Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 620
  • 711
  •   1
Отговори
# 465
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Току що влизам и реших докато ви чета да послувам това радио, но нещо странно ми се случва и май ще го спра- в момента, в който започне някаква музика и усещам страхотно пристягане в областта на сърцето, дискомфортно е усещането newsm78

# 466
  • Мнения: 730
Със закъснение Благо-даря на Мила. Накара ме да се замисля, защо го наричам баща на детето си, а не по друг начин. Още не съм си отговорила напълно, но разбрах, че през повечето време съм го сравнявала с покойния си съпруг  Embarassed А зам, че всеки човек е уникален.
Моля, отново за помощ. Утвърждавам: "Искам пълна яснота във взаимоотношенията си със......" или "Искам да постигна яснота във взаомоотношенията си със...." , но и двете утвърждения нешо ме притесняват.
Благодаря!
Nightwish, изпращам ти моите пожелания скоро да си върнеш състоянието, което желаеш. babydust7  Hug
Хубав ден. newsm51

Най-точното за мен е : Благодарна съм и радостна сега, когато имам....     Simple Smile

# 467
  • Мнения: 105
Радиото определено ми подейства-силно дразнещо,особено напевната интонация.Спрях го и продължих да си чета. Peace

# 468
  • София
  • Мнения: 547
Радиото определено ми подейства-силно дразнещо,особено напевната интонация.Спрях го и продължих да си чета. Peace
и аз така - днес през деня имаше много приятна музика, и ми хареса, но сега като пуснах, медитацията ми пречи да си чета  Peace

# 469
  • Мнения: 105
Така е,за това и си лягам,лека нощ на всички! Heart Eyes

# 470
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Със закъснение Благо-даря на Мила. Накара ме да се замисля, защо го наричам баща на детето си, а не по друг начин. Още не съм си отговорила напълно, но разбрах, че през повечето време съм го сравнявала с покойния си съпруг  Embarassed А зам, че всеки човек е уникален.
Моля, отново за помощ. Утвърждавам: "Искам пълна яснота във взаимоотношенията си със......" или "Искам да постигна яснота във взаомоотношенията си със...." , но и двете утвърждения нешо ме притесняват.
Благодаря!
Благодаря ти и на теб!  Hug
Аз предлагам вариант: "Вървя към пълната яснота във взаимоотношенията си с..." или дори "Всеки ден/час постигам по-пълна яснота във взаимоотношенията си с..."

Според Хейл Дуоскин (Методът Седона) причината утвържденията да не работят при много хора е, че утвърждението много се различава от това, което виждаме като действителност - и поради тази причина утвърждението поражда вътрешна съпротива у нас, нещо като вътрешен глас, който казва "абе как ще съм богата, като нямам нищо в банковата си сметка, нито пари под дюшека" (примерно). Затова той съветва да се използват изрази като "в процес съм на (постигане) на еди-какво си" или "вървя към еди-какво си" или дори фрази като "решила съм ....", които хем много добре подчертават намерението, хем са верни и не предизвикват съпротива.

Все не ми остава време да систематизирам по-накратичко основните му пунктове, ама ако даде Бог, ще го направя някой ден. Или друг ще го направи  Party

И пак към теб - така формулирано, на мен поне не ми става ясно дали ти искаш яснота към собствената си позиция - или искаш яснота по отношение на това, той какво иска от връзката.

Ако става дума за твоята позиция, още една техника да ти предложа, от Майкъл Лозиър. Той я нарича Яснота чрез контраст. Разделяш един лист на 2 - в лявата страна пишеш Контраст (т.е. това, което не ти харесва във връзката (например), а отдясно пишеш - Яснота. Над това - И така - какво искам?

В първата колонка изреждаш всичко, което не ти харесва. Според него, колкото повече напишеш, толкова повече яснота ще постигнеш после. Препоръчва 50-100 неща, ако се пише например, за желан нов партньор или работа. Т.е. описваш негативния си опит в отделни изречения.

После, отдясно, всяко негативно изречение го превръщаш в позитивно, като изразяваш какво искаш.
Напр. отляво: Не се интересува как се чувствам в ежедневни ситуации.

После го зачертаваш и отдясно пишеш -  Винаги ме пита какво мисля и какво чувствам за всички неща в ежедневието.

Според Майкъл Лозиър, доста от хората всъщност не знаят КАКВО ИСКАТ, макар че добре знаят какво НЕ ИСКАТ. По този начин могат да постигнат яснота за това, какво всъщност искат, и след това, като поддържат вниманието си (висока вибрация) върху това, което искат и упражнят липса на съпротива това да дойде в живота им, ще сбъднат желанията си по-бързо.

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 02:55 от *Мила*

# 471
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
http://www.vbox7.com/play:3078cf70
Ето ви нещо успокояващо! Hug

# 472
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Една притча от този сайт: http://prit4ite.blogspot.com/2010/03/blog-post_5009.html

Прислужниците мечтаят за добрата фея.
Принцесите - за прекрасния принц.
Кралиците не мечтаят, а действат.

