Supernatural - Scary Got Sexy - 2

  • 25 423
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Пу първа, да ни  честита новата темичка, Фейче  bouquet
Снимките са  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 775
Мерси за темичката, Фейче и Изи.  bouquet
Този път тематична с Конниците на Апокалипсиса. Laughing
И Мишо и Лукчо са тук, барабар с всички vessel-и, за къде без тях.

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 15:05 от Stitch

# 3
  • Мнения: 436
Ха, на първа страница съм пак!

Феичка, чудесна нова тема  bouquet Уникална си! Благодаря ти!

Още не съм поръчала тениските, за мой срам и позор Embarassed Иначе от teniski.get.bg мисля да ги поръчам. Преди от тях съм вземала тениски, хубави са и бързичко ги доставиха.

П.С. Добавяме и Изи към благодарностите!

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 15:01 от redsonja

# 4
  • Мнения: 3 818
Снимките, както можете да се досетите, не са дело на мързеливата фея Joy

Да благодарим дружно за трудолюбието на Изи, с която заедно измислихме концепцията Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 040
Големи благодарности и на Изи и на Фейчето за новата тема!  Hug Hug  bouquet  bouquet Наистина е много идейна и съвсем в духа на настоящия сезон!

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Цоп и аз при Апокалипсиса Grinning

Феерична милейди с вълшебна пръчка,   bouquet за темата Hug

# 7
  • Мнения: 292
Хайде и аз тук при вас, да не ви изпусна  Joy Joy Joy

Мерси за новата темичка   bouquet

# 8
  • Мнения: 0
Мерси за новата тема, Фейче! Hug И този път си надминала себе си с картинките в началото! Simple Smile

Изи, чак сега прочетох за твоето съществено участие в създаването на новата тема рамо до рамо с Феята, така че благодарности и за теб   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 20:21 от Dana_Scully

# 9
  • София
  • Мнения: 44 120
 Hug Hug Hug благодарности за темичката Simple Smile

мен ми залипсва сериалчето и започнах да ги гледам подред от втори сезон пак.... следобедно  supernatural си правя Simple Smile Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 040
Време е, мисля, в новата тема да видим някои стари снимки на Дженсън. Днешният филм е Dark Angel. Действието на филма се развива в едно не много далечно постапокалиптично бъдеще и проследява живота на главната героиня - Макс (Джесика Алба), която е част от таен (какъв друг би могъл да бъде  Laughing) правителствен проект за създаване на генетично подобрени супер-войници. Макс и още дванадесет от децата, създадени в тайна база близо до Сиатъл успяват да избягат около 10 години преди настоящия момент, но се разделят по време на бягството и се пръсват по белия свят. Дженсън се появява само в 16 епизод от първия сезон - Pollo Loco, излъчен на 24 април 2001 година в ролята на Бен - едно от децата, избягали заедно с Макс. Лошото е, че поради нещастното си детство сладкото малко генетично-подобрено войниче е порастнало и се е превърнало в убиец-психопат. Макс естествено се оказва принудена да го убие, колкото и да го обича като истински брат. Ето едно клипче на Дженсън като Бен. А ето и снимки:

   

Очевидно Дженсън е направил голямо впечатление на създателите на сериала, защото го ангажират за редовен член на каста за целия втори сезон - общо 21 епизода, последният от които е излъчен на 3 май 2002 г. (Дженсън е 24 години). Този път е в ролята на Алек - клон на Бен, за щастие без психически отклонения. От начало не се харесват много-много с Макс, защото нашето момче го играе като по-млада цапната в устата егоцентрична версия на Дийн, но без желанието да спасява света, а по-скоро собствената кожица. В последствие установяваме, че цялото това не-ме-е-грижа-за-другите отношение всъщност прикрива едно добро сърце  Grinning Heart Eyes Ето клипче на Дженсън и като Алек. А ето и снимки като Алек:

   

А ето и едно много готино интервю на Дженсън по време на снимките на Dark Angel. Плюс малко гафове от шоуто.

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 23:45 от Злата с метлата

# 11
  • Мнения: 0
Злата, Hug мерси за поредната порция младичък Дженсън. Стрхотен е, Дарк Ейджъл определено ще стане настолния ми сериал за запълване на времето до 25 март. Много е сладък на интервюто от последното клипче Simple Smile Ама как все такива стари коли му се падат на Дженсън да кара из разните си роли, а? в Ейнджъл-а е набаррал Кадилак (вишневочервен), който отстрани и ако не се заглеждаш много-много досущ прилича на любимата Metallicar. Simple Smile Вече свикнах да го гледам зад волана все на разни американски класики от 60-те. Heart Eyes

Ето и едно интервю, в което в началото са блопърите от Дарк Ейнджъла, но след това има едно от редките много забавни интервюта на Дженсън, в което прави връзка между героя си в Дарк Ейнджъла и Дийн - както и Злата е забелязала, самия Дженсън казва, че Дийн бил като "пораснало и по-възмъжало копие на Алек". Ще се посмеете още и кое е любимото нещо на Дженсън в SN и трудно ли му е да издържа по 15 часа на снимачната площадка. Njoy!

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 20:49 от Dana_Scully

# 12
  • Мнения: 436
Дейна, благодаря за интервюто, сега сядам да гледам.
Снощи изневерих на момчетата с Джордж Клуни  Embarassed (гледах Up in the air), но тази вечер мисля да си преговоря пак някои любими моменти от Supernatural.
Много е готин и като по-млад  Дженсън, но сега в момента ми е най-разтапящ.
А Джаред обратно - като млад ми е по-симпатичен.

А с тази кола така сме се запалили вкъщи ooooh! Жалко че няма откъде да си поръчам моделче Mr. Green

Отивам да гледам...

# 13
  • София
  • Мнения: 44 120
ако си от СФ може да видиш в  марсел.
Ние от там имаме Шеви импала, но оранжева, може и черна да има. Имаше доста богат избор от "ретро" коли на шипченски проход,  вероятно и в останалите магазини.

сега погледнах обаче нашата е '64, а на братята '67... но предполагам може да се намери...

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 21:16 от Angel_Dust

# 14
  • Мнения: 0
Жалко че няма откъде да си поръчам моделче Mr. Green

Има от къде, но излизат малко скъпички. Доставката е колкото и цената на количката. Зависи колко си готова да дадеш, за да се сдобиеш със сувенирчето Simple Smile

Ейнджъл, ти къде в София си ги засичала, казваш?

Общи условия

Активация на акаунт