миналата година пиех Линдинет 30 и се чувствах ужасно,обринах се от тях и задържах вода.Смениха ми ги с Линдинет 20,от които пък постоянно ми зацапваше.Спрях ги тогава на своя глава,защото ми беше писнало да ме тъпчат с хапчета.
Сега преди процедурата сегашният ми доктор-репродуктивен специалист уцели направо в десятката,като ми изписа Логест.Чувствам се перфектно.

# 6
  • Мнения: 1 669
Стефи, аз трябваше да ги пия 1 м преди хистероскопия, защото изтъняват лигавицата и по-лесно се отстраняват полипи, но като започна зацапването нямаше как да ми направят хск. Чак след 3-тия месец спря и направих процедурата.

# 7
  • Мнения: X
Манди, благодаря за темата  bouquet
Линдинет 20 съм пила преди години, действаха ми добре. Бяха ги спрели обаче  Thinking и ми изписаха Ясмин. Явно пак са ги пуснали.

# 8
  • Мнения: 45
Хайде и аз да се запиша.
Да е късметлийска за всички новата тема  Praynig
Хвърлям поглед от време на време,но няма с какво да се включа за сега.Чакаме средата на септември.Наслаждавам се и на последните дни от отпуската😊

# 9
  • Мнения: 1 669
Как става така, че при много от случаите на неуспешен първи опит ин витро изведнъж намират полип в матката и се предприема ХСК. Преди това не го ли виждат?  Thinking
Аз изрично ще искам да ме гледат за полипи, защото вече имам отстранен такъв, но като чета как масово ги откриват след неуспех се дразня много.

# 10
  • Мнения: 6 565
Изтрили са ми поста, разбира се, защото написах само едно изречение сигурно.
Хайде пак - успех на всички и благодаря за темата Simple Smile
Зависи полипът на какво място е, понякога не се вижда на обикновен преглед.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
На мен още при първия преглед ми установиха полип, който следихме 2 цикъла и ми предложиха преди всякакви процедури да го махна, че можело това да е единствената причина за да няма бебе. Е не е само това, но все пак го махнах  Peace

# 12
  • Мнения: X
И аз юни махах полип, много малък, но д-ра каза, че при положение, че правим инвитро, по-добре да го махнем.

# 13
  • София
  • Мнения: 634
Мерси за новата темичка Simple Smile успешни процедури на всички Simple Smile
Днес извадиха 3Я от 3 фоликула. Сега ще чакам да кажат дали стават Simple Smile дано да са хубави, че губя търпение вече Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 565
Ехаа, дано и трите са добри Praynig Кога ще ти кажат?

Общи условия

Активация на акаунт