Да украсим храната с храна 3

  • 221 043
  • 726
  •   1
Отговори
# 195
  • Русе
  • Мнения: 410
Хайде и тук да се впиша, ако някой още не е видял снимките ми от бала на сина ми Laughing



и албумчето с всички неща

http://dimana.snimka.bg/hobby/bal-24-mayi-2010-g.504727.18913918

Специални благодарности на Голди за идеите, които взаимствах от нея, както и на всички останали момичета, които ми действат така вдъхновяващо   bouquet

# 196
  • Мнения: 4 370
Ето и моето последно творение:

# 197
  • Мнения: 19
Момичета, малко бях заета по баловете, но ето какви неща правих:




Вече идва и сезонът на дините и пъпешите:



(Кошницата от диня беше за една сватба)

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 20:10 от Goldi59

# 198
  • Мнения: 22 867
Ееее, Goldi59 , дъхът ми спря! Страхотни са, толкова разнообразни и красиви! Ти си направо професионалист!  chef  bouquet

# 199
  • гр.Златица
  • Мнения: 85
Голди,прекрасни творения! Ти да нямаш фирма за кетъринг? Тези прекрасни хапки,сандвичи или може би имат друго наименование са великолепни... Кажи ми слепваш ли бялата част,която ми прилича на топено сирене с колбаса или просто само го поставяш отгоре?
А за карвинга...просто си страхотна ! Дояде ми се плодова салата,изваяна от твоите ръце!!!!

Ани,страхотен сандвич!

Мама 1+2 , страхотен бал си направила - великолепни снимки,много труд и красота видяха очите ми! Да ти е живо и здраво момчето,много успехи му желая,да те радва винаги и винаги да бъде твоя гордост!

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 10:22 от Medora

# 200
  • Русе
  • Мнения: 410
Медора, благодаря за поздравленията и пожеланията!
Голди, страхотни неща, както винаги   bouquet

# 201
  • Мнения: 9
Здравейте  ето и малко снимки и от абитуренския бал на моите деца

# 202
  • Мнения: 22 867
Здравейте  ето и малко снимки и от абитуренския бал на моите деца

Мммм, mahuak, всичко е толкова вкусно , и тук карвинг, майсторка си, красиво е!  bouquet  chef

# 203
  • Мнения: 9
Благодаря Labrex,но аз нямах много време да се майсторя и за това карвинга не съм го правила аз.

# 204
  • Русе
  • Мнения: 410
mahuak, да са ти живи и здрави абитуриентите /поне аз така разбрах, че са 2 бр. Laughing/ и успех от тук нататък! А твоята маса е страхотна! Поздравления! Явно тия маси са ми слабост на мен Simple Smile

# 205
  • Мнения: 9
 Благодаря,да двама са Simple Smile/момче и момиче/.Дано да имат успех и по нататък.Ето тук съм сложила още малко снимки от празника http://mahuak.snimka.bg/

# 206
  • Мнения: 319
Ехооо ето ме и мен, завърнах се - много ми липсвахте, гледам, че и добре сте се потрудили  Hug Heart Eyes newsm51

ще се върна малко назад:
mama1+2  много добре си се справила и кошничката и пингвинчетата са страхотни   bouquet
А за бала направо ми се зави свят невероятни неща си сътворила, поздравления  thumbsup
Абитуриентите да са ти живи и здрави и оттук нататък само успехи им желая  newsm51
Леля Ог както винаги ни изненадва с тези сладурски ежковци  Hug
а за муцунката на labrex какво да кажа, толкова е закачлива, че не може да не се усмихнеш като я видиш   love001
А за сайтовете които си дала безкрайни благодарности, има много интересни неща, както неведнъж съм писала ти си моето вдъхновение и безценен източник на идеи БЛАГОДАРЯ ТИ!!! Hug
Ани сандвичите са супер   Hands Clap
mahuak и твоята бална трапеза е разкошна БРАВО  smile3501
а за Goldi59 каквото и да кажа ще е малко ТИ СИ ПРОСТО НЕВЕРОЯТНА  newsm20 smile3501 smile3501

Е Medora ето ме и мен, а ти си просто уникален талант, каква фантазия само, как ти идват на ум тези сандвичи направо ти се чудя? Шапка ти свалям просто си гениална, малката Ники е късметлийка с мама като теб целувки и за двете   love001 omm  Hands Clap

Малко дълго стана, но който отсъства с месеци така е  Blush Да покажа и аз нещо все пак, въпреки че все време не ми остава:
         



# 207
  • Мнения: 66
страхотни сте  bouquet

# 208
  • Мнения: 4 370
ето още едни мини садвичи от изминалия уикенд:

# 209
  • гр.Златица
  • Мнения: 85
Еее...Веси...добре дошла отново..връщаш се с гръм и трясък - отново разкошни неща и много мили думи,за които благодаря.

Ето и един "Крадец на череши" от мене... правих го набързо преди обещаното пътуване и не го доизкусурих,но пък беше вкусен,тематичен и малката го изяде...


Поздравления и за Ани,надобряваш...предполагам,че взе и да се забавляваш вече...поне при нас е така... А за mahuak - аплодисменти...красива трапеза...и хммм

Общи условия

Активация на акаунт