Подсъзнанието може всичко 21 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 98 974
  • 732
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 847
Здравейте, мили феи! Виждам, че и при вас вчера е бил вълшебен, прекрасен ден. Вярвам, че всички сбъдвания предстоят. Heart Eyes Аз влизам в силния си период и усетих импулс да се впусна в бъдещето- последвах го.
Отделно прочетох две хубави книги- '' Лунна пътека във водата'', за китайската медицина и жените, и ''Силата на Кабала'' от Йехуда Бърг. От втората ще ви постна нещо, което ме докосва, надявам се и на вас да ви е полезно-

Всичко в живота ни съществува поради една- единствена причина - да ни даде възможност за преобразяване. То е единственият начин да постигнем позитивна промяна в живота си и в света.
 Ако на света има бедност, това означава, че в душите ни все още има алчност. Ако някъде в света бъде извършено убийство, това означава, че все още изричаме злобни думи, когато си изпуснем нервите. Ако в полезрението ни има обиди и поквара, независимо дали ги наблюдаваме по телевизията или лично, това означава, че частичка от нас все още се радва на негативните импулси на егото, колкото и да се смятаме за чисти, праведни и добронамерени.
 Но вече не бива да се смятаме за жертви. Оттук насетне трябва да поемем отговорността за всичко лошо, което ни се случва в живота. Трябва да признаем, че ние сме причината. Да осъзнаем, че ние и само ние с предишни свои действия, съзнателно или не, сме станали причина в живота ни да се появят обстоятелства или хора, които осветяват и карат да изпъкнат всичките ни деструктивни черти, чието преобразяване е смисълът на съществуването ни.
 Престанете да прахосвате енергията си, търсейки недостатъци в другите. Започнете преобразяването отвътре. Започнете да търсите неприятните ситуации и да избягвате лесните пътища. Светлината се намира само в бурните води. Защо? Защото неспокойното море предизвиква реакции.
 Разбира се, за известно време ще има буря. Отначало ще понасяме удари от всички страни. Но ако запазим увереност, че само ни изпитват, и не реагираме, морето бързо ще се успокои. Тогава ще видим изключителната Светлина, която се е опитвала да стигне до нас и да ни даде всичко, което сме желали от незапомнени времена.

Хубава вечер, обещавам да изчета няколкото странички, които не успях вчера. Hug
Това е много хубаво казано .В книгата си Л.Бурбо казва ,че само когато осъзнаем ,че ние сме отговорни за случващите ни се неща в нашият живот ,само тогава ще можем да продължим с пълна сила напред.
Понеже е период на желанията ще ви споделя какво пише тя за желанията.Казва ,че желанията не трябва да се конкретезират .Пишат се кратко точно и ясно ,без да се конкретизират ,защото конкретизирайки сме обърквали вселената  и тя ни давала това което сме искали ,но по заобиколен начин ...и по  дълъг път ...Както виждате има разлика в това кой какво казва за желанията...За себе си реших ,че ще ги пиша като ги чувствам и ще ги изпращам към Вселената ,немислейки за тях...
Notes изпращам ти много пизитивна енергия и вярвам че всичко ще мине наред и скоро ще бъдеш една от щастливите майки в света  Hug
Спокойна вечер момичета! Hug

# 526
  • Мнения: 258
 Hug и  Heart Eyes на всички, които имат нужда от тях... и горе главата Wink

# 527
  • Мнения: 3 674
Лени, благодаря за припомнянето на техниката за ТЕС  Hug  Heart Eyes

tonivil, страхотно е, че мислиш така за "неизлечимата " болест! Hug С тази Вяра ,  Ти (ще) си излекувана!  Heart Eyes Интересно е  съвпадението  на съня ти с думите на момчето...нямам думи!  Laughing

