90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №88

  • 27 769
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 110
Момичета, не изпадайте пак в спорове. Аз също не съм привърженик на пушенето по време на бременност, но все пак това е въпрос на личен избор. Всеки си има глава на раменете и отговаря за постъпките си.  Peace

Смених си и линийката и отивам да се изфукам на мъжо с новите мерки  bowuu

# 526
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
А никъде в цялата статия не пише, че е добре да се пуши и кърми.
Аз изобщо не твърдя, че е добре да се пуши и кърми, а че е по-добре да се пуши и кърми, отколкото да се откажеш от кърменето заради това, че не можеш да се откажеш от цигарите.

it is better to smoke and breastfeed than to smoke and formula feed.

Разбира се, че е въпрос на личен избор.
Мисля, че няма човек, на който да не са му ясни вредите от цигарите и цигарения дим, но... ползата от кърменето надвишава тези вреди. Разбира се ако се внимава с броя цигари дневено. По-принцип се казва, че под 1 кутия дневно ползата от кърменето е по-голяма от риска. Аз бих заложила на половин.
Пропуших в края на кърменето на дъщеря ми. Беше на около 2. Нямам угризения за това, но тя по това време сучеше само по веднъж, инцидентно 2 пъти на ден.
Просто след 4 години майчинства, бременности и кърмения реших, че имам нужда да направя някоя глупост и цигарите ми се сториха най-безобидната Laughing
А ако можех и да не качвам на тегло като ги откажа, отдавна да ги бях забравила...

# 527
  • Мнения: 110
След постигнатите ми резултати за 8 дни, сега се награждавам с една голяяяяма шопска салата  Crazy Малиииииии, колко ми е вкусна......Та обобщено менюто за днес е:
З - кафе и 1/2 помело
О - шопска салата с 1 филийка пълнозърнест хляб
В - филе от сьомга със зад. зеленчуци.

# 528
  • Мнения: 1 955
Хелоу!
Хексина, Валенце, поздравления!

Днес съм на омразните варива.
Ще обядвам след час салата айсберг с царевица от консерва.
За вечеря в момента се пече ориз с тиквички, лук и морков.

# 529
  • Мнения: 0
maria_m ,поздравления за резултатите и ти желая още по-големи постижения и за напред  Peace

# 530
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Аз пристигам на отчет
З-портокал
О-една филийка с кашкавал,два настъргани моркова за салата и малко сиренце
В-пилешки пържоли на скара,зелена салата и кьополу.
Не спорете за неща,които не зависят от вас-не се ядосвайте напразно Погледнете навън колко е засмян денят и последвайте примера му.
Понякога така се успокоявам и усмивките ме карат да живея.
Боже колко филосовски прозвуча Joy

# 531
  • Мнения: 295
Момичета, ровя се сега за това чудо маслината. Плод ли е, зеленчук ли е, плодов зеленчук ли  Rolling Eyes
Много ми се услаждат и се чудя мога ли всеки ден да си ги ям?

# 532
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Момичета, ровя се сега за това чудо маслината. Плод ли е, зеленчук ли е, плодов зеленчук ли  Rolling Eyes
Много ми се услаждат и се чудя мога ли всеки ден да си ги ям?

Може, ама обезсолени е по-добре да са.

# 533
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Щях да ви питам-на някоя от вас става ли й по-студено откакто е на режима,защото аз вечер умирам от студ,а това не беше ми се случвало от преди повече от 4 години и взех да си мисля ,че е от него?
И още нещо-налях си една чашка домашен бейлис-това е моето малко прегрешенийце    Embarassed

# 534
  • Мнения: 0
Гери-Мери - на мен постоянно си ми е студено, така че не съм критерий  Joy Иначе знам, че е нормално при отлсабване да се засилва чувството на студ - обяснението е, че организмът губи сланинки, а те са най-големия изолатор срещу студ. Затова и се препоръчва зимно време да се носи топло бельо (боди) и чорапогащници - когато ти е студено, тялото започва да си трупа мазнинки там, където чувства студ - паласките около кръста и дупето.
Кроки, аз също много ги обичам, но гледам да не си угаждам всеки ден с тях. Иначе могат да се ядат във всеки ден, без плодовия.
Мариа_м - браво за резултата и да ти е сладко днес, заслужила си си го   bouquet
Валенце, чудесна си  Hug Аз утре ще се тегля и за 17 дни едва ли ще имам повече от 2 кг, но за мен и това си е прекрасен резултат!
Като ми наближи края на 90-дневката ще разгледам и аз точковия, но засега се наслаждавам на разнообразието при нас  newsm44
Досега за отчета - 2 кивита и 1 круша.
Слънчев и усмихнат да ви е деня още веднъж   bouquet

# 535
  • Мнения: 1 234
geri-meri, да, от режимчето е студа  Laughing, и при мен го има.
Отчитам след вчерашния въглехидратен, хуууубавко минусче.
Днес - плодова, ще я карам на портокали и ябълки. Суровите ядки - микс си ги хапнах с обедната порция.
Сега ви черпя по едно кафенце,

за да не заспим тия дето сме на работа Wink

# 536
  • София
  • Мнения: 12 568
Хопала да се отчета

Закуска - 2 банана и кафе
Обяд - порция спагети с доматен сос, гъби и кисели краставички
Следобяд - ще е 1 ябълка
Вечеря - филии с лютеница Mr. Green

# 537
  • Мнения: 295
Ужасия, благодаря  Hug Обезсолени са си моите.

менюто за днес
Закуска - кафе и два малки портокала
Обяд     - ориз с праз, моркови и гъби + 2 малки филийки пълнозърнест хляб  Embarassed много ми се услави
Вечеря  - половината от обяда /надявам се  Mr. Green

П.П. От вчера правя и коремни преси.

# 538
  • Мнения: 0
Здравейте!
Имам малка дилема (да ям или да не ям  Grinning ) и се надявам да ми помогнете  Simple Smile
Въпрос е, дали режима на хранене е задължителен. В смисъл такъв, ако не ми се яде трябва ли да си хапвам сутрин обед и вечер или е достатъчно ако огладнея да спазвам белтъчини, варива, въглехидрати и плод според деня.
 
Благодаря предварително и желае успех на всички!

# 539
  • София
  • Мнения: 12 568
Здравейте!
Имам малка дилема (да ям или да не ям  Grinning ) и се надявам да ми помогнете  Simple Smile
Въпрос е, дали режима на хранене е задължителен. В смисъл такъв, ако не ми се яде трябва ли да си хапвам сутрин обед и вечер или е достатъчно ако огладнея да спазвам белтъчини, варива, въглехидрати и плод според деня.
 
Благодаря предварително и желае успех на всички!

Режимът е задължителен. Яде се само когато е написано и каквото е написано. Сутрин - плодове.
Обяд - след 12 часа
Вечеря - до 20 часа
Като спазваш часовете между храненията.

Общи условия

Активация на акаунт