Да украсим храната с храна 3

  • 221 071
  • 726
  •   1
Отговори
# 210
  • Монреал
  • Мнения: 631
Ето още малко вдъхновение от японското bento - http://www.jenite.net/2009/02/bento-izkustvo.html също и от този сайт http://www.adventuresinbentomaking.com/

# 211
  • Мнения: 22 867
Да сложа и моя жабокряк (трябваше да е принцесата жаба и да се появи и принца) Grinning, може и да се хареса на някой малчо, ако не го изплаши с тия устища! Joy Grinning

# 212
  • София
  • Мнения: 1 179
Браво Лабрекс чудесна си е жабата  Crazy даже ми иде да си гризна.   bouquet

# 213
  • гр.Златица
  • Мнения: 85
Лабрекс, страхотен жабок.... поздравления... ще го вземем за модел...

# 214
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета!

Отдавна не съм писала, но просто нямаше какво да показвам (то и сега няма, ама поне да ви похваля).

labrex, личицето е много сладурско, грейналата салатка също, а в жабата се влюбих! Много истинска си я направила, всяко дете ще и се зарадва! А сайтовете, които си дала за идеи направо ми напълниха душата!
Medora, страхотни сандвичи както винаги – един много страшен дракон с истински пламък от устата, сладурския зайко-каратист... най-много ми хареса “Крадец на череши”, много добре ти се е получил!
Goldi59, прекрасни плата!
Ани, и ти стана специалист по сандвичите! Спонджи е много готин,  пияното също, Бен 10 е супер идея!
Julia_21, страхотни са тия японци, много красиви десерти!
mama1+2, твоите неща вече съм ги коментирала, но пак да кажа, че си страхотна!
mahuak, и ти страхотни маси си показала!
vesi_nn, изумителна си! Всичко е толкова красиво, изпипано във всеки детайл!

От мен "гъбки-двойници" - на пръв поглед са едно, а всъщност друго, далеч не толкова здравословно:



Прекрасна седмица на всички!

# 215
  • Мнения: 22 867
Леля Ог, страхотни "гъбки-двойници", направо с удоволствие да ги схрускаш, без да се замисляш дали са отровни или вредни! Чудни са!  bouquet

didolinaa, Medora, благодаря ви, момичета!  bouquet Днес продължавам с детската серия - сладка двойчица! Grinning

# 216
  • Мнения: 4 370
ето още един санвич:

# 217
  • Мнения: 319
Здравейте, много пъстро и весело тук   bouquet

Medora този "крадец" е много сладък, браво на теб просто си уникална с идеите си  Hug Heart Eyes
labrex ама как си се развихрила само, жабока е страхотен, а човечетата са супер весели и пъстри, на моето мъниче много и харесаха, та скоро ще трябва и аз да правя такива  Wink Както винаги ти си източника ми на идеи, благодаря ти   bouquet
А н и гледам все повече сандвичи твориш от хубави по хубави  Hug Wink
Леля Ог за теб думи нямам, каквото и да приготвиш все е пъстро, красиво, а като гледам и много вкусно - поздравления златни ръце имаш  Hug  bouquet
Аз все по рядко се включвам, че време все не остава, добре че тези дни времето е лошо та се задържахме в къщи и ето какво приготвих:
Винен кебап - за нас и за детето:
   
И едни сандвичи, идеята за тях видях някъде из нета, мисля че са добра идея за детски купони:
      
/пеперудката си е моя измишльотина  Blush/
Успешна седмица  Wink

# 218
  • Мнения: 4 370
ЕТО САНДВИЧА ОТ ИЗМИНАЛИЯ УИКЕНД:

# 219
# 220
# 221
  • Мнения: 19
 Hug
Момичета, да ви напомня за себе си с няколко неща, които правих напоследък:



и още:




и малко солени цветя и хапки:

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 21:07 от Goldi59

# 222
  • Мнения: 319
Goldi59 нямам думи просто, красота и изящество  newsm20 smile3501 smile3501 smile3501
да си жива и здрава и все така да ни радваш с невероятния си талант newsm51

# 223
  • Мнения: 55
От известно време ви следя, но сега искм да кажа просто WOW!!!  Goldi59 Невероятни неща!

# 224
  • Мнения: 765
Фантастични неща има, храната първо трябва да се изяде с поглед!

Общи условия

Активация на акаунт