Bergkristall, твоя аватар много ми харесва. Heart Eyes  От любимия ми филм е. Вече три пъти го гледахме ... цялото семейство! Неповторим е!  Heart Eyes Плаках много на филма...защото разбирам , колко сме ужасни хората... и  че нямаме тази невероятна връзка с Енергията, както тези от племето  Нави имат.  Sad  Кога ще ги стигнем?!!! Много се надявам  да  ги...колко много има да учим от тях... Rolling Eyes

notes, стискам ти палци! Пращаме ти енергия и кураж... и сме  с теб  и детенце !  Hug А твоето момиченце да не би случайно да   е  дете Индиго?  Wink Повечето деца напоследък, на които  докторите слагат диагноза за   "аутист"   всъщност се оказват Индигови деца- децата на бъдещето. Интересувала ли си се по въпроса?  Thinking  Доста е интересно... Wink

Тъй като няма как да видиш аурата на детето си,  дали е индигова  Flutter...  ето някои основни специфични  качества, които тези деца/Индиговите/ притежават. Можеш да видиш дали твоето дете ги има :  Hug



Имат силно изразено чувство за собствено достойнство;

Имат усещането, че “заслужават да са тук”;

Често “поставят родителите си на мястото им”;

Имат проблеми с дисциплината и авторитетите;

Отказват да изпълняват заповеди и наставления;

Не могат да се подчиняват на реда, например да стоят в строй;

Често намират по-добри начини да правят нещата;

Не реагират на дисциплината “на вината”, като: “Ще кажа на баща ти като се върне какво си направил.”;

Чувстват се подтиснати, когато наоколо няма други като тях. Тогава се самоизолират и могат да проявяват антисоциално поведение, имат чувството, че никой не ги разбира;

Училището може да бъде много тежко социално преживяване за тях;

Творчески личности са, често имат дарба или талант, много са интелигентни;

Очите им са проницателни не за възрастта им;

Често имат необичайни психични способности;

Често биват диагностицирани като “синдром на затруднена концентрация на вниманието” или като “хипердинамичен синдром”, но когато имат интерес, могат да се фокусират;

Често проявяват силно изразена емпатия;

Имат нужда от поддръжка, за да разберат себе си;



Положителни качества на децата индиго:

Дарба да казват правилното нещо в подходящия момент
Дисциплинираност
Смелост
Вслушване в себе си и доверие във вътрешния глас
Отсъствие на страх по отношение на себе си
Голям организаторски талант, способност за планиране
Излъчват достойнство, отличават се с царствена осанка
Честност
Цялостност
Липса на егоцентризъм
Увереност в собствените сили
Сила и издръжливост
Хармония между материалното и духовното
Неутралност, обективност и приемане

Отрицателни качества на децата индиго:

Разрушителен гняв
Контрол
Манипулация
Хиперактивност и неспособност да си почиват
Хронична неудовлетвореност
Изолиране от реалността
Непризнаване на авторитетите
Чувство за самота
Склонност към раздаване на присъди
Твърде много интереси
Прекалено силно самохаресване
Гордост и надменност
Грандомания
Изолация
Депресия
Нереалистичен идеализъм
Демонстративно несъобразяване със социума
Твърде много енергия и трудности с вентилирането й
Дразнене на околните


Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 01:05 от ЧервеноВинце

# 528
  • Universe
  • Мнения: 1 556
notes, tonivil,  txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 529
  • Мнения: 13
Здравейте на всички,
сега намерих един интересен блог с терапия чрез звуци и го споделям с вас. Някой от статйите имат обяснителни части и ако някоя,й е заинтересован,а ще превеждам с удоволствие  Simple Smile обичам ви и съм благодарна , че ви открих!
на тази сраница има музика за подмладяване
http://brainwavelab.blogspot.com/search/label/Anti-Envejecimiento
има за всякакви случай: сексуална енергия, физическа енергия, главоболие,релакс, творчество, отслабване...... действа на принципа на мозъчните вълни.
за да свалите музиката натискате под картинката, където пише descargar archivo/ mp3 mejor calidad или Descargar/ Download, а за да слушате където има иконка с говорителче или play.
вълшебни сънища!

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 01:46 от erazym

# 530
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
tonivil, Мисля си че е било знак че макар всеки да е като другите, е и уникален и незаменим за много хора т.е. и ти си незаменима. Но ти го знаеш и ще се пребориш! Физиката следва мисълта! Т.е. мисля си, че знакът е изреченото и невключено в съня ти, а сънят е бил само насоката към него.

ЧервеноВинце, преди време се  интересувах много за индиго и кристални деца. Честно казано така описани нещата, то почти все човек е индиго. Но това, което мен ме впечатли е наблюдението, че идването на едно чисто и емоционално интелигентно дете въздейства изключително силно на семейството му. Обикновено това е много силно изразено - като отприщване.

# 531
  • Мнения: 3 674
арт мама, да, със  сигурност  да имат общи черти като другите деца, но имат много  силно отличителни качества . Като цяло , отстрани изглеждат като че ли по-изостанали и дръпнати от останалите деца, затова и ги мислят за аутисти, не ги разбират,  но те  имат много по-силен  вътрешен дух и живеят в свой свят, който за тях е много реален и някак си духовно са много по-напред от "нормалните" деца.  Не са наивни  като връстниците си... а очите им, очите им са като на големи  мъдреци. Много силни очи...

. Много от тях са с телепатични способности и учудващи проницания в бъдещето. Също така имат изключително силна имунна защитна система  и много рядко боледуват.

Долу  наистина са дадени много от  общите характеристики , но ето  по изразените...


Хармония между материалното и духовното.
Вслушване в себе си и доверие във вътрешния глас
Отсъствие на страх по отношение на себе си
Голям организаторски талант, способност за планиране
Излъчват достойнство, отличават се с царствена осанка




 Много се интересувах за това, понеже преди време имах приятелка  с дете индиго...невероятно умно дете!  С нея доста сме си говорили на тази тема, защото това е наболяла тема на века...А ако знаеш, как ме хваща яд на системата , която уж  се "грижи"  за тези деца... Close  защото  мисля, че сегашните доктори не разбират тези деца, и че обществото не ги разбира и не  знае как да се справи с тях.  Поне тук  са много зле информирани на тема Индиго и Кристални деца... чак не доумявам, как може да са толкова зле... Tired  



....
 Но това, което мен ме впечатли е наблюдението, че идването на едно чисто и емоционално интелигентно дете въздейства изключително силно на семейството му. Обикновено това е много силно изразено - като отприщване.

Наистина така въздействат отприщващо...и то не само на семейството си , а и на околните ! Peace Те са буквално" водачите" в семейството... Sunglasses


Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 01:40 от ЧервеноВинце

# 532
  • Мнения: 416
erazym, благодаря за сайта, слушам в момента звука на морето и щурците от твоя сайт, невероятно хубаво е да чувам плисъка на вълните ... Благодаря Hug

# 533
  • Мнения: 13
Deivi, радвам се, че ти харева  Laughing лека нощ от мен !

# 534
  • Мнения: 3 674
Писка Лиска, как  си мила?  Rolling Eyes Надяваме се , че си добре, всичко ще се нареди , да знаеш... само не  се отчайвай, моля те!   Praynig Hug Heart Eyes

Мишка нещо зачезна... newsm78  Липсва ми!  Rolling Eyes

Елена ,  Jorito , di, svetlina ... не са се разписвали скоро... Rolling Eyes Сигурно пропускам още някого..... newsm78

erazym,добре дошла   bouquet  Сега отивам да релаксирам с твоята "терапия чрез звуци", която си дала...  Hug Ще ми е доста интересно да "чуя" звуците  и да се потопя в тях  Flutter

Лек нощ  и вълшебни сънища!  smile3524


Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 02:58 от ЧервеноВинце

# 535
  • Мнения: 169
Благодаря на всички за подкрепата Grinning

Цитат
notes, стискам ти палци! Пращаме ти енергия и кураж... и сме  с теб  и детенце !  Hug А твоето момиченце да не би случайно да   е  дете Индиго?  Wink Повечето деца напоследък, на които  докторите слагат диагноза за   "аутист"   всъщност се оказват  Индигови деца- децата на бъдещето. Интересувала ли си се по въпроса?  Thinking  Доста е интересно... Wink

