Новите ни козметични похождения 6

  • 45 218
  • 667
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 13 625
записвам се и аз да следя темичката,определено  е интереснс Naughty

Искам да ви попитам за този ФД на Буржоа на каква цена е горе доло?
14.40лв. го гледах в Драка

stefi_82 , може да се получава така точно защото слагаш много продукти. И с времето всичките продукти се насъбират в линийките
Слагайте фдт с гъбички или четка- най-добре и с двете. Така се ползва значително по-малко продукт, от колкото с ръцете

# 661
  • Мнения: 276
 Аз си слагам фон дьо тен-а с пръсти, но досега не ми се е получавало наслагване. Но не е лошо да се пробва с четка.

# 662
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
реших тука да питам ,защото в темата за билка никои не пише.Ползвали ли сте тоника за коса на билка ?Харесах си също вода за уста и гел за изваиване на бюста (макар че се съмнявам да има някъкв ефект)някои дали ги е ползвал?

Тоника е добър продукт, доволна съм, миризмата наистина е малко особена, но се свиква.

Водите за уста на Билка са едни от най-добрите, които съм ползвала, а са и евтини, препоръчвам ги две ръце. Laughing

# 663
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 468
лу мерси много ще се взимат явно даже още утре

# 664
  • Мнения: 130
Жаки благодаря ти Hug

# 665
  • Мнения: 2
запис мн яка тема Grinning

# 666
# 667
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988

Като стана дума за промоция, има такава  beauty zone - 2 YSL червила на цената на едно. Цветовете бяха тъмно, но много хубави!  Peace

Ноеми
, за кои точно техни червила е промоцията?  Laughing

Ухх, не мога да се сетя  Confused Знам, че безплатно ти излизат тези, които са 2 червила в 1 и са с четчица. Не помня име, но вярвам че ти ще се сетиш  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт