Почивка на Малдивите

  • 169 935
  • 808
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 103
Магаренце ти ме учуди с Бразилия.

А, не че не ми хареса, но аз имам малко по други разбирания за почивка, обичам да обикалям забележителности.

# 31
  • Мнения: 2 175
Йоана, страхотно прекрване ви пожелавам.. luvbed  loveuuu

Мирела, може пък само по време на карнавала да е така, де да знам.. Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 371
Йоана, страхотно прекрване ви пожелавам.. luvbed  loveuuu

Magarence надявам се да изкараме добре. Всъщност имаме нужда от време само за нас двамата и за повече  luvbed . Пък и искаме да починем. Миналата година бях бременна и така и не можахме да се престрашим да идем по далеч. Лятото не можахме да идем дори на нашето море, защото бях в 8-мия месец Sick. Всъщност добре, че не отидохме, защото родих 21 дни по-рано Mr. Green  Пък знае ли човек , може да си направим още едно бебе Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 175
Охх..дано "твойто" да не е като "мойто".. Laughing
В смисъл - милУто като е на почивка хич не му е до сех..мързи го.. Embarassed
Но пък аз имам имам едни от най-милите спомени именно от Малдивите - оцеляхме без да се скараме или изнервим въобще - при условие, че дори и книжки не си бяхме взели.. Sunglasses
Всъщност именно там открихме и се запалихме по дайвинга.. Heart Eyes

Не го мисли толкова - слънцето и лазурните води ще те размажат със сигурност.. Hug

# 34
  • Мнения: 371
Охх..дано "твойто" да не е като "мойто".. Laughing
В смисъл - милУто като е на почивка хич не му е до сех..мързи го.. Embarassed

Magarence мойто не е като твойто. При нас аз съм по-мързеливата Embarassed

Сега се сетих .. друго искам да те питам как беше храната? Имаш ли спомени? То вярно, че всеки хотел си е различен, ама все пак.
И още един въпрос имам , може да ти се стори глупав, но не съм пътувала извън Европа. Там как е времето вечер? Имам предвид става ли студено като на нашето море или си остава топличко?

# 35
  • Мнения: 934
Времето вечер / миналия месец/ беше също така горещо, както и през деня.
А кухнята в нашия хотел беше по-скоро азиатска.

# 36
  • Мнения: 371
scorpios дано и ние хванем хубаво време.

# 37
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Йоаааанааааа  Laughing Чакаме отзиви!  Flutter

# 38
  • Мнения: 371
Ехоооо, върнахме се Mr. Green Ами какво да кажа.... за мен това е раят на земята. Красиви плажове, кристална вода и прекрасен морски свят. Трябва да се види, защото атмосферата не може да се опише с думи. Все още не мога да се отърся, защото едва вчера се прибрахме, но скоро ще покажа и снимки Simple Smile

# 39
  • Мнения: 934
Добре дошли  Hug
Ще ми бъде интересно да разкажеш за вашата почивка.
Какви екстри предлагаше вашия остров и какви по-интересни риби видяхте?

# 40
  • Мнения: 371
scorpios за екстри какво да ти кажа - екскурзии за шнорхелинг, ходене до самотен остров, гмуркане с подводница ( струваше 150 $ и ми се видя малко безмислено), круиз разходка на залез слънце с цел среща с делфини и целодневна екскурзия до Мале. Ние ходихме само на шнорхелинга и не се изкефихме, защото вече се бяхме гмуркали. Мисля, че екскурзиите не бяха нещо особено. Иначе на острова имаше diving school , по което страшно се зарибихме. Гмуркахме се всичките дни без последния Mr. Green За рибките не мога да ти кажа какви са точно, но имам снимки от под водата... ако ти ги знаеш мога да ти покажа. Тази, която най ме впечатли беше Lionfish . Иначе всяка вечер на кея се събираха скатове, което си беше атракция за туристите.
На острова имаше SPA, също така кайт, уинд сърф, водни колела и всякакви такива водни забавления. Лошото за тях беше , че само последните 2 дни имаше вятър.
Впечатлена съм от отношението на хората към турстите - много мили и приятелски настроени. Ние с мойто мъжле сме на по 23-25 години и бяхме единствените млади, което първия ден ни притесни, но след като се гмуркахме се сприятелихме с инструктурите( бяха наши набори) и от този момент всяка вечер си правихме party на острова.
С две думи останахме толкова доволни, че вече планираме следващото ни ходене, което отново ще е на същия остров Simple Smile))))))))

# 41
# 42
  • Мнения: 371
Ето обещаните снимки. Малко се забавих, но по-добре късно отколкото никога Simple Smile


# 43
  • Мнения: 934
Хайде, давай още, но ако можеш да ги намалиш малко?

# 44
  • Мнения: 1 180
Охо....красота! Върнахте ме доооста годинки назад - към медения ми месец Heart Eyes. Наистина това е раят на земята!

Общи условия

Активация на акаунт