Червено винце , интерисувала съм се и , дори съм преживявала и много  "странно" общуване с детето , няколко пъти  , уж сънувам , че говоря с нея ,като се стреснах обаче тя беше  до мен и ме гледаше , и всичко което си казахме уж в съня ми , се четеше в погледа и се усмихваше. А иначе от тестовете , отговаря почти на всички точки , има и от отрицателните качества . Но за погледа.....няма човек , който я е видял , или  познава , и да не му направи впечатление погледа и , толково е дълбок и пронизващ . Постоянно учвам реплики от сорта "ох , че красиво дете ...." и после ....."Жалко" . Трудно обяснявам на хората ......Много е дълго и сложно. Ще пиша пак,  и как аз успях да се променя и да "преборя себе си " и как ми помогна детето  Hug

Хубав ден  Heart Eyes

# 536
  • Мнения: 1 568
Аз напоследък чувствам невъобразим гняв.
Към нещо,към хора...
Неприсъщо е за мен.
Може би се дължи на факта че се опитвам да не следвам разумът си ,а сърцето,да приглушавам неговият глас,а да се вслушвам в този на сърцето и той в момента ми погажда номера,защото го е страх че искам да го изгоня от удобното му леговище и сега съм в нещо като наркоман отказващ дрогата,попаднала съм в криза.

От вчера обаче си направих една моя си техника,която ми помага да го преживея и да се справя,макар че е малко кофти,но...
Представям си ,че смачквам всичко което ме дразни с един камък и го мачкам като хлебарка  #Crazy  но пък после се чувствам по добре,иначе ще полудея ooooh!

# 537
  • Мнения: 836
Аз напоследък чувствам невъобразим гняв.
хубаво е да се освободиш на физическо ниво от него.
блъскане по възглавници, забиване на пирони, да насечеш дърва, бойни изкуства и от сорта.

ето още идеи:

Цитат
Известни са ми няколко „домашни" системи, чието прилагане довежда до изказване на всичко, насъбрало се във вас - начини да си „кажете и майчиното мляко". Например - възможно е години наред да е трябвало да понасяте съпоставките между вас и сестра ви, която във всяко отношение е „по-": по-сладка, по-хубава, по-галена, по-ученолюбива и по-обичана. Как да се ядосваш на такъв ангел? И все пак има толкова неща, които все още предизвикват във вас кипване отвътре - да кажем, когато обличаше вашата пола, без дори да ви попита, но после ви отказваше своя шал, защото сте щели да го измачкате... Ами всички критики и сравнявания, които още държите затворени в шкафа на спомените си! Добре, сега е моментът да „изхвърлите боклука": напишете писмо на сестра си или брат си, на майка си, баща си, баба си или на когото там трябва, но нека писмото да бъде наистина огнено, а не някое възпитано препрочитане на миналото, което да завършва с изискани поздрави. Изкарайте на бял свят цялата болка и страдание и ще усетите как старите рани още горят. Положително очите ви ще хвърлят искри или ще хлипате, но продължавайте напред. Ако ви се прииска да използвате ругатни, направете го - все едно, това писмо никой няма да го чете... А тогава за какво ще послужи, ще попитате вие? Да, едва ли би ви дошло наум, че ровенето в миналото, заедно с „виновника", може за нещо да послужи - защото отмъщението не си заслужава усилията. Най-много да изживеете още едно поражение, а и ще вземат да ви обвинят, че сте задържали в сърцето си тези отрицателни чувства. Писмото обаче ще послужи на вас самите, за да се отървете от всички отпадъци, като изпишете върху листа цялата натрупана болка. Напишете го, а после поверете написаното на пречистващия огън, който ще обгори и вашите рани. Ако предпочитате, накъсайте хартията на хиляди късчета и я хвърлете в морските вълни или в реката, в извора, в напоителния канал. Ако пък съвсем нямате воден басейн на разположение, идете в тоалетната и я хвърлете в... Да, и това място е подходящо - нали все пак изхвърляте отпадъци?
... Понеже шамарите никога не са ми харесвали, в такива случаи ще ви препоръчам да побоксирате възглавниците или да си вземете студен душ. Приветствам винаги й чупенето на чинии - направо е приказно, но събирането на парчетата след това е доста неудобно, тъй че ще ви разкрия една тайна от наръчника на депресираната домакиня... Запазете всички чаши, чинии, нащърбени вази, не изхвърляйте дори ужасната кичозна статуетка, подарък от леля ви, и когато излезете от кожата си, сложете някоя от изброените съдинки в найлонова торба, направете възел и хвърляйте! Шумът от чупенето ще е панацея за вашите опънати нерви, а освен това ще имате и възможността да извършите операцията повече пъти, докато се почувствате по-добре, както и предимството да не трябва после да събирате парчетата с метла и лопата. Ако пък някой ви каже, че сте луди - оставете го да си приказва, какво ви интересува? Важното е да се чувствате добре. Целта оправдава средствата и никой няма да е ощетен от това, че този или онзи съд ще свърши в кофата за боклук.