Прислужниците вярват, че чудеса се случват.
С принцесите те наистина се случват.
Кралиците ги правят сами.

Прислужниците са слаби, но изглеждат силни.
Принцесите са силни, но изглеждат слаби.
Кралиците минават и без маски.

Прислужниците идват по-рано.
Принцесите закъсняват.
Кралиците идват винаги навреме.

Прислужниците за всичко винят себе си.
Принцесите - другите.
Кралиците правят изводи.

Прислужниците не умеят да побеждават.
Принцесите не умеят да губят.
Кралиците не се съревновават.

От прислужници драконите не се интересуват.
Принцесите са изяждани от дракони.
С кралиците драконите дружат.

Защото прислужниците не се интересуват от дракони.
Принцесите се страхуват.
А кралиците ги приласкават.

Прислужниците, даже хубавичките, смятат себе си за втора ръка.
Принцесите, даже уродливите, смятат себе си за красавици.
Кралиците нямат толкова време да се вглеждат в себе си в огледалото.

Прислужниците може да не забелязваш.
Принцесите не бива да не забелязваш.
Кралиците не бива да не забелязваш, когато на тях им е нужно това.

Прислужниците са покорни.
Принцесите са своенравни.
Кралиците са дисциплинирани.

Прислужниците понасят унижения.
Принцесите отмъщават за тях.
Да унижиш кралица е невъзможно.

Прислужниците искат да получат похвала.
Принцесите - внимание.
Кралиците - опит.

Прислужниците обичат.
Принцесите позволяват да ги обичат.
Кралиците не се замислят, кой кого.

Прислужниците всичко разбират и търпят.
Принцесите разбират само това, което искат.
Кралиците всичко разбират и си тръгват.

Прислужниците не умеят да искат.
Принцесите не умеят да чакат.
Кралиците знаят - всяко нещо с времето си.

Прислужниците не искат да пораснат.
Принцесите не искат да остареят.
Кралиците знаят - всяко нещо с времето си.

Прислужниците виждат света в черно.
Принцесите - в розово.
Кралиците - в розово, в черно и във всички останали цветове.

С прислужниците е лесно.
С принцесите е сложно.
С кралиците е най-вече интересно.

Да си прислужница е сложно.
Да си принцеса е леко.
Да си кралица си заслужава.

# 473
  • Мнения: 189
Здравейте момичета:)
От 2 вечери сънувам разни сънища,които осъзнавам,че са с цел да науча нещо,но като се събудя нищичко не помня.Миналата вечер се събудих по средата на съня и благодарих за това,което ми се дава в пълно съзнание.Получавам го на части,хубаво е,защото се чувствам спокойна и нямам търпение да заспя отново,за да продължи,но какво е?Става въпрос за някакви разкрития,като от "Селестинското пророчество".
Пожелавам ви хубав и слънчев ден  bouquet

# 474
  • Мнения: 20
Благодаря, Дани Аврамова! Благодаря, Мила! Сега осъзнах, че точно думата "искам" ме е притеснявала.
Мила, благодаря ти за техниката на Майкъл Лозиър. Бях чела за нея тук във темата, но изобщо не се сетих да пробвам. Сега ще я направя.
Благодаря за тази хубава тема и на всички, които пошат в нея.   bouquet Hug

# 475
  • Мнения: 197
Момичета, може ли да ми кажете колко на брой са ангелските карти? Предварително благодаря!

# 476
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
x-x-x, много ми хареса. Напълно подкрепя това, за което говорим тук - а именно : Като погледнеш света с други очи той се променя. Всяко събитие, което ни се случва можем да изживеем по различен начин, в зависимост от гледната си точка.

Освен това установих, че определено ми харесва да бъда кралица. Mr. Green

# 477
  • София
  • Мнения: 3 414
Мила,аз също попълвах вчера контрасния списък,притесняваме че имам няколко неща които НЕ искам,но са обединени в това че искам промяна в отношението ми към семейството,възможно ли е да ги обединя в един списък при положение че се отнасят само до мен?
Декларацията не е ли по добре да я напиша на новолуние?
 Heart Eyes

# 478
  • София
  • Мнения: 606
Момичета, може ли да ми кажете колко на брой са ангелските карти? Предварително благодаря!

Аз имам три вида ангелски карти... всички са с по 44 карти ....  bouquet

С играта, за която се говореше... при мен ангелите бяха на гости пет дни и вече изпълниха едно от желанията ми ...

# 479
  • Мнения: 197
Момичета, може ли да ми кажете колко на брой са ангелските карти? Предварително благодаря!

Аз имам три вида ангелски карти... всички са с по 44 карти ....  bouquet

С играта, за която се говореше... при мен ангелите бяха на гости пет дни и вече изпълниха едно от желанията ми ...
Благодаря! Аз нищо не знам за никаква игра, но бих се включила с удоволствие  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт