Изгубени години(Kaybolan yillar) ТЕМА 18

  • 25 501
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 8
Роза е дама  bouquet  bouquet  bouquet,откъдето и да я погледнеш в нея има класа newsm78 newsm78 newsm78,предполагам и в живота е личност.Тя е от онези хора които като влязат в стаята другите започват да говорят по-тихо и по смислено.................искам да кажа,че е човек с излъчване.

# 62
  • Мнения: 23
наистина силно излъчване още като по-млада
бих я гледала винаги с удоволствие
красавица

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 19:15 от aleynam

# 63
  • Мнения: 1
О като млада е била голяма  smile3506 newsm10

# 64
  • Мнения: 23
даже и така ми харесва
добре изглежда,даже е много фешън с очила

# 65
  • Мнения: 23
не сте забравили нашите любимци,нали Hug

# 66
  • Мнения: 1




Поне на другите актьори и актьорчета снимки под път и над път    newsm78

# 67
  • Мнения: 0
Роза е много симпатична дама #Crazy #Crazy

# 68
  • Мнения: 0
Добро утро!  bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 20 795
Добро утро!

 

Ето и Сару бърза за чая

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 11:57 от Venetat

# 70
  • Мнения: 263
Тъдъдъдъъъъм....кацнал бръмбър на тръъъън....и казал с напъъъъън.....Гюнайдъъъъъън!!! Hug

Ааа тука си обсъждаме баба Роза...готина е мацката ма нещо във веждИте има неква инфекция, иначе всичко друго си е ОК, като изключим безумната прическа през целия филм, веднъж я дадоха с пусната коса (без да е излялал един буркан гел на главата си) когато говореше с дедо Ники по телефона...малииии супер е мацката.
Айде отивам да се трудя, да строя живота нов....ще ви хвърлям по едно оЧо, и да не забравяте да гласувате еййй Naughty Hug Hug

# 71
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен !   bouquet
И аз баба Роза си я одобраявам на 100 процента,добре че нея сложиха да играе българката ....  Wink Laughing Blush

chili, Ето нещо за свеж и усмихнат ден ! Първото е за всички работещи съфорумци, второрто за всички, който работят над себе си от дома (което никак не е мн лесно също) :



Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 11:17 от единичката

# 72
  • Мнения: 165
Добро утро!
Да, Роза е дама със стил и класа. Радвам се, че е такава представата на кака за българката. Laughing
Обаче нашичкия как не можа да разбере, че български зет трябва да стане и вместо на север, отпраши на юг за Йордания... smile3506

# 73
  • Мнения: 263
....
Обаче нашичкия как не можа да разбере, че български зет трябва да стане и вместо на север, отпраши на юг за Йордания... smile3506
Ми мъже...какво да ги правиш, все с ръжена трябва да ги подбутваш у браздата Joy Ма един път като видят Убавото... Joy Joy
Така че, требе да му се покаже на момчето, то т'ва видело, натам завило, да го върнем у правия път , като му изпратим един колаж на наш'та дружинка Naughty Joy Joy

П.С. Тонкааа тенкю баба за кайвето, таман приключих с 4-тото bowuu

# 74
  • Мнения: 8
А-а-а-а-а-а-а-а супер витруано КАФЕ благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
Сега ще си забъркам едно в реално време и ще се наслаждавам на комуникацията с вас! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт