евтините неща от които сме доволни - 2

  • 75 486
  • 741
  •   1
Отговори
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 467
Много се радвам  ,  че ви хареса  темата за хубавите евтини неща.ето  и 2ра тема по въроса.Надявам се да се развие като миналата .






http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=476564.0 - ети линк за старата тема

# 1
  • Мнения: 3 415
Много се радвам  ,  че ви хареса  темата за хубавите евтини неща.ето  и 2ра тема по въроса.Надявам се да се развие като миналата .

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=476564.0 - ети линк за старата тема

ЕЕ,ама не ти се е занимавало като пускаш темичката малко да я пооформиш-можеше да постнеш снимки или поне да напишеш до сега единодушно мацките от какво са доволни.Така ще е по-лесно за тези,които не са следили темичката редовно,пък даже и за тези,които са я чели-то се забравя  Naughty
То не е късно де,имаш време да я редактираш
  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз само ще помоля да направим заглавието да започва с главна буква, че много измъчва душата ми на филолог като го гледам така

# 3
  • Мнения: 3 415
Аз само ще помоля да направим заглавието да започва с главна буква, че много измъчва душата ми на филолог като го гледам така
Joy Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 788
Addri Hug, мноУ мА зарадва Joy.Въпреки че не съм филолог, и мен много ме бучкат по очичките такива дреболийки.

# 5
  • Мнения: 20
Хайде, цоп в новата темичка, но подкрепям искането за лека редакция на заглавието и в първия пост с най-желаните продукти- шампоаните на Милва, моливите на Импала, тоалетни трици... ох, ето забравят се Grinning

# 6
  • Мнения: 217
Хайде, цоп в новата темичка, но подкрепям искането за лека редакция на заглавието и в първия пост с най-желаните продукти- шампоаните на Милва, моливите на Импала, тоалетни трици... ох, ето забравят се Grinning
Peace

# 7
  • Мнения: 700
Много останах доволна от пяна за коса със силна фиксация от магазин "Всичко по 1 лв." Цената й беше 2,50 лв., не помня наименование, ама едва ли е имала.

# 8
  • Мнения: 1 043
Записвам се да ви следя.
И само да кажа, че си взех маската на Орзен и съм доволна  Peace
Сега ще търся шампоана на Милва  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 121
Здравейте от мен.
Следя ви изкъсо.
За протокола на мен маската на Орзен не ми понася добре. 
smile3523

# 10
  • Мнения: 434
И аз съм тук.  Sunglasses

В издирване съм на шампоана на Милва.  Laughing
А от маската на Орзен аз съм много доволна,но от тази за боядисана коса. Peace

# 11
  • Мнения: 35 982
пусни линк в края на старата тема, че има нова  Rolling Eyes

Аз само ще помоля да направим заглавието да започва с главна буква, че много измъчва душата ми на филолог като го гледам така

не само заглавието има нужда от 'ремонт'  Tired

# 12
  • Мнения: 752
Запис да не ви изгубя, както стана с първата тема.
А молива на Импала още не мога да открия.

# 13
  • Мнения: 5
Ехеее, кога изписахте цяла тема  smile3501 Аз за сега само ви четях, но искам да се оплача, че не мога да намеря шампоаните на Милва никъде  Tired
 
А вие продължавайте в същия дух, скоро и аз ще се включа.

# 14
  • Мнения: 262
Записвам се и аз да следя темата , предната ми беше много полезна.

Преди малко си поръчах Био-ойл от сайта посочен по-горе , очаквам да ми го донесат по-късно днес , понеже фирмата е бургаска , и няма да ми начислят такса за доставката.

Та 60мл. ми излизат 19 лв , доста по-евтино от който и да е чужбински онлайн магазин.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт