децата и BIOPTRON?моля,да споделите впечатления

  • 48 900
  • 184
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз взех от една приятелка Биоптрон, за след оперативните белези на сина ми. Не вярвам да изчезнат, но се надявам поне да избледнее, в момента е наситено червен. Но освен това ходим и на терапия с ултразвук.
Като прочетох мненията ви и няколко статии в нета, много се надъхах да си купя за в къщи подобен уред. Но като видях цените...  Shocked май на този етап не можем да си го позволим. Някой може ли все пак да ми каже адекватна цена? Аз съм от Варна, ако има значение това.

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте!Интересува ме Биоптрона помага ли при брадавици?Защото имах една на лицето и ми падна сама ,но се притеснявам да не се появи нова на нейно място.Мога ли да третирам раничката?

# 32
  • Мнения: 1 775
Здравейте,късно ви намирам и аз пуснах тема за Биоптрона! искам да си го взема и чета ли чета да чуя позитивни отзиви и май май ги намирам,но като цяло са 50 на 50 мненията.предполагам от неродвното и дисциплинирано ползване! относно цени - малкият уред Компакт с цветотерапията излиза 1300лв(сигрна съм,защото ходя на терапия в Цептер и исках оферта,за да объсдимм вкъщи,даже в момента имат и подаръци -аз си избрах комплет за кафе(въпреки че не пия,но гостите ще Wink )мислим тия дни вече да го взимаме.дано и тук и в млята тема да има още + отзиви!

# 33
  • Мнения: 2 484
Той излъчва в инфрачервената област. Това означава, че една обикновена печка би вършила по-добра работа от него!

# 34
  • Мнения: 1 775
Той излъчва в инфрачервената област. Това означава, че една обикновена печка би вършила по-добра работа от него!

колкото и да не разбирам ама това сравнение ми се вижда нелепо!
както и да е  Peace купих го вече,да споделя сега актуални цени:
малкия Биоптрон,със стойка за под и цветотерапия 1274лв и бонус подаръци окси-спрейчето и комплект сервиз за кафе(6 чаши,чинийки,захарничка и каничка за мляко) - това е с днешна дата!
ха сега дано има и ефект Praynig
ще споделя разбира се!

# 35
  • Мнения: 2 484
Той излъчва в инфрачервената област. Това означава, че една обикновена печка би вършила по-добра работа от него!

колкото и да не разбирам ама това сравнение ми се вижда нелепо!
както и да е  Peace купих го вече,да споделя сега актуални цени:
малкия Биоптрон,със стойка за под и цветотерапия 1274лв и бонус подаръци окси-спрейчето и комплект сервиз за кафе(6 чаши,чинийки,захарничка и каничка за мляко) - това е с днешна дата!
ха сега дано има и ефект Praynig
ще споделя разбира се!

Защо ти се вижда нелепо? Чела ли си в коя част на ел.магнитния спектър излъчва биоптронът? Нещо да знаеш за печките-те в коя част от спектъра излъчват? Учила ли си оптика? Можеш ли да опишеш целия ел.магнитен спектър, започвайки от радиовълните и стигайки до космичните лъчи?
Знаеш ли з-на на Планк и изводите, които можем да си направим от него? А оптичният диапазон от какво се състои? Кои тела излъчват в ИЧ-област и от какво зависи интензивността на това излъчване?

"Цветотерапия"-Колко интересно звучи. Остава и да лекува.

Последна редакция: сб, 18 дек 2010, 02:10 от vl

# 36
  • Мнения: 1 775
Той излъчва в инфрачервената област. Това означава, че една обикновена печка би вършила по-добра работа от него!

колкото и да не разбирам ама това сравнение ми се вижда нелепо!
както и да е  Peace купих го вече,да споделя сега актуални цени:
малкия Биоптрон,със стойка за под и цветотерапия 1274лв и бонус подаръци окси-спрейчето и комплект сервиз за кафе(6 чаши,чинийки,захарничка и каничка за мляко) - това е с днешна дата!
ха сега дано има и ефект Praynig
ще споделя разбира се!

Защо ти се вижда нелепо? Чела ли си в коя част на ел.магнитния спектър излъчва биоптронът? Нещо да знаеш за печките-те в коя част от спектъра излъчват? Учила ли си оптика? Можеш ли да опишеш целия ел.магнитен спектър, започвайки от радиовълните и стигайки до космичните лъчи?
Знаеш ли з-на на Планк и изводите, които можем да си направим от него? А оптичният диапазон от какво се състои? Кои тела излъчват в ИЧ-област и от какво зависи интензивността на това излъчване?

"Цветотерапия"-Колко интересно звучи. Остава и да лекува.

нещо искаш да ми кажеш ли и да се изтъкваш колко разбираш от оптика? никои не те кара да го купуваш! ок? аз си го взех и се надявам да има ефект! това е! ти ако искаш пробвай с печката!
 
п.с. момичета,очаквам го до няколко дни и след седмица-две ще дам инфо! ще се постарая да съм дисциплинирана с използването му!

# 37
  • Мнения: 2 484
Тук не става въпрос за изтъкване, а за реална преценка! Естествено, че няма да го купя! Обаче не мога да посъветвам никой да го купи след това, което прочетох за него! А ти ако си дистрибутор, разбирам те напълно, обърква се бизнесът ти! Но такъв е животът, не можем да искаме да печелим от всичко, включително и от най-фалшивите неща! Моите знания са напълно достатъчни, за да преценя ефекта от този прибор-или никакъв, или почти никакъв!!! Повече информация мога да дам довечера в полунощ. Сега ме чака работа. Разчитате на невежеството на хората, обаче не всички сме такива. Една наша роднина нахалства като теб-точно по същия начин. Явно, че на курса ви учат да бъдете агресивни, тоест нахални до безобразие! Дори някои са готови да жертват добрите си отношения с близки и познати, заради такъв никакъв прибор. Жалко за тях!
И не виждам да си отговорила на нито един от въпросите ми. Нашата роднина и тя е на такова ниво-нищо не знае, обаче го рекламира непрекъснато. Лекцията от мен довечера.

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 17:00 от vl

# 38
  • Мнения: 1 775
ми не,не съм дистрибутор!ако бях нямаше да се Надявам,а щях да съм сигурна!имала съм парите - купила съм го!точка! от тук нататък го ползвам дисциплинирано и се надявам и вярвам,че ще е от полза! прочетох различни мнения - верно 50 на 50 са,но май клони повече към позивитизъм! има доста доволни хора!е,има и недоволни,но за всичко е така!доволните може да са и заради положителното мислене,знам ли,но и моето такова!така че всичко е наред! а лекцията ти-не мерси!няма нужда!

# 39
  • Мнения: 250
Не се карайтееееее Simple Smile

# 40
  • Враца
  • Мнения: 876
vl едно от нещата за които ми помогна лампата за последно беше изгорено с карамел...крайно се съмнявам, че печката би ми помогнала по този начин и най - вече, че резултата ще е същия...не ме интересуват научните обяснения, важното е че ми върши работа

sparkling eyes защо се палиш толкова...всеки има право на личен избор какво ще прилага върху себе си и как ще харчи парите си...аз и ти избираме лампата, чавекът си харесва печката...каквото и да му кажеш няма да промениш мнението му - нито пък той моето

# 41
  • Мнения: 2 484
ми не,не съм дистрибутор!ако бях нямаше да се Надявам,а щях да съм сигурна!имала съм парите - купила съм го!точка! от тук нататък го ползвам дисциплинирано и се надявам и вярвам,че ще е от полза! прочетох различни мнения - верно 50 на 50 са,но май клони повече към позивитизъм! има доста доволни хора!е,има и недоволни,но за всичко е така!доволните може да са и заради положителното мислене,знам ли,но и моето такова!така че всичко е наред! а лекцията ти-не мерси!няма нужда!

Наистина много се съмнявам, че не си дистрибутор. Нашата близка, която е дистрибутор говори по същия начин за позитивно и негативно мислене и не иска да чуе за наука! Важното е да повтаря това, което са я инструктирали. И невежите да вярват в тези небивалици. Понякога с внушение се постига много. Обаче не всички принадлежат на тази категория, която се поддава на внушение. А науката ряпа да яде....Тя само пречи на успешната продажба на този артикул.
Да, всеки има право на предпочитания и на вкус, обаче понякога се касае за научно-обосновани предпочитания, а друг път за някакви сантиментални, породени от нещо не много известно. Може би ще ни кажеш, че нагревките във физиотерапията са нищо пред "третирането" с това чудо.
"Не разбирам, обаче това сравнение ми се вижда нелепо!"-израз, достоен за нобелова награда
Известно е, че за да стане някой дистрибутор на "Биоптрон", първо го задължават да си го купи. Така е и с "Рейнбоу" и с "Хербалайф" и с какво ли още не. Някога продаваха магнити за намагнитване на водата, с която се готви! И така щели да лекуват стомашни заболявания! А истината е, че водата не може да се намагнитва, тя е диамагнетик.
Помагал при изгорено....Как, за колко дни? Или може би за часове?
Миналата година имахме разправии за "Инфрачервено отопление" и за "Лъчисто отопление"-все понятия имащи за цел да омаят евентуалния купувач. Случайно някой да знае какво е "оптрон"? А "Биоптрон" сигурно е двоен "оптрон".....Голям майтап!

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 01:20 от vl

# 42
  • Враца
  • Мнения: 876
vl не очаквай като по филмите изгореното да се махне за секунди, колкото и да ни се иска няма как да го постигнем този етап...странно ми е защо хората на науката не приемат нещата случващи се извън написаните от някого закони...вярвам в науката и създадените от нея антибиотици, но не отричам ползите и от бабиното лечение с билки например...не трябва да сме толкова късогледи

и според мен vl нямаш място в този подфорум...сподели мнението си разбрахме го, но не смятам че има кaкво още да кажеш по темата

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 12:20 от wb

# 43
  • Мнения: 2 484
vl не очаквай като по филмите изгореното да се махне за секунди, колкото и да ни се иска няма как да го постигнем този етап...странно ми е защо хората на науката не приемат нещата случващи се извън написаните от някого закони...вярвам в науката и създадените от нея антибиотици, но не отричам ползите и от бабиното лечение с билки например...не трябва да сме толкова късогледи

и според мен vl нямаш място в този подфорум...сподели мнението си разбрахме го, но не смятам че има кaкво още да кажеш по темата

Аз съм пример за излекувани сливици с билки, така че вярвам и на билките. Този подфорум твоя собственост ли е, че се чувстваш в правото си да кажеш дали моето място е в него?
Имам много за казване, базиращо се именно на науката, но вие не желаете да го чуете! Просто искате да хванете балами да купуват това недоразумение! А аз ви преча!
Ако все пак тук някои други от четящите пожелаят да прочетат това, което не обясних подробно, може да пишат. Ще го обясня на драго сърце. Но да се хабя излишно-това няма да стане.

# 44
  • Враца
  • Мнения: 876
не е моя собственост форума, но и не бих си позволила да обиждам хората в него още повече да натрапвам идеите си...смятам, че когато човек обясни подробно с аргументи и без заядлив тон хората са малко по-склонни да го чуят, а не да се нахвърля върху тях с обидни епитети като "балами" и т.н.
Смятам, че нямаш място във форума заради заядливия и дразнещ тон, а не заради знанията и обясненията

Общи условия

Активация на акаунт