Как тренирах - 13

  • 34 511
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 87
вчера - 1.5ч аеробика

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 177
Събота и неделя - танци до зори, от понеделник - отново на линия в залата  newsm39

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 16:50 от tedincence

# 737
  • Мнения: 4 678
a...аз ..не съм тренирал от 10 дена Embarassed Mr. Green

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 177
a...аз ..не съм тренирал от 10 дена Embarassed Mr. Green]


Не те е срам Laughing , а уж си ни най-големият мотиватор  Peace

# 739
  • Мнения: 4 678
Да де,,ама понякога изпадам в такива дупки Mr. Green Crazy

# 740
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 864
Поци , от солидарност с теб и аз отсъствах от залата 6 дена  Simple Smile Шегувам се. Надявам се да си окей  Simple Smile
Утре сутринта се мятам  bowuu

# 741
  • Мнения: 1 925
Здравейте  Hug

Май всички сме охлабили фронта...

аз тренирах във вторник за последно, сериозно. Tired
клекове - 4х8х40
goodmorning - 3x8х15
сгъване на щанга от стоеж - 3х8х15 ( този път половинката ме накара да държа един крив лост леко с надхват, за да тренирам външната част на бицепса, не знам как да го опиша, но ще го снимам Wink и определено така е по-трудно, отколкото с подхват )  Thinking
лежанката на Милко - 3х8х8

правих и друго, но не помня какво...  ooooh!

След което нещо не бях добре и го играх в четвъртък треньор на половинката, че той се запали по моите тренировки със свободни тежести.  Wink След което в петък бях с бъбречна криза и пазих леглото 3 дена  Tired Вече съм по-добре и се надявам утре да направя една "лека" тренировка  Praynig

Поци, да не си болен и ти?

# 742
  • Мнения: 4 678
...

Поци, да не си болен и ти?
...
...май...психически Crazy Mr. Green

# 743
  • Мнения: 5 370
Килограм и половина надолу!!!! УАААААААА, радвам се бееее!

Ако постигна целта си, 65, до която ми остават още 6 кг., ще позлатя Милко и Мария!!!

Днес работих предимно за крака, гуд морнинга и аз съм на 15, но по 5 повторения. Планкове, спайдърмен, стълбички, че ръката още е оттекла и боли.

# 744
  • Мнения: 673
Аз бях доста сериозна миналата седмица, но тази ще вложа енергия в нещо друго.
Здрави бъдете  Hug

# 745
  • Мнения: 311
Синди Крауфорд Фитнес Гимнастика 2 - преди 5 мин приключих!   newsm44

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 177
Днес:
пътека - 15 мин
скрипец - крака
абдуктори
бедрено сгъване/разгъване
вело - 20 мин бързо темпо на 3-та степен

Но следват 2 дни почивка, че има профилактика на водата в целия град, а тренировката без душ е мисия невъзможна  Naughty

# 747
  • Мнения: 312
Честито Жози, като те гледам каква си сериозна, явно ще позлатяваш скоро Simple Smile

Аз днес Зумба в зала, нещо съм се размързеливила много само по една зумба и една йога на седмица правя, ама явно тия дни това е духа на темата Mr. Green
Дет се казва щом Поци не тренира, аз ли да се моря Laughing
Хубавото е, че явно е достатъчно за задържане, въпреки съвсем безобразното ми хранене последната седмица, не съм качила и грам Grinning

# 748
  • Мнения: 1 925
Жозииии, ти си нашата гордост  bouquet
Теди, това с водата е ужас  #Cussing out Ние нямахме миналия четвъртък целия ден, аз не тренирах, ама мъжа реши да не се къпе във фитнеса, а в къщи и се прибираме и... изненедааа до 21:40 нямахме вода  Close Вчера пак така, добре че във фитнеса имаше  Peace
Поци, май всички от това сме болни  Crazy

Аз вчера пак бях тренер на една приятелка и на половинката  Wink Така ми се тренира, едвам се сдържах и сигурно, ако не беше мъжо да ме следи и да ми се кара ако хвана тежестите, щях да потренирам малко  Embarassed Още 1 седмица почивка и почвам Peace

# 749

Общи условия

Активация на акаунт