Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Тази сутрин най-после изкарах сакъзчетата на терасата. Чудя се дали да ги оставя довечера, но може би ще рискувам, вече не е толкова студено newsm78 Ето ги и тях:




# 736
  • Мнения: 2 798
Месечинке, поздравления   bouquet
Сакъзчетата ти са в прекрасно състояние. Моите са на балкона трета седмица, хем тук е по-студено, но съвсем не са толкова свежи. Като ги изнесох бяха само голи пръчки, а сега са пръчки с малки листенца...

# 737
  • Мнения: 904
Момичета, да ви се похваля, а по късно днес и снимки ще кача, в двора ми цъфти прекрасна туфичка на незабравка, толкова са и нежни сините  цветчетата,миналата пролет ги боднах разсъдчета и въобще не даваше признак на живот а тази вече цъфти.

# 738
  • Мнения: 26
                Добър да бъде денят ви !  smile3525
       Гууди , това да не е ходжово лале , вместо лилиум?
        Месечинке , сакъзчетата изглеждат много добре  Peace
       При мен са напъпили бели мушката . Като цъфнат ще снимам.
        Мама Светла , аз съм цар-унищожител на циганета  ooooh!
       Ще видим това колко време ще просъществува./Много лесно въшлясват/ Twisted Evil
      Хапя , нямам заслуга за цветовете на азалията  Embarassed
            Така ми я подариха преди месец. Още е в същия вид ,но вече прецъфтява.
      Ще се хваля , когато цъфне отново .Предполагам , че е торена повечко  newsm78

# 739
  • Мнения: 2 798
             Мама Светла , аз съм цар-унищожител на циганета  ooooh!
       Ще видим това колко време ще просъществува./Много лесно въшлясват/ Twisted Evil

Аз към циганчето задължително взимам и препарат против акари и ги пръскам комай непрекъснато  Twisted Evil Иначе няма спасение, а са ми големи любимци.

# 740
  • Мнения: 6 390
Не мога и аз да не се похваля, че се прибрах с едно страхотно цикламено циганче  Mr. Green нямах място, иначе щях да си взема поне още едно...
А разсада ми на циганче - най после покълна, надявам се да преживее и да ме радва цяло лято...

Препарат за мушички взимам и заради други цветя, значи и циганчето ще пръскам...

# 741

Общи условия

Активация на акаунт