Цитат
Физическо освобождаване
Понякога имаме нужда да преминем през физическо отпускане. Преживяванията и емоциите могат да се запечатат в тялото. Крещенето в колата при затворени прозорци може да подейства много освобождаващо, ако дълго сме потискали словесното си изразяване. Ударите по леглото и ритането на възглавници са безвредни начини да освободим натрупания гняв, също както тенисът и бягането.
Преди известно време, в продължение на два-три дни, имах болка в рамото. Опитах се да не й обръщам внимание, но тя не изчезна. Най-накрая седнах и се запитах: „Какво става тук? Какво усещам?" Усещането е като изгаряне. Изгаряне... Изгаряне, това означава гняв. За какво се гневиш?"
Не можах да се сетя от какво съм ядосана и казах: „Е, нека да видим дали ще мога да разбера." поставих две големи възглавници на леглото и започнах да ги удрям с много енергия.
След около дванадесет удара разбрах точно на какво съм ядосана. Беше толкова ясно. Започнах да удрям възглавниците още по-силно и да вдигам шум и така освободих емоциите от тялото си. Когато свърших, се чувствах много по-добре и на следващия ден нямах вече проблеми с рамото си.

техниките са от две прекрасни жени Барбара Мацарела и Луиз Хей  Heart Eyes

и фразата-подарък "Едно от предимствата на любовта е, че ще те накара да се чувстваш по-добре."
Луиз Хей, Мисли на сърцето

# 538
  • София
  • Мнения: 2 840
Моля ви изпращайте ни позитивна енергия , да мине леко и безпроблемно.   :bouquet
КЛОНКА  , размахаи пръчицата и над нашите главици Mr. GreenНай голямото ми желание е да чуя детето ми да ми каже Мамо Hug
Твоето дете ти казва "Мамо"! Всеки път. С любов. И съм сигурна, че ти го чуваш. В себе си. Остава и останалите да чуят звънливото му гласче. И ще. Много скоро!
Детето ти има мисия и ще си я изпълни. Очаква те огромна радост и огромна гордост.


Момичета, предстои ми подписването на договор. Нищо особено, за наемане на помещение е, няма проблеми, нито е някаква сложнотия или има с какво да ме притесни. Но имам вътрешна съпротива. Напрегната съм.


Тези дни ме осени идея, която мисля да споделя с вас. И да реализирам с вас!!!


Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 09:44 от КЛОНКА

# 539
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Маргало, преди време имах тежък период с много нерви и конфликти. Аз не съм от хората които на обиди и грубост отвръщат със същото, но понякога това много товари. И започнах да чупя чинии.

Когато ми накипи и просто усетя, че ще експлоадиран вземах една чиния и просто я пусках от около метър височина. Има малко за чистене после, но има звук, експлозивно натрошаване и раздробяване на парчета - точно както гневът се счупва, разтрошава и оставаш пак ти. Може да пробваш да ги вързваш както в дадената ти от Esme_bolger по-горе техника. Но при мен лично тогава събирането на парчетата беше затвърждаване на изхвърлянето и още една стъпка в отърваването от нещото, което ме е тормозило. После си съвсем нова, спокойна, и с твоя си начин на възпримане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт