Да украсим храната с храна 3

  • 221 127
  • 726
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 370

това трябваше да прилича на Каспър, но все пак...

# 226
  • Мнения: 173
Здравейте мили момичета...очарована съм от всичко, което видях до тук  bouquet
Бих искала да се включа към клуба и да обменяме идеи Peace
Ще се радвам,ако ме приемете и харесате,това,което аз съм направила Hug
Изключително любима ми е темата за украси на храната и посрещането на гости,аранжирането на маси и всичко свързано с красивата маса....БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА И ИМА ОТ КЪДЕ И АЗ  ДА ЧЕРПЯ ИДЕИ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 227
  • Мнения: 173
Ето и нещо мое
 

# 228
# 229
  • Мнения: 173
Goldi59,как навиваш мезето за мини хапчиците?Много красиво се получава но не знам как се навиват!
Искам да питам и за рулчетата с кашкавал...каква е плънката и как са навити?
Страхотни неща...БРАВО,ОЧАРОВАНА СЪМ   bouquet  bouquet  bouquet


Моля покажи ми инструментите за карвинг,които си ползвала,за да мога да направя тези красоти Praynig

Виждам,че си професионалист....аз не съм,любител съм,но много искам да знам как става ,за да очаровам и моите гости така,както ти очароваш своите Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 21:53 от Hestiq

# 230
  • Мнения: 126
 Hug  Възхищавам ти се , на красотата която си направила , аз също много обичам да ми е подредена масата красиво , но това ми се струва , че няма да мога да ги изобретя newsm78 Може ли да поесниш кое какво е
[/quote]

# 231
  • Мнения: 173
Разбира се Hug
Почвам от най-долу:
Печено пиле,аранжирано с картофено пюре,щприцовано като розички и межди тях поставени резени от краставица,маслинки и копър за украса.
На следващата снимка има таралеж от мини кюфтенца...от долу има пълнени гъби със сирене и яйце и пънени палачинки със салата(по избор)
Останалото предполагам е ясно Peace

# 232
  • Мнения: 173
Тук се опитах да направя яйца фабердже,но не ми се получиха.Нито вид,нито вкус Simple Smile

# 233
  • Мнения: 4 370
А с какво оцветяваш палачинките? Предварително ли оцветяваш сместа или след това? И с какво точно са вързани вързопчетата?

# 234
  • Мнения: 19
Признавам си, използвах идеята на Леля Ог за гъбките от банан и кайсийки:



 а преди това бях правила това за рожден ден на едно детенце:



След това - за големи хора:


# 235
  • Мнения: 173
Goldi59,как навиваш мезето за мини хапчиците?Много красиво се получава но не знам как се навиват!
Искам да питам и за рулчетата с кашкавал...каква е плънката и как са навити?
Страхотни неща...БРАВО,ОЧАРОВАНА СЪМ   bouquet  bouquet  bouquet


Моля покажи ми инструментите за карвинг,които си ползвала,за да мога да направя тези красоти Praynig

Виждам,че си професионалист....аз не съм,любител съм,но много искам да знам как става ,за да очаровам и моите гости така,както ти очароваш своите Hug Hug Hug Hug



Моля те отговори ми Simple Smile





А с какво оцветяваш палачинките? Предварително ли оцветяваш сместа или след това? И с какво точно са вързани вързопчетата?


С безвредна боя за сладки и се връзват със запарени пера от лук  Peace
Правиш си сместа за палачинки,разделяш в отделни купички по равно и оцветяваш,печеш и  newsm10

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 21:17 от Hestiq

# 236
  • Мнения: 22 867

Само да покажа симпатичните саламени муцунки:

# 237
  • Мнения: 22 867
И още:

 

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 17:41 от labrex

# 238
  • Мнения: 173
labrex,страхотни саламчета...истински ли са и как са офермени от вътре?

Ето нещо и от мен да пораздвижим малко темата,че се позагуби Party Simple Smile

Заповядайте на чашка винце Wine Glass

# 239
  • Мнения: 22 867
labrex,страхотни саламчета...истински ли са и как са офермени от вътре?


Hestiq, истински са саламчетата, но снимките са от нета, просто много ми харесаха. Много ти е красива наредбата, ей така, както си я гледам, ще пийна студена биричка с виртуалното мезенце! Grinning  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт